آشنایی با «هواپیمایی آنادولوجت»، زیرمجموعه ترکیش ایرلاین!

هواپیمایی آنادولوجت | AnadoluJet

هواپیمایی آنادولوجت زیرمجموعه شرکت هواپیمایی معتبر و بین المللی ترکیش ایرلاینز است و پروازهای ارزان قیمتی را به مسافران ارائه می کند. آنادولوجت اساسا با این هدف راه اندازی شد که هرکس با هر بودجه و توان مالی بتواند با هواپیما پرواز کند! همان طور که می دانیم ترکیش ایرلاینز یکی از بهترین ایرلاین های دنیا به شمار می رود و در چند سال اخیر همواره در صدر لیست بهترین ایرلاین ها قرار داشته است. امنیت پرواز، کیفیت خدمات و سرویس های ارائه شده در طول پرواز باعث شده که بسیاری افراد هنگام سفر بلیت ترکیش ایرلاینز را خریداری کنند. اما مسلما تمام افراد توان مالی خرید بلیت هواپیمای ترکیش را ندارند. بنابراین ترکیش ایرلاینز با هدف ارائه خدمات برای عموم مردم تصمیم به راه اندازی ایرلاینی ارزان قیمت به نام آنادولوجت کرد. این ایرلاین تحت نظارت و سرپرستی ترکیش ایرلاینز فعالیت می کند و با قیمتی به مراتب کمتر پروازهایی با کیفیت را به مسافران ارائه می کند. با الی گشت همراه باشید تا با این ایرلاین بیشتر آشنا شویم.

ایرلاین ارزان قیمت آنادولوجت

پرواز ارزان قیمت با آنادولوجت

مطالب مرتبط:
معرفی هواپیمایی آنادولوجت ترکیه
همه چیز در مورد فرودگاه آنکارا

آنادولوجت کارش را با ۵ فروند هواپیما آغاز کرد. اما به مرور و با توجه به استقبال گسترده از این پروازها، ناوگان ها هوایی خود را به ۳۷ فروند افزایش داد. در حال حاضر آنادولوجت ۳۷ فروند هواپیما در ناوگان هوایی خود دارد و در ۶۹ مسیر پروازی و ۴۱ فرودگاه به ارائه پروازهایی ارزان قیمت و با کیفیت می پردازد. هدف ترکیش ایرلاینز از راه اندازی این ایرلاین این بود که هیچ کس از پرواز و سفر هوایی محروم نماند. آنادولوجت از زمانی که کارش را آغاز کرده است ۷۳ میلیون مسافر را با پروازهایی امن و باکیفیت جابجا کرده است.

آنادولوجت امکان سفر هوایی را برای همه فراهم کرده است. مسافران می توانند با پرداخت هزینه ای کم، بلیت آنادولوجت را تهیه کنند و از امکانات و خدمات فوق العاده این ایرلاین بهره مند شوند. خدمات کیترینگ و غذای رایگان، سرویس حمل بار رایگان، سالن های استراحت اختصاصی در فرودگاه ها، تسهیلات و خدمات ویژه کرایه اتومبیل از جمله خدماتی است که به مسافران ارائه می شود. هدف این است که بهترین کیفیت را بدون قربانی کردن کمیت در اختیار مسافران قرار داده شود.

تیم آنادولوجت

آنادولوجت، زیرمجموعه هواپیمایی ترکیش

آنادولوجت هواپیمایی ارزان قیمت ترکی و زیرمجموعه رسمی هواپیمایی ترکیش ایرلاینز است و عمدتا پروازهای داخلی را به نیابت از ترکیش ایرلاینز انجام می دهد. دفتر مرکزی این ایرلاین در آنکارا قرار دارد. آنادولوجت در ۲۳ آوریل ۲۰۰۸ به عنوان زیرمجموعه هواپیمایی ترکیش راه اندازی شد. با تاسیس آنادولوجت ارتباط بهتر و بیشتری بین بخش آسیایی ترکیه یا آناتولی با آنکارا برقرار شد. مسافران می توانستند به جای صرف ساعت ها سفر زمینی با قطار و اتومبیل با هواپیما و در مدت زمانی کوتاه خود را به آنکارا و نواحی دیگر ترکیه برسانند.

در ۴ سپتامبر ۲۰۰۸ آنادولوجت پروازهای بین المللی خود به قبرس شمالی را راه اندازی کرد. این ایرلاین فعالیت خود را با ۵ فروند هواپیما آغاز کرد، در سال اول ۸ فروند دیگر به ناوگان هوایی اضافه شد و در اواسط سال ۲۰۱۰  ناوگان هوایی این ایرلاین به ۳۷ هواپیما افزایش پیدا کرد.

