معرفی شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز برزیل

تام ایرلاینز در برزیل | LATAM Airlines

امروز می خواهیم تا یکی از بزرگ ترین خطوط هوایی کشور برزیل را برای شما مورد بررسی قرار دهیم، شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل که آن را با نام LATAM Airlines می شناسند. این شرکت هواپیمایی در ابتدا هم با عنوان بزرگ ترین خطوط هوایی در برزیل تاسیس شد. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل را مورد بررسی و نقد قرار دهیم.

تام ایرلاینز در برزیل

همه چیز درباره ی تام ایرلاینز در برزیل

مطالب مرتبط:
خطرناک ترین فرودگاه های دنیا | بخش دوم
راهنمای سفر به سائو پائولو در برزیل
همین ۳ دقیقه ویدیو کافیست تا عاشق ریودوژانیرو برزیل شوید!

همانطور که در مقدمه ی این متن اشاره نمودیم، شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل به عنوان بزرگ ترین خط هوایی در کشور برزیل افتتاح شد. شرکت هوایی تام ایرلاینز در برزیل یکی از شرکت هایی هوایی برزیل است که در اوت سال ۲۰۱۰ میلادی با شرکت های هواپیمایی از شیلی به نام لان ایرلانیز و دیگر کشورهای آمریکای شمالی ادغام شد. البته پس از این ادغام، هنوز هم تام ایرلاینزی به وجود نیامده بود بلکه لاتام ایرلاینز به وجود آمده بود. در این جا سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که اگر اسم این ایرلاین لاتام ایرلاینز است، پس تام ایرلاینز در این میان چه شرکتی است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در حال حاضر تام ایرلانز یکی از شرکت های تابعه ی تام ایرلاینز در حال حاضر است. تام ایرلاینز در برزیل در سال ۱۹۶۱ و به نام ائور ماریلیا (TAM – Táxi Aéreo Marília) توسط آمارو تاسیس شد.

در حال حاضر تام ایرلاینز در برزیل دارای ۱۶۶ فروند هواپیما و جت مسافربری است که روزانه به ۶۲ مقصد مختلف در آمریکای شمالی و جنوبی پروازهایی را برگزار می نماید. شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل در سال ۲۰۱۴ به عضویت اتحادیه ی رسمی استارآلاینس درآمد.

اطلاعات شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل

اتفاقا این شرکت هواپیمایی در همان سال نیز به وان ورلد هم پیوست. در حال حاضر شرکت مادر و مرکزی تام ایرلاینز در بریل و در شهر سائوپائولو قرار دارد و فرودگاه بین ‌المللی سائو پائولوگوارولخس، فرودگاه بین‌ المللی برازیلیا و فرودگاه بین ‌المللی ریو دوژانیرو گالیائو به‌ عنوان قطب پروازی این شرکت هواپیمایی در حال فعالیت هستند. شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل در بسیاری از کشورهای قاره ی آمریکا، قطب های پروازی دارند.

کشورهایی همچون: پرو، برزیل، کلمبیا، آرژانیتن و اکوادور نمونه ای از این کشورها هستند که هم نمایندگی این ایرلاین را دارند و هم آشیانه ی پروازی اختصاصی تام ایرلانیز در برزیل را دارا هستند. درباره ی ارائه ی خدمات این ایرلاین باید بگوییم که در زمینه ی ارائه ی خدمات در حین پرواز این شرکت تغییرات بسیاری را به وجود آورده که از جمله ی آنان می توانیم به ارائه ی خدمات ویژه اشاره کنیم. به صورت عمومی تر، اضافه شده شارژرهای مختلف تلفن همراه، سیستم دیجیتال، پذیرایی و سرگرمی از جمله ی این خدمات بوده اند.

