به این دلیل هست که کافه های فرانسه اینقدر معروف شدند +ویدیو

کافه های فرانسه

فرانسه و به خصوص پاریس به یک چیز خیلی معروف هستند و آن هم غذا هست. یعنی علاوه بر تمام جاذبه های فرهنگی و تاریخی زیادی که در این شهر و کشور قرار گرفته،‌ شکم گردی را هم باید به عنوان یکی از مهم ترین جاذبه های اون بدونید. چراکه فرانسوی ها برای غذاهای خود وقت و ارزش بسیار زیادی قائل هستند و همین هم باعث شده تا غذاهای خیلی لذیذی داشته باشند.  برای همین هست که فرانسه به عنوان یکی از مهم ترین مقصدهای طرفداران غذا شناخته می‌شود.

ولی یکی از فرق های پاریس و فرانسه در زمین شکم گردی، این است که در پاریس کافه های فراوان، مختلف و فوق العاده ای پیدا می کنید که شاید در باقی شهرهای فرانسه این چنین نباشد. اگر اهل پاریس گردی بوده باشید، حتماً در مورد کافه های این شهر چیزی های شنیده اید. در این ویدیو قصد داریم بعضی از کافه های این شهر را از نزدیک به شما نشان بدهیم تا حس و حال آن ها را بیشتر درک کنید

به هرحال اگر به فرانسه و یا پاریس سفر کردید، حتماً یادتان باشد که غذاهای این شهر و کشور را امتحان کنید. ولی مراقب هزینه های خودتان هم باشید، چراکه بعضی از این غذا و رستوران ها خیلی گران هستند. با الی گشت همراه باشید تا این ویدیو دیدنی را با هم تماشا کنیم.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد