بلیط هواپیما

یک روز تابستانی در لبنان + ویدئو

ویدئو روزی تابستانی در کشور لبنان

صنعت گردشگری از گذشته اهمیت بالایی برای اقتصاد محلی لبنان داشته است و یکی از منابع اصلی درآمدزایی در این کشور است. قبل از اینکه لبنان درگیر جنگ شود، عموماً بیروت را به عنوان «پاریس خاورمیانه» و یا «مروارید خاورمیانه» می شناختند. این کشور در آن زمان یک مرکز تفریحی و همچنین مرکزی تجاری بود که تجربه‌های بی نظیری را برای مسافران خود به ارمغان می آورد. در لبنان شما می توانید از فرهنگ لبنانی، فرهنگ مدیترانه‌ای، آشپزی، تاریخ، باستان شناسی و معماری لبنان لذت ببرید.

این کشور جاذبه‌های مختلفی از دوره های مختلف تاریخی دارد. از زمان عصر حجر گرفته، تا دوره امپراطوری بزرگ رم و مساجد اسلامی، لبنان همواره میزبان طیف وسیعی از فرهنگ‌های مختلف بوده است. فرهنگ فعلی این کشور هم ترکیبی از سنت و مدرنیته است و هر دوی این موارد را به صورت همزمان می توانید در لبنان مشاهده کنید که خود نوعی تضاد زیبا و جذاب ایجاد کرده است. بنابراین، سابقه‌ی گردشگری فرهنگی در لبنان بسیار طولانی است.

اتمسفر متنوع و وسیع لبنان، در کنار تاریخ باستانی آن، این کشور را تبدیل به مقصدی مهم کرده است که دارد سعی می‌کند خود را بعد از بحران‌های اخیر مجدداً احیا کند. در لبنان چیزهای زیادی برای تماشا خواهید داشت: از خرابه‌های روم باستان گرفته، تا قصرهایی که به خوبی از آن‌ها مراقبت شده است و غارهای آهکی، کلیساهای تاریخی و مساجد. البته از جاذبه‌های طبیعی این کشور هم نباید غافل شد.

خاص ترین رستوران های لبنان که شما را عاشق این کشور می کند!
خاص ترین رستوران های لبنان که شما را عاشق این کشور می کند!
دسرهای معروف لبنانی
دسرهای معروف لبنانی
اینجا لبنان است، عروس خاورمیانه!
اینجا لبنان است، عروس خاورمیانه!
معرفی هتل ۴ ستاره کورال سوئیت الحمرا در بیروت
معرفی هتل ۴ ستاره کورال سوئیت الحمرا در بیروت