کلاس‌ های پروازی شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل

شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل در سال ۲۰۱۷ میلادی، با راه اندازی شبکه ی متصل به مسیرهای پروازی شرکت های تابعه، ناوگانی ترکیبی از ۳۱۵ هواپیمای مختلف را به جهانیان معرفی نمود. این هواپیماها به ۱۳۷ مقصد در سراسر جهان و ۲۴ کشور مختلف پرواز می نماید.

در ناوگان این شرکت هواپیمایی، ۱۸ هواپیما برای خدمان حمل و نقل و کارگو به ۱۴۴ مقصد مختلف و در ۲۹ کشور مختلف خدمات ارائه می دهد. به تازگی این شرکت هواپیمایی در پی این امر است که شرکت های هواپیمایی کوچک تر و همیچنین مقاصد بیشتری را علی الخصوص در قاره ی آمریکای شمالی را به جمع مقاصد و اهداف پروازی خود بیافزاید.

در سال ۲۰۱۷ میلادی تام ایرلاینز در برزیل با اجاد و راه اندازی یک سیستم متصل به شبکه های پروازی خود، تعداد ناو خود را به ۳۱۵ عدد افزایش داد. ۲۴ کشور و ۱۳۷ مقصد نتیجه ی این گستردگی و افزایش بود. همچنین در ۱۴۴ مقصد با ۱۸ هواپیما مقاصد کارگوی این شرکت هستند.

همه چیز درباره ی تام ایرلاینز در برزیل

اطلاعات شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل

نام شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل: LATAM Airlines Group

کد یاتا: JJ

کد ایکائو: TAM

شناسه: TAM

وب سایت رسمی شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل: www.latamairlinesgroup.net

تام ایرلاینز

کلاس‌ های پروازی شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل

شرکت هواپیمایی شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل دارای کلاس‌ های پروازی مختلفی که به آن صورت ما می شناسیم همچون پروازهای بیزینس کلاس، پروازهای اکونومی کلاس و یا حتی پروازهای فرست کلاس نیست و بیشتر تلاش صاحبین این شرکت هواپیمایی بر این است که بتوانند هر پروازی را چه VIP و چه معمولی را به خوبی برگزار نمایند. مسافران این ایرلاین برزیلی می توانند تا از منوی غذایی قابل سفارش پیش از پرواز، مجله ها و وسایل سرگرمی رایگان و از انواع دیگر خدمات آن استفاده نمایند.

تام ایرلاینز در برزیل | LATAM Airlines

پایگاه های عملیاتی و پروازی شرکت هواپیمایی تام ایرلاینز در برزیل

 • فرودگاه بین المللی سائوپائولو
 • فرودگاه بین المللی ریودو ژانیرو
 • فرودگاه بین ‌المللی سائو پائولوگوارولخس
 • فرودگاه بین ‌المللی ریو دوژانیرو گالیائو
 • فرودگاه بین ‌المللی برازیلیا
 • فرودگاه کونگونهاس سائو پاوئولو
 • فرودگاه سانتوس دومنت
 • فرودگاه بین ‌المللی دپوتادو لوئیس ادواردو مگاهاس
 • فرودگاه بین ‌المللی ادواردو گومز
 • فرودگاه بین‌ المللی تانکردو نوس
 • فرودگاه بین‌ المللی سلگدو فیلهو
 • فرودگاه بین ‌المللی هرکیلیو لوز
 • فرودگاه بین ‌المللی پینتو مارتینز
 • فرودگاه ریکایف
 • فرودگاه بین ‌المللی مینیسترو پیستارینی
الفبای سفر به برزیل شهر زیبای ریودوژانیرو
الفبای سفر به برزیل شهر زیبای ریودوژانیرو
۷ مورد از زیباترین شهرهای برزیل
۷ مورد از زیباترین شهرهای برزیل
پله های معروف سلرون در شهر سائوپائولو + تصویر
پله های معروف سلرون در شهر سائوپائولو + تصویر
معرفی هتل نووتل سائوپائولو | ۴ ستاره
معرفی هتل نووتل سائوپائولو | ۴ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code