در ونکوور به دیدن طبیعت بریم یا شهر؟

جاذبه های ونکوور

جزیره ونکوور مثل دیگر نقاط استان بریتیش کلمبیا در کانادا واقع شده و جاذبه های بسیاری را دارد که هر توریستی را مجذوب خود می کند. در ویدیو جاذبه های ونکوور، ادغام طبیعت با شهر را شاهد هستید. آب و هوای معتدل و پارک های آن از عواملی هستند که ابتدا نظرتان را به خود جلب می کند. در پارک استنلی ونکوور تفریحاتی مانند اسب سواری، دوچرخه سواری، تماشای باغ‌های زیبا و طبیعت وحش انجام دهید یا سری به آکواریوم آن بزنید.

آکواریوم ونکوور و دیوار دریایی به همراه دنیای علم آن انقدر بزرگ است و مطالب دیدنی و متنوعی را به نمایش می گذارد که حتما باید یک روزتان را در آنها وقت بگذارید. در شب های کریسمس این پارک بسیار شلوغ می شود. اکثر مردم در این پارک جمع می شوند و یا به رستوران های متنوع آن می روند یا با لوکوموتیو شب های روشن کریسمس، از وسط پارک چراغانی شده گذر می کنند. این مورد آخری جزو تفریحات جالب مردم خصوصا کودکان ونکوور است. این پارک بندری دارد که می توانید در تورهای کروز شرکت کنید یا به پارک دره‌ی لین بروید. سری به مجسمه های عجیب قبایل سرخپوستی بزنید و با آنها عکس بگیرید. در طول دیوار ساحلی ونکور رکاب بزنید یا به پیاده روی بروید و از مناظر زیبا لذت ببرید.

اگر به فکر خرید افتادید، حتما سری به خیابان رابسن در نزدیکی مرکز شهر ونکوور بزنید. زیبایی و تمیزی نمای ساختمان ها و ویترین مغازه ها شما را به وجد می آورد. بعد از خرید می توانید در رستوران‌ها و کافه‌های این خیابان کمی استراحت کنید. در آکواریوم ونکوور عروس های دریایی زهر آگین را ببینید یا با دلفین های سفید و زال آشنا شوید. برای عکاسی به مرکز شهر بروید یا اگر عاشق طبیعت بکر هستید، سری به پارک دره‌ی لین بزنید و در آسمان بین درختان قدم بزنید! چرا که پلی معلق شما را از درختی به درخت دیگر هدایت می کند و می توانید با خیال آسوده از طبیعت پیش رویتان دیدن کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد