بلیط هواپیما

این شهر هزار جزیره دارد!

دیدنی های جاکارتا اندونزی

امروز می خواهیم سفری به پایتخت کشور اندونزی داشته باشیم. دیدنی های جاکارتا آنقدر زیاد است که برای بازدید از تمام آن ها وقت کم می آورید. خب، از یکی از میدان های مشهور جاکارتا شروع می کنیم. در میدان مردکا می توانید از بنای رفیع یادبود ملی دیدن کنید که برای یادبود استقلال اندونزی ساخته شده است. اطراف این میدان نیز پیاده روها و فضاهای سبز زیبایی وجود دارد که با گشت و گذار و قدم زدن در آن ها می توانید با فرهنگ غنی مردم اندونزی آشنا شوید.

مسجد استقلال نیز یکی دیگر از جاذبه ها و دیدنی های جاکارتا اندونزی است. شهر مینیاتوری تامان نیز یکی از دیدنی جاکارتاست که نباید از  آن غفلت کنید. می توانیم اینطور بگوئیم که با بازدید از این شهر می توانید با فرهنگ مناطق مختلف اندونزی، صنایع دستی، لباس های محلی و .. آشنا شوید. این شهر در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار بنا شده و هر قسمت مخصوص یک منطقه از اندونزی است. ساختمان های رنگارنگ با معماری اندونزی و تزئینات سنتی جلوه ای خاص به این شهر مینیاتوری داده اند. از دیگر دیدنی های جاکارتا اندونزی می توانیم به موزه باهاری، موزه پروموسان، موزه سجارا، تامان سوروپاتی، موزه ملی اندونزی و باغ ارکید اشاره کرد.

هزار جزیره نیز از جمله جاذبه های پرطرفدار جاکارتاست. این جزایر در شمال ساحل جاکارتا قرار دارند و شامل ۱۰۸ جزیره زیبا هستند. اگر به تفریحات آبی علاقمندید هزار جزیره را از دست ندهید!

الی گشت شما را به تماشای ویدئویی زیبا از دیدنی های جاکارتا اندونزی دعوت می کند.

هیجان موج سواری در جزایر اندونزی
هیجان موج سواری در جزایر اندونزی
جاذبه های گردشگری جاکارتا
جاذبه های گردشگری جاکارتا
گردشگری اندونزی یک میلیارد دلار ضرر دید!
گردشگری اندونزی یک میلیارد دلار ضرر دید!
در جزیره بالی چه چیزهایی انتظارتان را می کشند؟
در جزیره بالی چه چیزهایی انتظارتان را می کشند؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code