اقامت در هتل: ۷ موردی که واقعا باید در مورد هتل ها بدانید

واقعیت های رزرو هتل

نداشتن اطلاعات در مورد کیفیت و تمیزی اتاقی که در هتل رزرو کرده اید، می تواند عصبی کننده باشد. افشاگری بزرگ؟ رو تختی ها، پتوها و لحاف ها به ندرت تمیز می شوند. کلیدهای برق هتل و کنترل های تلویزیون به عنوان کارخانه های تولید میکروب مشخص شده اند! خیلی موارد دیگر در مورد هتل ها وجود دارد که احتمالا از آنها از واقعیت های رزرو هتل بی اطلاعید که ما به شما خواهیم گفت. با الی گشت همراه باشید:

رزرو هتل

اجناس رایگان

مطالب مرتبط:
اتفاقی که برای صابون های استفاده شده هتل می افتاد!
چگونه هزینه اقامت در هتل را کم کنیم؟

در هر هتل وسایلی وجود دارد که بصورت استاندارد یکبار مصرف هستند، اما بعضی از هتل ها اهمیتی نمی دهند که این وسایل  برای بیش از یک نفر در نظر گرفته نشده است. آنها باز هم این وسایل را در اتاق قرار می دهند تا مهمان بعدی استفاده کند.

هزینه های مکان

یک اقامت عالی و مقرون به صرفه در یک هتل خوب در هاوایی به دست آورده اید، اما هنگامی که مراجعه به بخش پذیرش می کنید برای هزینه استفاده از استخر، اینترنت وای فای، سالن بدنسازی و هر چیز دیگری، هتل ۲۵ دلار اضافی برای هر شب درخواست می کند که درست نیست. تمامی هتل ها هزینه های اقامت و هزینه های مربوطه را باید به طور کامل در وب سایت ها و سایت های رزرو منتشر کنند.

هزینه های هتل

ظروف آشپزخانه

حتی در یک مجتمع بسیار شیک، مستخدم  تمام وقت شما، فنجان ها و لیوانها را با ظروف  ضدعفونی شده و تازه ی تهیه شده توسط آشپزخانه هتل، جایگزین نمی کند. آنچه که او انجام می دهد این است که: آنها را بشویید تا علائم قابل رویت که این ظروف استفاده شده اند از بین برود. آنها را ممکن است با یک پارچه یا شاید حتی حوله حمام استفاده شده که جایگزین قبلی شده  و به همان اندازه جدید است، برق می اندازند.

انعام دهندگان

زمان مناسب برای انعام دادن بلافاصله پس از انجام خدمات است. کارکنان اغلب، کاری اضافه انجام می دهند تا چیز خاصی برای اقامت شما فراهم کنند – متصدی که بارهای شما را حمل می کند، دربانی که برای شما یک تاکسی می گیرد، کارمند راهنما و…

انعام دادن در هتل

عملکرد سنسورهای حساس به دود

من اخیرا در یک هتل در هنگ کنگ اقامت داشتم  که زنگ هشدار آتش در حدود ساعت ۲ صبح شروع به اژیر کشیدن کرد، اژیر ها، ماشین های آتش نشانی در خارج از هتل، کل منظره این بود . من در طبقه ۲۶ ساکن بودم، بنابراین همان کاری را انجام دادم که همه انجام میدهند، و تمام تلاشم را کردم که صدا را نادیده بگیرم، چون راه رفتن به پایین از راه پله طولانی بود. هنگامی که در صبح روز بعد از پذیرش موضوع را پرسیدم، دریافتم یک فرد سیگاری، زنگ خطر آتش را فعال کرده است.

تهدیدات

اگر مشکلی داشته باشید، اکثر کارکنان هتل، حداکثر تلاش خود را برای حل مشکل می کنند. تهدید، خشم، ترس و شما از کوره در میروید. کارکنان هتل نمی توانند عصبانی شوند، اما می توانند از عصبانیت نهان خود استفاده کنند و راه های زیادی برای انجام این کار دارند.

مزاحم نشوید

کارکنان هتل به این علامت احترام می گذارند. نور قرمز را فعال کنید یا علامت را به دستگیره اطاق خود اویزان کنید و فقط انها به یک دلیل قدرتمند نیاز دارند تا  درب اطاق شما را بزنند. اگر به هر دلیلی شما مشکوک به امنیت هتل  هستید، این علامت کوچک می تواند به حفظ ایمنی وسایل شما کمک کند.

نکات ضروری هنگام سفر به بالی
نکات ضروری هنگام سفر به بالی
۶ کار هیجان انگیز در گوا که حتما باید تجربه کنید (بخش اول)
۶ کار هیجان انگیز در گوا که حتما باید تجربه کنید (بخش اول)
گردشگری مدرن (بخش اول)
گردشگری مدرن (بخش اول)
نکات بهداشتی برای سفر به هند
نکات بهداشتی برای سفر به هند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code