بلیط هواپیما

بهترین هتلهای صخره ای دنیا

۶ تا از بهترین هتل های صخره ای دنیا

هتل های زیبا و عجیبی در سرتاسر دنیا وجود دارند که دیدن آنها همیشه شور و شوق زیادی را به همراه دارد، هتل هایی که شاید در تصورتان هم نگنجد و الی گشت در این مطلب قصد معرفی ۶ تا از بهترین هتل های صخره ای دنیا را به شما دارد پس تا انتها ما را همراهی کنید:

هتل Polurrian bay   ، کورن وال

کورنال وال در آمریکا زیباترین صخره ها را دارد و هتل Polurrian bay   روی زیباترین آنها قرار گرفته است. با مشرف بودن  به Lizard Peninsula  و ارائه بهترین مهمان نوازی به سبک بریتانیایی همراه با سرمایی که در آنجا حس می شود مورد علاقه کودکان و حیوان دوستان است تا با تمام خانواده شان به این مکان بیایند.

هتل Polurrian bay | بهترین هتل های صخره ای دنیا

Uluwatu ، جزیره بالی

مطالب مرتبط:
معرفی ۲ هتل لوکس در تفلیس گرجستان+ تصاویر
با بلندترین هتل های دنیا آشنا شوید

مقصد نهایی بالینس ، Alila Villas Uluwatu از لحاظ معماری الهام بخش و دوستدار طبیعت برای رفتن به آنجاست.  به دلیل  سرویس دهی لوکس با پیشخدمت های  شخصی خود هتل، ویلاهای آبگیری مستقل و رستورانهای درجه یک و  چشمه های آب معدنی این هتل به خود می بالد و این امکانات باعث شده است که به هتلی بسیار زیبا و معقول تبدیل شود که تاکنون وجود داشته است– اما بیشترین موردی که باعث شده است این هتل سرآمد هتل های دیگر باشد بالای صخره قرار گرفتن آن است که دارای مناظر زیبای چشمگیر رو به دریای هند می باشد.

Post Ranch هتل ، بیگ سور ،کالیفرنیا

این هتل در بیگ سور قرار دارد. هتل  Post Ranch اگر مسافرتتان از مسیر شماره یک باشد، جایی برای استراحت است. اتاق های آن از نوع خانه های درختی محشری است و دارای دیدی ۱۸۰ درجه ای از اقیانوس آرام است که دارای اتاقک های لب صخره ای بی نظیر است- مکانی زیبا برای جرعه جرعه سر کشیدن قهوه کالیفرنیا و خیره شدن به غروب زیبا.

Post Ranch هتل

هتل بین قاره ای Koh Samui.  تایلند

بنا به شواهد تاریخی Koh smui،  زنده کننده تصاویری از سواحل پر از توریست است، این هتل باعث منحرف کردن مسیر جمعیت به سمت آن می شود و آنها را به سمت کش و قوس های دست نخورده کنار ساحل غربی می کشاند. این هتل تمام تزئینات زیبا و لوکس را که مورد انتظار است، عرضه کرده است  که خود او نیز باید از منظره زیبای اقیانوس نیز سپاس گذار باشد.

هتل بین قاره ای Koh Samui.

 هتل Jade Mountain Resort Caribbean, St Lucia

مورد مسحورکننده مربوط به هر یک از ۲۴ اتاقی است که در این مکان ساخته شده است و آنها را پناهگاه نامگذاری کرده اند و هر کدام شامل فضای باز بدون درز همراه با تختخواب، سالن استراحت و استخر خصوصی است.این هتل مکان مناسبی برای کسانی است که برای ماه عسل به آنجا می روند که هر چیز رمانتیکی همراه با غروب دل انگیز دارد.

هتل Mystique، سنتورینا

این هتل بر روی صخره های دره های سنتورینا قرار گرفته است. برآمدگی های آهکی هتل در  طول منظره های یکپارچه دریا قرار گرفته اند. تمام غارها تبدیل به سوئیتهای با منظره زیبای Aegean  شده اند و آتشفشانی با دهانه دودی در پشت آن است. اگر می توانید خود را از آنجا دور کنید البته با وجود روستای Oia که زیباترین در نوع خود است و مکانی است که احساس می شود به سمت شیب دره خمیده شده است.

ماجراجویی متفاوت در بالی
ماجراجویی متفاوت در بالی
طبیعت مسحور کننده ی بالی + ویدیو
طبیعت مسحور کننده ی بالی + ویدیو
در سفر به بالی هتل های جنگلی را برای اقامت انتخاب کنید!
در سفر به بالی هتل های جنگلی را برای اقامت انتخاب کنید!
کارهایی که باید در بالی انجام دهید
کارهایی که باید در بالی انجام دهید