معرفی چند مورد از بهترین هتل های ریو

بهترین هتل های ریو

دومین شهر بزرگ در کشور برزیل ریودوژانیرو  نام دارد که مملو از جاذبه های طبیعی و تاریخی است و به عنوان اصلی ترین مقصد گردشگری در برزیل به شمار می رود. همچنین این شهر دارای بسیاری از مناظر مشهور و منحصر به فرد است. قبل از سفر به هر نقطه ای از جهان داشتن اطلاعات کافی درباره هتل هایی که در آن مقصد وجود دارد بسیار حائز اهمیت است، پس اگر شهر ریو مقصد سفر شماست و یا در آینده قصد سفر به آنجا را دارید، الی گشت را در این مطلب که بهترین هتل های ریو را به شما معرفی می کند، همراهی کنید.

بهترین هتل های ریو

هتل گرند حیات ریو Grand Hyatt Rio Hotel

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به ریودوژانیرو در برزیل
گردش در گوشه و کنار ریودوژانیرو
شهر عجایب، ریودوژانیرو

این هتل با ۲ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است. هتل گرند حیات ریو Grand Hyatt Rio Hotel دارای سونا و مرکز تناسب اندام با استودیوی یوگا است. مهمانان می توانند در یکی از سه رستوران هتل لذت ببرند. مهمانان همچنین می توانند از فعالیت های مختلف مانند سفر کشتی از طریق Marapendi Lagoon، تجربه دوچرخه سواری، دسترسی ۲۴ ساعته به امکانات ورزشی استفاده کنند.Jeunesse Arena در نزدیکی هتل است، در حالی که Cidade das Artes 3.2 کیلومتر با هتل فاصله دارد. نزدیکترین فرودگاه، سانتوس دومونت با ۲۶ کیلومتر فاصله است.

هتل گرند حیات ریو

خدمات رفاهی هتل گرند حیات ریو

این هتل دارای ۴۳۶ اتاق در ۶ طبقه می باشد و خدمات رفاهی آن شامل امکانات برگزاری رویدادها و جلسات شامل ۱۳ اتاق جلسه و ۲۰۰ متر فضای کنفرانس و مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ مجهز با هزینه اضافی می باشد. علاوه بر این، پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی این هتل که از بهترین هتل های ریو است، شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. رستوران و کافی شاپ، صبحانه رایگان، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، سرویس حمل و نقل فرودگاه، قهوه و چای در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. امکانات تفریحی هتل نیز شامل استخر کودکان و نوجوانان، استخر روباز، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، سولاریوم، مرکز تناسب اندام و سونا می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های ایتالیایی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

برای ورود به هتل باید از ساعت  ۱۵:۰۰ و برای خروج تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل گرند حیات در ریو

هتل سانتا ترزا ریو Santa Teresa Rio Hotel

این هتل ۵ ستاره که یکی از بهترین هتل های ریو به شمار می رود، در سال ۱۸۵۰ ساخته شده است، واقع در قلب تاریخی و فرهنگی ریودوژانیرو، نمایی منحصر به فرد از طراحی استوایی و دیدگاه پانوراما از ریو دو ژانیرو دارد و در فاصله ۲ کیلومتر از دریاچه گوانابرا است. کتابخانه ملی ریو نیز در فاصله ۳ کیلومتری هتل سانتا ترزا ریو Santa Teresa Rio Hotel قرار دارد. ایستگاه گلوریا ۱۸ دقیقه و ایستگاه کیتد ۲۳ دقیقه با هتل فاصله دارد. رستوران منوی مختلفی از غذاهای متفاوت و همچنین انواع نوشیدنی ها ارائه می دهد. دارای دکور منحصر به فردی است که به ریشه های بومی آفریقایی بر می گردد و با طراحی مدرن ترکیب می شود. این هتل مورد علاقه بسیاری از کاربران سایت های رزرواسیون آنلاین هتل ها می باشد.

