حضور تیم بارسلونا در فیلم امنیتی پروازهای هواپیمایی قطر

بارسلونا و هواپیمایی قطر

هواپیمایی قطر آخرین شرکت هوایی است که فیلم امنیتی پروازهای خود را به یک محصول سرگرم کننده تبدیل می کند و آنها حتی پا را فراتر گذاشته اند و در پیام های خود از شرکت تیم فوتبال بارسلونا و حامیان مالی آنها استفاده کرده اند.

ویدئو جدید هواپیمایی دولتی کشور قطر در سالن کنفرانس ، اتوبوس اختصاصی تیم ، صندلی های استادیوم و زمین فوتبال در کنار باقی مکان های دیدنی باشگاه فیلم برداری شده است . و خود هواپیما تنها در یک صحنه برای نشان دادن درهای خروجی با حضور لیونل مسی ستاره تیم بارسلونا ، نشان می شود .( کسی که در فیلم های تبلیغاتی هواپیمایی ترکیش پیش از این حضور پیدا کرده بود)

پیغام این ویدئو درست مانند تمامی ویدئو های هرایرلاین دیگری است فقط این بار ستاره های فوتبال و طرفدارانشان در نقش خدمه پرواز و خلبان ظاهر شده اند . بنابراین وقتی ایرلاین به صورت مثال می خواهد به شما نشان دهد تا در هنگام افتادن ماسک های اکسیژن چه کنید ، طرفداران یک فوتبالیست جذاب از شوق دیدن او نیاز به استفاده از ماسک های اکسیژن پیدا می کنند و یا وقتی آنها توضیح می دهند تا چگونه از جلیقه نجات استفاده کنید ، مهاجم آنها – لوئیس سوارز به جلیقه نجات خود طوری نگاه می کند که انگار قرار است آن را گاز بگیرد (بخاطر سابقه این بازیکن در گاز گرفتن دیگران)

خطوط هوایی ویدئوهای آموزشی و امنیتی خود را تبدیل به بخشی از سیاست های بازاریابی خود کرده اند و تعداد آنها هر روز در حال افزایش است ، هواپیمایی نیوزلند در این راه پیشرو است و هر ساله ویدئوهای جدیدی می سازد . تا زمانی که آنها(خطوط هوایی) شما را سرگرم می کنند تواناییشان در آگاهی دادن درست نامشخص است .

لینک ویدئو

منبع : SKIFT

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code