بهترین هتل های فوتبالی دنیا (قسمت اول)

مسابقات یورو 2016

با توجه به برگزاری مسابقات یورو ۲۰۱۶ نگاهی داشته ایم به بهترین هتل های دنیا با تم فوتبال – از هتل یادبود مارادونا و ستاره های سابق تیم انگلیس تا هتلی ۵ ستاره با زمین های استاندارد FIFA .

 ۱٫هتل فوتبال ، منچستر

۵ بازیکن سابق تیم فوتبال منچستر یونایتد – شامل گری نویل و رایان گیگز – صاحبان این مکان هستند . هزینه یک اتاق برای روز هایی که بازی برگزار می شود به ۲۵۰ پوند در هر شب می رسد که ممکن است فقط برای طرفداران پولدار و پر و پاقرص فوتبالی مناسب باشد. اما به شما تخت های عالی ، کارکنان خوش برخورد و همچنین رستوران در پشت بام هتل را پیشنهاد می کند .چیزی که باعث تفاوت هتل فوتبال می شود آن است که صاحبان آن همیشه در آن اطراف حضور دارند ، با طرفداران قبل از بازی ها صحبت می کنند و یا قهوه ی صبحانه خود را می نوشند . وقتی صحبت از استفاده کردن از موقعیت ها می شود چیز های کمی وجود دارند که می توانند با آن برابری کنند .

هتل فوتبال

  ۲٫ هتل بوکا ، بوینس آیرس

این هتل ۵ ستاره اشاره به تیم دیگو مارادونا ، بوکا جونیورز دارد .طراحان هتل آن را با رنگ های آبی و زرد لباس تیم بوکا جونیورز رنگ آمیزی کرده اند . موارد مرتبط دیگر با تم هتل شامل ، عکس های بزرگی از مسابقات و تونل هایی پر از خاطرات تیم بوکاجونیورز می باشد. از این هتل توقع تعهد به تم خود را داشته باشید : اتاقها بر روی در خود نقاشی هایی از فوتبالیستها دارند و در هر اتاق یک تلویزیون که منحصراً به تیم بوکانیورز اختصاص دارد برنامه های خود را پخش می کند . در رستوران صفحه نمایشی وجود دارد که طرفداران در جلوی آن نعره کشان و در حالی که از نوشیدنی های خود به همراه  نان محلی که در هتل پخته می شود لذت می برند.

هل بوکا

 ۳٫هتل شانکلی ، لیورپول

بیل شانکلی مشهورترین فوتبالیست اسکاتلندی تاریخ محسوب می شود و همچنین مدیر تیم لیورپول نیز بوده است . این هتل مانند یک موزه کوچکی است که به او اختصاص داده شده و همه چیز در آن دیده می شود ، از عکس های قدیمی تا پیراهن های فوتبال که بیشتر آن را خانواده شانکلی به هتل اهدا کرده اند. خاطرات او در در یک صفحه بزرگ که شامل نشان ملی انگلستان ، تلگرامی از نیل آرمسترانگ (اولین انسانی که بر روی ماه قدم زد) و یک کپی از قرارداد او با تیم لیورپول است.

هتل شانکلی

  ۴٫آماری بوریرام یونایتد ، ایالت بوریرام ، تایلند

شعار هتل آماری بوریرام این است که تنها هتل با تم فوتبالی در تایلند ی که طرفداران فوتبالی زیادی دارد محسوب می شود . آن درست در کنار استادیوم Thunder Castele واقع شده است ،  استادیوم خانگی یکی از تیم های لیگ برتر تایلند که با طرفداران آن پر از هیاهو می شود . سوئیت های هتل شبیه به رختکن تیم طراحی شده است و هتل حتی زمین های مینیاتوری نیز دارد . همچنین بالکن های VIP و لوکسی که منظره استادیوم کناری را به شما نشان می دهند.

هتل بوریرام

  ۵٫اقامتگاه ککس (Kex) ، ایسلند

فوتبالیست ایسلندی Eidur Smari Gudjohnsen  (تیم فولهام ) و Hermann Hreidarsson  ( تیم پورتسموث) به همراه چند دوست قدیمی از زمان مدرسه اقدام به افتتاح این اقامتگاه در شهر Reykjavik ( پایتخت ایسلند ) کردند . به غیر از طراحی صنعتی داخل آن ، مبل و مان به سبک قدیمی و حتی یک سالن آرایش به سبک هیپی ها هم در این کارخانه قدیمی بیسکوئیت سازی وجود دارد . نزدیکترین قسمت آن به تم ورزشی ، سالن Gym & Tonic  است که الهام گرفته از یک باشگاه بوکس و محبوب فیلمسازان است .

اقامتگاه ککس

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code