هتل سانتا ترزا در ریو

خدمات رفاهی هتل سانتا ترزا ریو

این هتل دارای ۴۴ اتاق در ۴ طبقه می باشد و خدمات رفاهی آن شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۱۲۰ متر فضای کنفرانس، خدمات برگزاری عروسی، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ مجهز با هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. رستوران و کافه، صبحانه با هزینه اضافی، خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، تلویزیون در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. امکانات تفریحی هتل نیز شامل استخر با منظره در فضای باز (تمام سال)، جکوزی داغ، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی) و سولاریوم می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های اسپانیایی، فرانسه، پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

برای ورود به هتل باید از ساعت  ۱۵:۰۰ و برای خروج تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل سانتا ترزا ریو

هتل مریوت ریو | Marriott Rio Hotel

این هتل در ساحل کاپاکابانا واقع شده و دارای یک محیط خصوصی از ساحل می باشد. مهمانان می توانند از غذاهای بین المللی در رستوران هتل لذت ببرند. ایستگاه متروی Siqueira Campos با ۷۵۰ متر فاصله از هتل قرار گرفته است. فورت کاپاکابانا در ۱،۹ کیلومتری هتل مریوت ریو که از بهترین هتل های ریو است، واقع شده است. فرودگاه سانتوس دومونت در فاصله ۱۰ کیلومتری هتل قرار دارد و فرودگاه بین المللی گلائو در فاصله ۲۴ کیلومتری است.

هتل مریوت در ریو

خدمات رفاهی هتل مریوت ریو

این هتل ۵ ستاره شامل ۲۴۵ اتاق در ۱۶ طبقه می باشد و خدمات رفاهی آن شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۶۵۴ متر فضای کنفرانس و ۱۵ اتاق جلسه، خدمات برگزاری عروسی، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ مجهز با هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدماتتور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. صبحانه با هزینه اضافی، کافه و رستوران، خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی و دستگاه خودپرداز بانک در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای با هزینه اضافی در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. امکانات تفریحی هتل نیز شامل استخر مسقف، استخر روباز، سولاریوم، مرکز تناسب اندام و سونا می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های اسپانیایی، پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

برای ورود به هتل باید از ساعت  ۱۵:۰۰ و برای خروج تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل مریوت ریو

هتل ویندزور بارا ریو Windsor Barra Rio Hotel

این هتل که در سال ۲۰۰۵ ساخته شده است، دارای ۵ ستاره شیک مجلل، دارای دسترسی به یکی از معروف ترین سواحل ریو است، از بهترین هتل های ریو محسوب می شود، شامل یک استخر روباز پانورامیک با کافه، سالن بدنسازی مدرن و حمام گرم و رستوران با کیفیت خوب است و با ۲ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است. مهمانان این هتل می توانند از مرکز خرید بارا بازدید کنند که فقط در ۴ کیلومتری هتل واقع شده است. آنها همچنین می توانند مسیر پیاده روی طبیعت را در پارک ملی در ۴ کیلومتری هتل تجربه کنند و لذت ببرند. ساحل امپانما معروف ۱۵ کیلومتر و کاپاکابانا در ۱۶ کیلومتری هتل ویندزور بارا ریو Windsor Barra Rio Hotel است. پارک المپیک ۱۴٫۱ کیلومتر و ساحل پنتال ۱۶٫۶ کیلومتر از هتل فاصله دارد. فرودگاه سانتوس دومونت ۲۷٫۵ کیلومتر است، در حالی که فرودگاه بین المللی گلائو در فاصله ۳۷٫۲ کیلومتر قرار دارد.

