بلیط هواپیما

اطلاعات پروازی کامل سفر به وین

با اطلاعات پرواز برای سفر به وین آشنا شوید

برای سفر به قلب قاره ی اروپا، وین پایتخت کشور اتریش آماده اید؟ این کشور زیبای اروپایی، علاوه بر این که پایتخت بهترین مدارس و دانشگاه های هنر در جهان است، یکی از زیباترین کشورهای قاره ی سبز نیز می باشد. بسیاری از ایرانیان در حال حاضر برای سفر با اهداف گوناگونی همچون سفر تفریحی، ادامه ی تحصیل، کار و سرمایه گذاری به این کشور سفر می کنند. اگر شما هم قصد سفر به وین را دارید تا پایان این مطلب که به بررسی اطلاعات پرواز برای سفر به وین را بررسی می کند، همراه باشید.

اتریش ایر

اطلاعات پرواز تهران به وین

مطالب مرتبط:
وین را از لنز دوربین تماشا کنید
معرفی برترین دانشگاه های شهر وین

برای سفر به وین می توانید از خدمات پروازی شرکت های هواپیمایی اتریش، ایران ایر، ترکیش، امارات، قطر، لوفت هانزا، کی ال ام ،ایر فرانس و ایژین ایر استفاده نمایید. پرواز شما در فرودگاه بین المللی وین به زمین می نشیند. تمامی این پروازها به صورت غیر مستقیم هستند البته به جز، پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایر که با پروازی ۴ ساعت و ۵۵ دقیقه ای به سمت مرکز اتریش، یکسره پرواز می کند.

وین

سفر به وین

برای سفر به وین می توانید به صورت انفرادی، با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور اتریش برای سفر به وین و دیگر شهرهای مختلف کشور زیبا ودیدنی اتریش، اقدام کنید. در سفر با تور اتریش می توانید از تمام مناطق قدیمی شهر وین و یا حتی دیگر شهرهای اتریش دیدن کنید. به بهترین و جذاب ترین مناطق دیدنی وین و دیگر شهرهای اتریش بروید و به بهترین رستوران های وین سر بزنید. در بهترین هتل های وین و دیگر شهرهای اتریش اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر جهت سفر به این کشور، راهنمای سفر به وین را در سایت الی گشت مطالعه نمایید.

موزه جیمز باند بر روی قله کوهی در اتریش افتتاح خواهد شد
موزه جیمز باند بر روی قله کوهی در اتریش افتتاح خواهد شد
معماری های دیدنی شهر سالزبرگ +‌ویدیو
معماری های دیدنی شهر سالزبرگ +‌ویدیو
معرفی هتل ۴ ستاره لیندنر ام بلودر در وین
معرفی هتل ۴ ستاره لیندنر ام بلودر در وین
کهن ترین روستای اتریش، هال اشتات
کهن ترین روستای اتریش، هال اشتات