بهترین صندلی هواپیما کدام است؟

بهترین صندلی در هواپیما

به نظر شما بهترین صندلی در هواپیما کدام است؟ این سوال جواب های زیادی دارد، اینکه بهترین صندلی در هواپیما کدام یک از صندلی های آن می تواند باشد کاملا بستگی به اولویت های شما به عنوان مسافر دارد. با الی گشت همراه باشید تا با توجه به تحقیقاتی که انجام شده به شما بگوییم که با توجه به خواسته هایتان کدام صندلی برای شما مناسب تر است.

هواپیما

اگر جایی کاملا امن و ایمن می خواهید

مطالب مرتبط:
پوشیدن این ۵ لباس در هواپیما اجباری است!
دلایل خنده داری که مسافران را از هواپیما اخراج کرده است!

همیشه ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی بر این عقیده هستند که همه صندلی ها از نظر ایمنی مثل هم هستند اما این طور به نظر می آید که ایمنی بعضی از صندلی ها از صندلی های دیگر بیشتر است. در تحقیقات سال ۲۰۰۷ مشخص شد که مسافرانی که در نزدیکی دم هواپیما می نشینند به احتمال ۴۰ درصد بیش از آن هایی که در ردیف های جلوی هواپیما هستند در هنگام سقوط جان سالم به در می برند. پس اگر نگران ایمنی خودتان هستید تا جایی که می توانید به سمت عقب هواپیما بروید.

صندلی هواپیما

اگر می خواهید سریع از هواپیما خارج شوید

اگر فقط یک کیف دستی برداشته اید و می خواهید زودتر خودتان را به  نزدیک ترین شهر ممکن برسانید، اگر دلتان می خواهد مدت زمانی ماندن در هواپیما را به کمترین مقدار خود برسانید و زمان بیشتری را در شهر مقصد باشید باید در جلوی هواپیما در سمت چپ بنشینید در این قسمت درب خروج هواپیما قرار دارد و از اینجا مسافران از هواپیما خارج می شوند، اینطوری می توانید اولین نفری باشید که از هواپیما خارج می شود.

اگر می خواهید در هواپیما بخوابید

با صدای همیشگی  موتور و نداشتن جای مناسب، خوابیدن در ارتفاع ۳۵ هزار پایی کمی سخت است اما بعضی از صندلی ها نسبت به بعضی دیگر راحت تر هستند و کمک می کنند تا راحت تر خوابتان ببرد. صندلی هایی که در کنار پنجره قرار دارند کمک می کنند تا سرتان را روی آن ها تکیه دهید و خواب راحتی را تجربه کنید. همچنین در آنجا لازم نیست هر بار که مسافر کناری شما خواست از جایش بلند شود از خواب بیدار شوید تا او رد شود. صندلی ای در کنار پنجره در ردیف جلو که ساکت تر است محل مناسبی برای خوابیدن می باشد.

خوابیدن در هواپیما

اگر می خواهید تجربه غذا خوردن بهتری داشته باشید

در قسمت جلوی هواپیما ساکت تر است و رطوبت بیشتری دارد و به همین دلیل بر اساس تحقیقات تغذیه ای در جلوی هواپیما مزه غذاها بهتر به نظر می آید. هوای خشک کابین و صدای بلند موتور هواپیما باعث می شود که نتوانیم مزه و بوی غذا و آشامیدنی خود را به درستی بفهمیم پس اگر می خواهید مزه غذا را بهتر حس کنید تا جایی که می توانید به کابین خلبان نزدیک تر شوید، با اینکه ممکن است در آن جلو به شما آخرین نفر غذا برسد!

اگر تکان خوردن های هواپیما را دوست ندارید

وقتی همه ی قسمت های هواپیما می لرزد صندلی هایی هستند که در آن ها شدت لرزه ها کمتر حس می شوند. در وسط هواپیما در بالای بال ها بنشینید در آنجا هواپیما ثابت تر است و لرزه های کمتری دارد.

منبع: telegraph.co.uk

چگونه برای پرواز پول زیادی خرج نکنیم؟
چگونه برای پرواز پول زیادی خرج نکنیم؟
به مناسبت روز ارتش فرودگاه های تهران تعطیل است
به مناسبت روز ارتش فرودگاه های تهران تعطیل است
چطور از فرودگاه روتردام هلند به مرکز شهر برویم؟
چطور از فرودگاه روتردام هلند به مرکز شهر برویم؟
سفری آرام و بی دغدغه با اپلیکیشن FlyFeet
سفری آرام و بی دغدغه با اپلیکیشن FlyFeet

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code