بلیط هواپیما

بهترین هتل های فوتبالی دنیا (قسمت اول)

مسابقات یورو 2016

با توجه به برگزاری مسابقات یورو ۲۰۱۶ نگاهی داشته ایم به بهترین هتل های دنیا با تم فوتبال – از هتل یادبود مارادونا و ستاره های سابق تیم انگلیس تا هتلی ۵ ستاره با زمین های استاندارد FIFA .

 ۱٫هتل فوتبال ، منچستر

۵ بازیکن سابق تیم فوتبال منچستر یونایتد – شامل گری نویل و رایان گیگز – صاحبان این مکان هستند . هزینه یک اتاق برای روز هایی که بازی برگزار می شود به ۲۵۰ پوند در هر شب می رسد که ممکن است فقط برای طرفداران پولدار و پر و پاقرص فوتبالی مناسب باشد. اما به شما تخت های عالی ، کارکنان خوش برخورد و همچنین رستوران در پشت بام هتل را پیشنهاد می کند .چیزی که باعث تفاوت هتل فوتبال می شود آن است که صاحبان آن همیشه در آن اطراف حضور دارند ، با طرفداران قبل از بازی ها صحبت می کنند و یا قهوه ی صبحانه خود را می نوشند . وقتی صحبت از استفاده کردن از موقعیت ها می شود چیز های کمی وجود دارند که می توانند با آن برابری کنند .

هتل فوتبال

  ۲٫ هتل بوکا ، بوینس آیرس

این هتل ۵ ستاره اشاره به تیم دیگو مارادونا ، بوکا جونیورز دارد .طراحان هتل آن را با رنگ های آبی و زرد لباس تیم بوکا جونیورز رنگ آمیزی کرده اند . موارد مرتبط دیگر با تم هتل شامل ، عکس های بزرگی از مسابقات و تونل هایی پر از خاطرات تیم بوکاجونیورز می باشد. از این هتل توقع تعهد به تم خود را داشته باشید : اتاقها بر روی در خود نقاشی هایی از فوتبالیستها دارند و در هر اتاق یک تلویزیون که منحصراً به تیم بوکانیورز اختصاص دارد برنامه های خود را پخش می کند . در رستوران صفحه نمایشی وجود دارد که طرفداران در جلوی آن نعره کشان و در حالی که از نوشیدنی های خود به همراه  نان محلی که در هتل پخته می شود لذت می برند.

هل بوکا

 ۳٫هتل شانکلی ، لیورپول

بیل شانکلی مشهورترین فوتبالیست اسکاتلندی تاریخ محسوب می شود و همچنین مدیر تیم لیورپول نیز بوده است . این هتل مانند یک موزه کوچکی است که به او اختصاص داده شده و همه چیز در آن دیده می شود ، از عکس های قدیمی تا پیراهن های فوتبال که بیشتر آن را خانواده شانکلی به هتل اهدا کرده اند. خاطرات او در در یک صفحه بزرگ که شامل نشان ملی انگلستان ، تلگرامی از نیل آرمسترانگ (اولین انسانی که بر روی ماه قدم زد) و یک کپی از قرارداد او با تیم لیورپول است.

هتل شانکلی

  ۴٫آماری بوریرام یونایتد ، ایالت بوریرام ، تایلند

شعار هتل آماری بوریرام این است که تنها هتل با تم فوتبالی در تایلند ی که طرفداران فوتبالی زیادی دارد محسوب می شود . آن درست در کنار استادیوم Thunder Castele واقع شده است ،  استادیوم خانگی یکی از تیم های لیگ برتر تایلند که با طرفداران آن پر از هیاهو می شود . سوئیت های هتل شبیه به رختکن تیم طراحی شده است و هتل حتی زمین های مینیاتوری نیز دارد . همچنین بالکن های VIP و لوکسی که منظره استادیوم کناری را به شما نشان می دهند.

هتل بوریرام

  ۵٫اقامتگاه ککس (Kex) ، ایسلند

فوتبالیست ایسلندی Eidur Smari Gudjohnsen  (تیم فولهام ) و Hermann Hreidarsson  ( تیم پورتسموث) به همراه چند دوست قدیمی از زمان مدرسه اقدام به افتتاح این اقامتگاه در شهر Reykjavik ( پایتخت ایسلند ) کردند . به غیر از طراحی صنعتی داخل آن ، مبل و مان به سبک قدیمی و حتی یک سالن آرایش به سبک هیپی ها هم در این کارخانه قدیمی بیسکوئیت سازی وجود دارد . نزدیکترین قسمت آن به تم ورزشی ، سالن Gym & Tonic  است که الهام گرفته از یک باشگاه بوکس و محبوب فیلمسازان است .

اقامتگاه ککس
بازدید از این جاذبه ها را در شهر گوانجو از دست ندهید
بازدید از این جاذبه ها را در شهر گوانجو از دست ندهید
نگارخانه ملی لندن، مقصدی برای بزرگترین آثار هنری
نگارخانه ملی لندن، مقصدی برای بزرگترین آثار هنری
میدان سرخ مسکو، بزرگترین میدان روسیه
میدان سرخ مسکو، بزرگترین میدان روسیه
بهترین جاذبه های ونکوور که به هیچ وجه نباید از دست دهید!
بهترین جاذبه های ونکوور که به هیچ وجه نباید از دست دهید!