پرواز آنادولوجت

کیفیت پرواز آنادولوجت

همان طور که اشاره کردیم آنادولوجت شرکت وابسته به ترکیش ایرلاین است و پروازهایش را تحت نظارت و سرپرستی ترکیش ایرلاینز انجام می شود. به همین دلیل کیفیت پروازها بسیار مناسب است و با وجود ارزان بودن قیمت بلیت، خدمات باکیفیتی به مسافران ارائه می شود. در طول پرواز با آب، چای و قهوه از مسافران پذیرایی می شود و کیک یا ساندویچ هایی خوشمزه و متنوع نیز به صورت رایگان به مسافران ارائه می شود.

 

امکان انتخاب صندلی

در راستای ارائه بهترین تجربه پرواز، امکان انتخاب صندلی نیز برای مسافران فراهم شده است. مسافران می توانند پس از رزرو بلیت هواپیما صندلی خود را انتخاب کنند و صندلی مورد علاقه شان را خریداری کنند. امکان انتخاب صندلی در تمام پروازهای این ایرلاین فراهم شده است. مسافران پس از خرید بلیت می توانند نسبت به انتخاب صندلی خود اقدام کنند. از ۱۰۰ روز قبل از پرواز تا ۲۴ ساعت قبل از زمان پرواز فرصت انتخاب صندلی برای مسافران وجود دارد. توجه داشته باشید مسافرانی که از امکان انتخاب صندلی استفاده کرده اند می بایست فرآیند چک-این خود را قبل از پرواز انجام دهند.

آنادولوجت

میزان بار مجاز آنادولوجت

آنادولوجت قوانین مشخصی را برای وزن مجاز بار تعیین کرده است. هر مسافر در پروازهای این ایرلاین تا میزان مشخصی بار و چمدان می تواند با خود حمل کند.

  • در پروازهایی که در داخل کشور ترکیه انجام می شود هر مسافر اجازه دارد تا ۱۵ کیلوگرم بار و چمدان به صورت رایگان با خود حمل کند. به ازای هر کودک و نوزاد که با این ایرلاین سفر می کند نیز میزان بار مجاز ۱۰ کیلوگرم است.
  • در پروازهای خارج از ترکیه که به مقصد قبرس انجام می شود هر مسافر اجازه حمل ۲۰ کیلوگرم بار را خواهد داشت. همچنین وزن مجاز بار برای هر کودک و نوزاد ۱۰ کیلوگرم خواهد بود.
  • مسافران علاوه بر باری که به قسمت پذیرش بار تحویل می دهند می توانند تا میزان مشخصی بار با خود به داخل کابین هواپیما ببرند. وزن مجاز بار همراه مسافر ۸ کیلوگرم در کلیه پروازها تعیین شده است. ابعاد این بار می بایس کمتر از ۵۵*۴۰*۲۳ سانتی متر باشد.
بلیت هواپیمایی آنادولوجت

مسیرهای پروازی آنادولوجت

همان طور که گفتیم آنادولوجت در سال های گذشته شبکه پروازی خود را گسترش داده و در ۶۹ مسیر به جابجایی مسافران می پردازد. برخی از مقاصد پروازی این ایرلاین عبارتند از:

  • فرودگاه آدانا | Adana Airport
  • فرودگاه اسن بوگا آنکارا | Ankara Esenboğa Airport
  • فرودگاه آنتالیا | Antalya Airport
  • فرودگاه ارزوم | Erzurum Airport
  • فرودگاه سابیحا گوکچن استانبول | İstanbul Sabiha Gökçen Airport
  • فرودگاه عدنان مندرس ازمیر| İzmir Adnan Menderes Airport
  • فرودگاه چهارشنبه سامسون | Samsun-Çarşamba Airport
آنادولوجت و ترکیش ایرلاین

ناوگان هوایی آنادولوجت

در حال حاضر آنادولوجت ناوگان هوایی خود را به ۳۷ فروند افزایش داده است. پیش از این، آنادولوجت از هواپیماهای ایرباس ای ۳۲۰، ATR72، بوئینگ ۷۳۷-۷۰۰ و امبرر ERJ-190 استفاده می کرد. اما تمام این هواپیماها را با بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ جایگزین کرده است. به این ترتیب آنادولوجت دارای ۳۷ فروند بوئینگ ۷۳۷ است که هر هواپیما ظرفیت جابجایی ۱۸۹ مسافر را در هر پرواز دارد.

منبع: anadolujet.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد