بلیط هواپیما

پوشیدن این ۵ لباس در هواپیما اجباری است!

لباس های مناسب در هواپیما

پوشیدن یک لباس مناسب در هواپیما به این معناست که این شانس را به خودتان می دهید تا در آنجا احساس ناراحتی نکنید آن هم وقتی ساعت ها در آسمان معلقید! ۵ آیتمی که در پایین معرفی می شوند، علاوه بر اینکه کاملا راحت هستند باعث می شوند تا شما یک فرد خوش استایل و طبق روز هم جلوه کنید. با این راهنمای لباس های مناسب در هواپیما همراه الی گشت باشید:

لباس های مناسب در هواپیما

لباس هایی با جیب های متعدد

مطالب مرتبط:
۵ رازی که نمی توانید از مهمانداران هواپیما پنهان کنید!
۵ نمونه از هواپیماهایی که مرز لوکس گرایی را رد کرده اند!

در جایی که چندین چمدان و بار بنه ی زیاد همراهتان دارید و باید آنها را دنبال خودتان این طرف و آن طرف بکشید، پوشیدن لباسی که بتواند یک وظیفه ی  دوبل به جز فقط یک کالای پوشیدنی را انجام دهد، یک اجبار است! بنابراین لباس هایی که تعداد زیادی جیب دارد به شما کمک می کند تا کالاهای اضافه تان را در جیبتان بگذارید و کمی سبک تر شوید.

لباس های گشاد

همانطور که ممکن است بدانید، لباس های تنگ در هواپیما خطرناک هستند چون با توجه به فشرده بودن صندلی ها، فضای زیادی برای مانور ندارید و مجبورید مدت زیاد به یک حالت بنشینید، تنگی جا، عدم تحرک زیاد و لباس های تنگ می تواند باعث خفگی رگ های خونی تان شود. بنابراین دانشگاه پزشکی واشنگتن برای کاهش خطرات این ریسک پیشنهاد می کند تا از لباس های تنگی که روی بدنتان جا می اندازد، پرهیز کنید. پس شلوارهای تنگی که جریان خون رگ هایتان را کند می کنند در خانه جا بگذارید و به فکر لباس های آزادتر باشید.

لباس های مناسب هواپیما

کفش های ساده و راحت

پوشیدن کفش هایی با کف صاف در هواپیما بعد از اینکه مدتی را در صف گیت بوده اید و چند ساعتی را هم قرار است در هواپیما بگذرانید، بسیار مهم است. باید کفشی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی آن را هر کجا که خواستید کشید چون بعضی از کفش ها به اندازه ای سنگین هستند که انگار آنها انسان ها را به دنبل ا خود می کشند! برای مثال برای خانم ها، کفش های کتانی و یا کفش هایی که مانند کفش باله کاران سطح صافی دارد و ظریف است، بسیار مناسب است.

پارچه های سبک و خنک

یکی دیگر از لباس هایی که پوشیدنش در هواپیما اجباری استف پارچه هایی است که جنس خنکی داشت باشند و هوا و رطوبت را به راحتی عبور بدهند، مثلا پارچه های نخی، ابریشمی و کتان از این دسته هستند. پارچه هایی که مانع از عبور و مرور هوا شوند باعث می شود تا تعرق روی پوست بماند و در نتیجه احساس بدی به شما دست بدهد.

لباسی که کمی طبق مد باشد

لباس های طبق مدتان را فراموش نکنید. وقتی صحبت از لباس های مناسب در هواپیما می شود، پیشنهاد ما بیشتر روی کارایی است اما لباسی هم که کمی روی استایل باشد می تواند به شما احساس خوب و راحتی دهد.

منبع: huffingtonpost.com

باند فرودگاه چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
باند فرودگاه چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
۱۰ راه برای گرفتن صندلی بهتر در هواپیما
۱۰ راه برای گرفتن صندلی بهتر در هواپیما
قیمت بلیط هواپیما از گذشته تا الان چقدر تغییر کرده است؟
قیمت بلیط هواپیما از گذشته تا الان چقدر تغییر کرده است؟
یک بار برای همیشه با انواع مختلف هواپیماها آشنا شوید
یک بار برای همیشه با انواع مختلف هواپیماها آشنا شوید