هتل ویندزور بارا ریو

خدمات رفاهی هتل ویندزور بارا ریو

این هتل دارای ۳۳۸ اتاق در ۱۷ طبقه می باشد و خدمات رفاهی آن شامل امکانات برگزاری رویدادها و جلسات شامل ۶۰ اتاق کنفرانس و مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ مجهز با هزینه اضافی می باشد. علاوه بر این، پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. صبحانه رایگان، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، سرویس حمل و نقل فرودگاه، قهوه و چای در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. امکانات تفریحی هتل که یکی از بهترین هتل های ریو است، نیز شامل استخر در فضای باز (تمام سال)، سولاریوم، مرکز تناسب اندام و سونا می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

برای ورود به هتل باید از ساعت  ۱۴:۰۰ و برای خروج تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل ویندزور بارا در ریو

هتل پرامینید پارادیسو ریو Promenade Paradiso Rio Hotel

این هتل که در سال ۲۰۰۴ ساخته شده است، دارای اتاق ۱۴۹ در ۶ طبقه می باشد، با ۱۰ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است و از بهترین هتل های ریو به شمار می رود. دارای استخر شنا بزرگ و امکانات متنوع برای جلسات تجاری و می باشد و ۱٫۷ کیلومتر از ساحل دور است. ۱۱٫۶ کیلومتر پارک المپیک و ۱۷ کیلومتر ساحل پنتال از هتل پرامینید پارادیسو ریو Promenade Paradiso Rio Hotel فاصله دارد. فرودگاه سانتوس دومونت در ۲۴ کیلومتری است، در حالی که فرودگاه بین المللی گلائو در فاصله ۳۱٫۵ کیلومتری قرار دارد.

هتل پرامینید پارادیسو ریو

خدمات رفاهی هتل پرامینید پارادیسو ریو

امکاناتی ازجمله خدمات برگزاری رویدادها و جلسات شامل ۲ اتاق کنفرانس در این هتل ۴ ستاره به چشم می خورد و مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ با هزینه اضافی در دسترس است. علاوه بر این، پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، خدمات تبدیل ارز، تلویزیون در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل که از بهترین هتل های ریو است، در رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی به صورت رایگان دیده می شود. امکانات تفریحی هتل نیز شامل کافه و رستوران، استخر در فضای باز (تمام سال و فصلی)، مرکز تناسب اندام و سونا می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

برای ورود به هتل باید از ساعت  ۱۲:۰۰ و برای خروج تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل پرامینید پارادیسو در ریو

هتل رویالتی بارا ریو Royalty Barra Rio Hotel

این هتل که از بهترین هتل های ریو می باشد، در سال ۲۰۰۱ ساخته شده است، دارای ۲۴۹ اتاق در ۱۵ طبقه می باشد و با یک دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است. هتل رویالتی بارا ریو Royalty Barra Rio Hotel واقع در ساحل دریاچه Barra da Tijuca واقع شده است. پارک المپیک در فاصله ۱۴ کیلومتری و ساحل پنتال نیز ۱۷٫۶ کیلومتر از هتل فاصله دارد. فرودگاه سانتوس دومونت ۲۷٫۶ کیلومتر دورتر است، در حالی که با فرودگاه بین المللی گلائو ۳۵ کیلومتر فاصله دارد. یک رستوران که متخصص در غذاهای بین المللی است، یک کافه در لابی و یک کافه در کنار استخر پذیرای مهمانان می باشد.

هتل رویالتی بارا ریو

خدمات رفاهی هتل رویالتی بارا ریو

خدماتی و امکاناتی این هتل که از بهترین هتل های ریو است، نظیر اینترنت سیمی و وای فای وای فای در تمام محوطه های هتل از رستوران ها گرفته تا لابی و دیگر محوطه های عمومی با دریافت هزینه اضافه در این هتل ۴ ستاره دیده می شود. دارای مرکز تجاری است و امکان اجاره ماشین وجود دارد و پارکینگ مجهزی هم در هتل موجود است که البته برای پارک کردن ماشین تان باید هزینه مجزایی پرداخت نمایید. پذیرش ۲۴ ساعته هتل، امکان استفاده از خدمات برگزاری جلسات و رویدادها با ۱۰۰۵ متر فضای کنفرانس و ۵ اتاق جلسه میسر است و راهنمای خدمات تور و بلیط را به مهمانان ارائه می دهد و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل هم استفاده کنید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. مرکز تجاری، دستگاه فکس و کپی، خدمات تبدیل ارز، قهوه و چای و همچنین تلویزیون در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. امکانات تفریحی هتل نیز شامل کافه و رستوران، استخر کودکان و نوجوانان، مرکز تناسب اندام، استخر در فضای باز (تمام سال)، جکوزی داغ و سونا می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغال، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند.

