بهترین اقامتگاه ها در شهر استکهلم سوئد

بهترین هتل های استکهلم

همانطور که شما یک کتاب را بر اساس جلد آن قضاوت نمی کنید، بهترین هتل های استکهلم را نیز نباید بر اساس ظاهر بیرونی آن مورد قضاوت قرار دهید. بسیاری از بهترین هتل های استکهلم در ساختمان های سنتی این شهر با قرن ها قدمت واقع شده اند. با این حال در داخل آن ها شما می توانید طراحی های پر زرق و برق و مدرن را ببینید. شاید خیلی مورد اهمیت نباشد که این هتل ها چه زمانی و چگونه کار خود را آغاز کرده اند اما در هر صورت آن ها لوکس می باشند و حتی شما می توانید در آن ها صبحانه خود را داخل رختخواب خود میل کنید. برخی از بهترین هتل های استکهلم دارای مناظر و چشم اندازهایی دیدنی بوده در حالی که برخی دیگر را می توان در محله هایی آرام پیدا کرد. البته که اکثر آن ها یک چیز مشترک دارند. با پیاده روی در اطراف این اقامتگاه ها می توانید مناظر افسانه ای استکهلم را مشاهده نمایید. در این مطلب قصد داریم تجربه اقامتی متفاوت در بهترین هتل های استکهلم را تشریح نماییم پس با الی گشت همراه شوید.

بهترین هتل های استکهلم

هتل دیپلمات | Hotel Diplomat

مطالب مرتبط:
معرفی مهمترین مناطق و استان های جنوبی کشور سوئد
معرفی بهترین بازارهای سوئد
معرفی سوغاتی های کشور سوئد

همه چیز در مورد هتل دیپلمات غرور آمیز و با ارزش است. هتل دیپلمات یک کاخ مجلل می باشد که در اوایل دهه ۱۹۰۰ به عنوان یک محل اقامتی خصوصی بنا شده است. در سال ۱۹۶۶ این ساختمان به یک هتل ۱۰۰ اتاقه تبدیل شده و جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین هتل های استکهلم به دست آورد. در سراسر این هتل می توانید طرح های نقاشان معروف اسپانیایی را مشاهده نمایید. این هتل در کنار خط ساحلی و در محله ای مجلل واقع شده که در مسیر پیاده روی به سمت منطقه قدیمی شهر می باشد. برخی از اتاق ها دارای منظره و چشم انداز بندرگاه می باشند.

هتل دیپلمات استکهلم

هتل رادیسون بلو اسکله | Radisson Blu Waterfront Hotel

هتل رادیسون بلو که از بهترین هتل های استکهلم می باشد، بیش از همه برای تجار و مسافران کاری مورد استقبال قرار می گیرد. این هتل با داستن ۲۱ اتاق جلسه و همچنین نزدیکی آن به مرکز کنگره تجربه اقامتی متفاوت را برای شما ایجاد خواهد نمود. این هتل دارای ۴۱۴ اتاق بوده که همگی آن ها به سبک سوئدی مدرن تزیین شده است. رادیسون بلو که در کنار اسکله و خط ساحلی شهر استکهلم واقع شده در فاصله کمی از ایستگاه قطار مرکزی و بسیاری از جاذبه های استکهلم واقع شده است. در صورتی که قدم زدن برای شما سخت است، هتل می تواند به شما دوچرخه داده تا به وسیله آن مناطق مختلف شهر را مشاهده نمایید.

هتل رادیسون بلو اسکله استکهلم

متل ال | Motel L

اگر شما انتظار دارید تا اتاق هتل شما به صورت سنتی تزیین شده باشند بنابراین پیشنهاد می شود تا تعطیلات خود را در متل ال بگذرانید زیرا اینجا همه چیز سنتی است. متل ال یکی از بهترین هتل های استکهلم بوده اما در آن همه چیز کمی عجیب به نظر می رسد. در جلوی هتل مسیر با فرش قرمز که اطراف آن را پنج پرها فرا گرفته اند آغاز می شود. این شرایط عجیب تا درون اتاق ها ادامه پیدا کرده و در آنجا با آویزهای دیواری در بالای تخت و همچنین وسایلی با رنگ های صورتی و سیاه و سفید رو به رو خواهید شد. یکی از دیواره های حمام تصویر پشت یک انسان می باشد. این هتل نسبتا اقتصادی در حومه شهر استکهلم واقع شده اما دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی بسیار راحت خواهد بود.

