معرفی اینترسیتی هتل وین | ۴ ستاره

اینترسیتی هتل وین | IntercityHotel Wien

اینترسیتی هتل وین (IntercityHotel Wien) در اصلی ترین خیابان مرکزی شهر وین در اتریش قرار گرفته است. این هتل در اقدامی جالب، تمامی هزینه های رفت و آمد شهری افرادی که در این هتل اقامت می کنند را می پردازد. این هتل در زمره ی هتل های مدرنی است که در وین قرار گرفته است علاوه بر تمامی این ها، امکانات داخلی که این هتل در خود دارد. اگر می خواهید به وین سفر کنید و در این هتل اقامت کنید، در ادامه با ما در معرفی این هتل ۴ ستاره از منظرهای مختلفی همچون؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی اینترسیتی هتل وین را تا دیدنی های این شهر، بررسی نماییم. با ما در الی گشت باشید.

خدمات رفاهی اینترسیتی هتل وین

خدمات رفاهی اینترسیتی هتل وین

مطالب مرتبط:
خوشمزه ترین غذاهای اتریشی
بلوار رینگ اشتراسه در وین محلی برای تماشای تاریخ اتریش
۱۰ منطقه ی جذاب و دیدنی در کشور اتریش که باید آن ها را ببینید

این هتل می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی باشد که عاشق گشتنن و و خرید کردن هستند زیرا این هتل در بهترین منطقه ی شهر وین قرار گرفته است. طراحی زیبا و در عین حال مدرن این هتل، بی شک این هتل را تبدیل به انتخابی بسیار عالی برای تمامی افراد می کنند. این هتل برای همه ی مسافران خدمات بسیاری را در نظر گرفته است که از جمله ی آن ها می توان به: سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار می باشد. در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی ممنوع است و مکان مخصوصی برای آن تعبیه نشده است.

در صورت نیاز در هنگام رزرو اتاق، درخواست اتاقی با امکانات امنتیتی بیشتر نمایید.

هتل دارای خدمات پذیرش و رزرویشن ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافر به این هتل مراجعه نمایند، می تواند کلید اتاقی که رزرو کرده است را دریافت نموده و در هتل ساکن شود.

امکانات تفریحی اینترسیتی هتل وین

پرسنل هتل همگی به زبان های آلمانی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان ها با آنان ارتباط برقرار کنند. در این هتل مسافرانی که حیوان خانگی دارند، می توانند آن را با هماهنگی قبل با هتل، به همراه خود داشته باشند.

هر روز صبح روزنامه ی همان روز را دریافت نمایید. ضمن این که این هتل برای افرادی که به همراه گروه های تجاری سفر می کنند، امکانات ویژه ای همچون سالن اختصاصی، دستگاه فکس و کپی،… را تدارک دیده است.

در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران و مراجعان امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۴ بعد از ظهر و برای خروج، باید تا ساعت ۱۲ ظهر اقدام نمایید. از جمله ویژگی های این هتل که در زمینه ی ارائه ی خدمات به مشتریان برایش شهرت آورده است، قیمت های بسیار مناسب، صحبت به ۲ زبان بین المللی و زنده ی دنیا، سیستم آنلاین و مطمئن رزرو اتاق های هتل است و در زمره ی هتل های توصیه شده در شهر وین می باشد.

اتاق های هتل

امکانات تفریحی اینترسیتی هتل وین

در اطراف شما و خارج از فضای هتل، مملو از رستوران های مختلف اروپایی است. رستورانی که در این هتل است دارای منویی بین المللی و اتریشی می باشد. در مدت اقامتتان در این هتل از باغ این هتل حتما برای آرامش و پیک نیک استفاده نمایید.

علاوه بر این ها، در این هتل ۴ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، بهترین استفاده را نمایید. در محیط های تفریحی هتل از نوشیدنی های دلنشین فصل نوش جان نمایید. شما در صورت نیاز و دلخواهتان می توانید تا صبحانه ی خود را با مخلفات در اتاقتان میل نمایید.

اینترسیتی هتل وین | IntercityHotel Wien

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق و سوئیت های اینترسیتی هتل وین دارای طراحی زیبا و راحت و در عین حال راحت و مدرن هستند. هر کدام از اتاق های هتل اینترسیتی وین دارای تلویزیون های صفحه تخت و ماهواره ای هستند.

دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

اتاق های هتل

 • اتاق های دابل (Double Room): مساحت این اتاق ها ۲۷ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • بیزینس آپارتمان (Business Apartment): مساحت این اتاق ها ۳۵ متر است و دارای یک تخت ۲ نفره است و یک تخت ۱ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
معرفی اینترسیتی هتل وین | 4 ستاره

فاصله ی اینترسیتی هتل وین تا جاذبه های وین

 • مدرسه اسپانیایی سوارکاری: این منطقه، ۴٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۱۴ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • گرابن: این مجموعه ۳٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۱۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای جامع استفان: این موزه ۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • برگارتن: این مجموعه ی معروف ۵٫۴ کیلومتر دورتر بوده که است و ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • رینگ ‌استراس: این تالار تاریخی ۳٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • مجتمع تاریخی بلودر: این کلیسا ۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • هاندرواسرهاس: این باغ وحش ۵٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۱۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ سلطنتی هافبرگ: این کلیسا ۴٫۳ متر دورتر بوده که ۱۴ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ شونبرن: این باغ ۳٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۱۱ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
فاصله ی اینترسیتی هتل وین تا جاذبه های وین

موقعیت اینترسیتی هتل وینوین

می توانید موقعیت مکانی اینترسیتی هتل وین را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

اتریش ، وین، خیابان ماری هیفلر، شماره ی ۱۲۲

Mariahilfer Str. 122, 1070 Wien, Austria

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code