برای ورود به هتل باید از ساعت  ۱۵:۰۰ و برای خروج تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل رویالتی بارا در ریو

هتل آتلانتیکو ریو | Atlantico Rio Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است، دارای ۱۹۵ اتاق در ۱۴ طبقه می باشد، با ۷ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است و ۵۰۰ متر از ساحل معروف و مرسوم به کاپاکاباناCopacabana  در ریودوژانیرو فاصله دارد. هتل آتلانتیکو ریو ۸۰ متر از ایستگاه مترو کانتاگالو و ۳،۶ کیلومتر از استادیوم Lagoa است. فرودگاه سانتوس دومونت در ۱۱٫۵ کیلومتری است، در حالی که فرودگاه بین المللی گلائو ریو در فاصله ۲۶ کیلومتری است.

هتل آتلانتیکو ریو

خدمات رفاهی هتل آتلانتیکو ریو

در این هتل ۴ ستاره خدماتی و امکاناتی نظیر اینترنت وای فای در تمام محوطه های هتل از رستوران ها گرفته تا لابی و دیگر محوطه های عمومی را پوشش می دهد و استفاده از آن رایگان می باشد. در هتل امکان اجاره ماشین وجود دارد و پارکینگ مجهزی هم در هتل موجود است که البته برای پارک کردن ماشین تان باید هزینه مجزایی پرداخت نمایید. پذیرش ۲۴ ساعته هتل، راهنمای خدمات تور و بلیط را به مهمانان ارائه می دهد و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این جا هم استفاده کنید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. مرکز تجاری، دستگاه فکس و کپی، خدمات تبدیل ارز، تلویزیون در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. امکانات تفریحی هتل که از بهترین هتل های ریو است نیز شامل کافه و رستوران و استخری که روی سقف هتل قرار گرفته و به شما چشم انداز خوبی از شهر ریو می دهد، می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغال، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند.

برای ورود به هتل باید از ساعت  ۱۴:۰۰ و برای خروج تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل آتلانتیکو در ریو

هتل ریل پالاس ریو Real Palace Rio Hotel

این هتل که از بهترین هتل های ریو می باشد، در سال ۱۹۸۴ ساخته شده است، با ۴ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است. با نمایش منظره ای از ساحل کاپاکابانا و دارای یک استخر روباز است. غذاهای برزیلی و بین المللی برای ناهار و شام در دسترس هستند. هتل ریل پالاس ریو در در ۳۵۰ متری ایستگاه متروی Cardeal Arcoverde، ۹٫۲ کیلومتر از فرودگاه سانتوس دومونت و ۲۵٫۶ کیلومتر از فرودگاه بین المللی گلائو فاصله دارد. فورت کاپاکانانا تنها ۲٫۷ کیلومتر از هتل دور است.

هتل ریل پالاس ریو

خدمات رفاهی هتل ریل پالاس ریو

این هتل دارای ۵۹ اتاق در ۱۳ طبقه می باشد و خدمات رفاهی آن شامل مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ مجهز با هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. صبحانه رایگان، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، تلویزیون در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل که از بهترین هتل های ریو است، محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. امکانات تفریحی هتل نیز شامل کافه و رستوران، استخر روباز، مرکز تناسب اندام و سونا می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های اسپانیایی، پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

هتل ریل پالاس در ریو

برای ورود به هتل باید از ساعت  ۱۴:۰۰ و برای خروج تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

معرفی هتل مرلین کاپاکابانا ریو | ۳ ستاره
معرفی هتل مرلین کاپاکابانا ریو | ۳ ستاره
معرفی پارک ملی لینسویز ماراینسیز برزیل
معرفی پارک ملی لینسویز ماراینسیز برزیل
شهر عجایب، ریودوژانیرو
شهر عجایب، ریودوژانیرو
معرفی بهترین جاذبه های گردشگری سائوپائولو
معرفی بهترین جاذبه های گردشگری سائوپائولو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code