اطلاعات مورد نیاز پرواز برای سفر به دبی

اطلاعات لازم برای پرواز به دبی

آشنایی با اطلاعات مورد نیاز پروازی برای سفر به دبی

برای سفر به دبی آماده اید؟ این شهر زیبا و دیدنی که از قضا از شهرهای کشور همسایه، امارات متحده عربی هم هست را از دست ندهید! برای روزهای پیش رو بی شک بسیاری از هموطنانمان تصمیم به گذراندن تعطیلات خود در دبی را خواهند داشت. ما در الی گشت برای شما اطلاعات مورد نیاز را برای سفر به دبی به تفصیل می آوریم.

 اطلاعات پرواز تهران به دبی

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به دبی
همه چیز درباره سفر کم هزینه به دبی

شرکت های هواپیمایی امارات، ایران ایر و ماهان بیشترین پروازهای را به مقصد دبی دارند. شرکت هواپیمایی امارات روزانه ۴ پرواز در ساعات ۴:۲۵ صبح، ۱۱ صبح، ۱۸:۳۵ عصر و در آخر ۲۳:۵۵ شب به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم صورت می پذیرد. پرواز ایران ایر نیز هر روزه در ساعات ۷ صبح و جمعه ها  ۱۸:۲۵ عصر به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم انجام می شود. شرکت هواپیمایی ماهان نیز روزانه در ساعات ۸ صبح و ۱۸:۱۵ عصر به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم پرواز می کند.

شرکت های هواپیمایی دیگری همچون قشم ایر، زاگرس،…، به مقصد دبی پرواز می کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید. فاصله ی تهران تا دبی ۷۴۴ مایل و یا به عبارتی ۱۱۹۷ کیلومتر است. فاصله ی زمانی تهران تا دبی نیز ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه است. خوانندگان گرامی توجه داشته باشید که کلیه ی اطلاعات مندرج در این قسمت، طبق اطلاعات موثق در تاریخ ۲۵ بهمن سال ۱۳۹۶ می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الی گشت مراجعه فرمایید.

سفر به دبی با هواپیمایی امارات

این شرکت هواپیمایی برای پرواز به سمت دبی دارای ۳ کلاس پروازی: فرست کلاس، بیزینس کلاس و اکونومی کلاس می باشد. در پروازهای فرست کلاس شما می توانید در ی هتل ۵ ستاره ی پرنده به دبی سفر کنید. می توانید در این کلاس پروازی از سوئیت های اختصاصی استفاده کنید. می توانید در سالن مخصوص سرگرم شوید و هر وقت که خواستید غذایتان را سفارش دهید. در پروازهای بیزینس کلاس نیز می توانید تمامی امکانات تفریحی و رفاهی که فکر می کنید در یک پرواز احتیاج دارید را در اختیار داشته باشید. در پروازهای اکونومی نیز می توانید بیش از چندین سرگرمی متفاوت، وای فای رایگان، شارژ موبایل و بسیاری از خدمات دیگر را در اختیار داشته باشید و سفر خوبی به دبی داشته باشید.

سفر به دبی با ایران ایر

اگر قصد دارید با شرکت هواپیمایی ایران ایر سفر کنید می توانید از کلاس های پروازی اکونومی کلاس و کلاس ویژه استفاده نمایید. در تمامی پروازهای ایران سعی بر این شده است تا بهترین نوع و کیفیت خدمات در اختیار مسافران قرار بگیرد.

سفر به دبی با ماهان ایر

شما می توانید با دو کلاس پروازی مختلف اکونومی کلاس و بیزینس کلاس با هواپیمایی ماهان به دبی پرواز کنید. پروازهای اکونومی کلاس؛ با ۳۱ صندلی فضای خوبی را در اختیار مسافران قرار می دهد تا احساس راحتی و آرامش را تا انتهای سفر تجربه نمایند. در پروازهای بیزینس کلاس نیز؛ هواپیمایی ماهان محیطی ایده آل برای استراحت , کار و یا مطالعه می باشد .فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام و راحت جهت آسایش مسافرین احساس شادابی وطراوت را در مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.

سفر به دبی

برای سفر به دبی می توانید به صورت انفرادی و با خرید بلیط هواپیما ماهان و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور دبی اقدام کنید. در سفر با تور دبی می توانید از تمام مناطق قدیمی شهر در یک روز دیدن کنید. به بهترین وجذاب ترین مناطق دبی بروید و به بهترین رستوران های این شهر سر بزنید. در بهترین هتل های این شهر اقامت کنید و بهترین اوقات را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الی گشت مراجعه بفرمایید.

مطالب مرتبط

۲۹ اصطلاح رایج و ضروری در کافه که باید بدانید!

۱۲ فینگرفود لذیذ و خوشمزه در دنیا

بهترین فضاهای عمومی در سال ۲۰۲۰