متل ال استکهلم

هتل بزرگ استکهلم | Grand Hotel Stockholm

اگر واقعا تمایل دارید تا با افراد مشهور ملاقات داشته باشید می توانید هتل بزرگ استکهلم را انتخاب نمایید. این یکی از بهترین هتل های استکهلم بوده که از سال ۱۸۷۴ به مهمانان خاص و افراد مشهور سرویس اقامتی ارائه می کرده است. هتل بزرگ حتی دارای مجموعه ای به نام پرنسس لیلیان است. علاوه بر اینکه می توانید تجربه اقامتی متفاوت را در هتل بزرگ داشته باشید، ساختمان این هتل به اندازه ای فوق العاده بوده که می توانید از ساختمان های قدیمی شهر استکهلم و قصر سلطنتی چشم پوشی نمایید. رستوران وراندا (Veranda) هتل بزرگ که در اسکله اصلی قرار دارد در سراسر این خیابان به غذاهای کرسمس خود مشهور می باشد.

هتل بزرگ استکهلم

هتل ریوال | Hotel Rival

هتل ریوال یکی از متفاوت ترین و بهترین هتل های استکهلم می باشد. این بوتیک هتل که دارای ۹۰ اتاق است متعلق به بنی آندرسون (Benny Andersson) نوازنده گروه موسیقی ABBA است. از سوی دیگر نمایشنامه سوئدی ماما میا (Mamma Mia) در سالن تئاتر این هتل نیز برگزار می شود. شما می توانید تجربه اقامتی متفاوت را در این هتل داشته باشید زیرا اتاق های مهمانان دارای برخی از ویژگی های منحصر به فرد است. یکی از این ویژگی ها اینکه در اتاق ها آلبوم طلایی گروه موسیقی ABBA متعلق به دهه ۱۹۷۰ به همراه یک دستگاه پخش وجود دارد. هتل ریوال درون یکی از جزایر قرار گرفته و چشم اندازی متفاوت از شهر استکهلم را به نمایش می گذارد.

هتل ریوال استکهلم

هتل اسکپشولمن | Hotel Skeppsholmen

اگرچه که قدمت این هتل ۱۰ سال می باشد اما اسکپشولمن در دو ساختمان واقع شده که از سال ۱۶۹۹ میلادی در آنجا قرار داشته و خانه مامورین دریایی سلطنتی بوده است. این هتل در یک جزیره ای آرام قرار گرفته که در آن زمان توسط نیروی دریایی سوئد محافظت می شده است. این خط ساحلی در فاصله کمی از مرکز شهر استکهلم واقع شده که می توان با یک پیاده روی کوتاه به آنجا رسید. این بنای تاریخی سوئدی که از جمله بهترین هتل های استکهلم است، ساختمانی زرد رنگ داشته اما فضای داخلی آن به اندازه کافی مدرن می باشد تا بتوانید تجربه اقامتی متفاوت در این شهر را به دست آورید.

هتل اسکپشولمن استکهلم

هتل فریس | Freys Hotel

قبل از اینکه فریس به عنوان یک هتل در سال ۱۹۸۹ افتتاح شود، این یک شرکت حمل و نقل اسب های مسابقه ای بود در قرن نوزدهم بوده است. یکی از اسب های آن ها در سال ۱۸۹۵ در مسابقه ای برنده شده و در نتیه نام هتل را از روی آن برداشتند. این بنا که از بهترین هتل های استکهلم می باشد در داخل خود دارای یک پرتره عظیم از فری بوده ک در هنگام ورود به شما نگاه می کند. هتل فریس در یک خیابان آرام و در نزدیکی ایستگاه مرکزی شهر استکهلم واقع شده و با مبلمان و میز سنتی و همچنین مجسمه ها تزیین شده است. از سوی دیگر اتاق ها دارای نورپردازی مدرن، سبک و رنگی می باشند.

منبع: www.touropia.com

بازدید ویدیویی از موزه واسا استکهلم
بازدید ویدیویی از موزه واسا استکهلم
معرفی فرودگاه بین المللی آرلاندا استکهلم
معرفی فرودگاه بین المللی آرلاندا استکهلم
چطور از فرودگاه آرلاندا استکهلم به مرکز شهر برویم؟
چطور از فرودگاه آرلاندا استکهلم به مرکز شهر برویم؟
جاذبه های استکهلم که بازدید از آن ها کاملا رایگان است!
جاذبه های استکهلم که بازدید از آن ها کاملا رایگان است!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code