اطلاعات پروازی کامل سفر به کوالالامپور

با اطلاعات پرواز برای سفر به کوالالامپور آشنا شوید

کوالالامپور، پایتخت مالزی. شاید برای تمامی مقدمه ای که می خواهیم بنویسیم بهترین جایگزین، همین باشد که بگوییم کوالالامپور پایتخت مالزی. زیرا هر آن چه که بگوییم در دل این پایتخت جذاب آسیایی و دیدنی است. در این مطلب سعی ما بر این است تا شما مسافران عزیز را با اطلاعات پروازبرای سفر به کوالالامپور آشنا نماییم. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

ماهان ایر

اطلاعات پرواز تهران به کوالالامپور

مطالب مرتبط:
هزینه های سفر به مالزی
به این ۹ دلیل امسال از مالزی دیدن کنید

پروازهای ایران به مقصد مالزی از طریق دو شرکت هواپیمایی ماهان ایر(Mahan Air) و ایر آسیا(Air Asia) انجام می پذیرد. پروازهایی که با ماهان ایر انجام می شوند با هواپیمای ایرباس ۳۳۰ صورت می پذیرند. روزهای پرواز با هواپیمایی ماهان عبارتند از: یکشنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه. پروازهای ماهان ایر ساعت ۰۰:۴۰ بامداد به وقت محلی ایران از زمین برخاسته و در ساعت ۱۳ به وقت محلی مالزی در فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه (Sultan Abdul Aziz Shah Airport) به زمین می نشیند. پروازهایی که با ایر آسیا انجام می شوند با هواپیمای ایرباس ۳۴۰ صورت می پذیرند. روزهای پرواز با هواپیمایی ایر آسیا عبارتند از: دوشنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه.

جاذبه های کوالالامپور

پروازهای ایر آسیا ساعت ۲۲:۰۰ به وقت محلی ایران از زمین برخاسته و در ساعت ۱۰:۲۰ به وقت محلی مالزی در فرودگاه بین المللی کوالالامپور(Kuala Lumpur International Airport) به زمین می نشیند. فاصله ی هوایی تهران تا کوالالامپور، ۳۹۳۴ مایل و یا به عبارتی ۶۳۳۱ کیلومتر است. مدت زمان پرواز از تهران به کوالالامپور بدون احتساب دیرکردهای احتمالی، ۷ ساعت و ۵۰ دقیقه است.

کوالالامپور

سفر به کوالالامپور

برای سفر به کوالالامپور می توانید به صورت انفرادی و با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور مالزی برای سفر به کوالالامپور پر جاذبه ودیدنی اقدام نمایید. در سفر با تور مالزی می توانید از تمام مناطق قدیمی کوالالامپور مالزی در یک روز دیدن کنید. به بهترین وجذاب ترین مناطق کوالالامپور بروید و به بهترین رستوران ها و کافه های این شهر،سر بزنید. فرصت اقامت در بهترین هتل کوالالامپور را از دست ندهید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر جهت سفر به کوالالامپور، راهنمای سفر به کوالالامپور را در سایت الی گشت مطالعه نمایید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code