اسرار تمدن مایا را در این شهر کشف کنید!

دیدنی های شهر کانکون مکزیک

در کشور مکزیک شهری وجود دارد که از شهرتی جهانی برخوردار است و سالانه میلیون ها گردشگر برای بازدید از این شهر به مکزیک سفر می کنند. نام شهر کانکون (Cancun) را تا به حال شنیده اید؟ کانکون یکی از مشهورترین و جذابترین مناطق گردشگری مکزیک است و در شبه جزیره یوکاتان مکزیک واقع شده است. کانکون مکزیک شهری ساحلی است، پس جای تعجب نیست که تفریحات آبی، ورزش های ساحلی و تفرجگاه های ساحلی از جمله تفریحات مورد علاقه برای گردشگران باشند.

سواحل تمیز و زیبای این شهر با آب شفاف و درخشانی که دارند استراحتی لذتبخش را برای مسافران فراهم می کنند. در سفر به این شهر می توانید در سواحل زیبای آن قدم بزنید یا با شنا در دریا از دنیای زیرآب شگفت انگیز این منطقه دیدن کنید. آب دریا در این منطقه آنقدر شفاف و زلال است که از سطح آب هم می توان ماهی های رنگارنگ و مرجان ها را دید.

شهر کانکون مکزیک علاوه بر سواحل بکر و زیبا، دیدنی های تاریخی بسیاری نیز دارد. در این شهر و اطراف آن می توانید آثار بجامانده از تمدن اسرارآمیز مایا را مشاهده کنید. موزه زیرآبی کانکون یکی از عجیب ترین جاذبه های گردشگری این شهر است. در عمق ۳ متری دریا موزه ای وجود دارد با بیش از ۵۰۰ مجسمه! این مجسمه ها در حالت های مختلف زندگی انسان را به تصویر می کشند. موزه مایا نیز آثار باارزشی از فرهنگ اسرارآمیز مایایی را در خود جای داده است. خرابه های ال ری مایا نیز ویرانه های به جا مانده از خانه سرخپوستان مایایی است که برای گردشگران جذابیت خاصی دارد.

الی گشت شما را به تماشای ویدئویی کوتاه از شهر کانکون مکزیک دعوت می کند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد