هواپیمایی قطر از تختخواب های دونفره در پرواز تجاری خود رونمایی کرد

تختخواب دونفره و اتاق خصوصی، خدمات هواپیمایی قطر

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز (Qatar Airways) به تازگی از اولین تختخواب های دونفره در پروازهای تجاری در پرواز از دوحه به لندن رونمایی کرد. مسافرانی که با هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ از دوحه به لندن سفر می کنند از این پس می توانند با برداشتن صفحه نمایش بین دو صندلی آن را به تختخوابی دونفره و راحت تبدیل کنند. پرواز Qsuite قطر ایرویز با ارائه این خدمات، امکان سفر گروهی را در حریمی کاملا امن و خصوصی به مسافران خود ارائه می کند. امکان استراحت در تختخوابی مدرن و راحت در طول پروازهای طولانی خدمات فوق مدرنی است که قطر ایرویز برای ارائه بهترین خدمات و تضمین بهترین کیفیت سفر به مسافرانش ارائه می کند. با الی گشت همراه باشید تا در مورد این نوآوری جدید و منحصربفرد بیشتر آشنا شویم.

تختخواب دو نفره در هواپیمایی قطر
مطالب مرتبط:
معرفی شرکت هواپیمایی قطر ایرویز
طولانی ترین پرواز جهان با قطر ایرویز

کسانی که سفر با هواپیما را تجربه کرده اند و به خصوص کسانی که بنا به دلایل کاری زیاد سفر می کنند حتما با خستگی بعد از پرواز آشنا هستند. صندلی های هواپیما هرچقدر هم راحت باشد در پروازهای طولانی مدت باعث خستگی و ناراحتی مسافران می شود. اما تصور کنید که بتوانید در طول پرواز صندلی خود را به تختخوابی نرم و گرم و راحت تبدیل کنید و تا وقتی که به مقصد برسید بتوانید یک دل سیر بخوابید! حتی تصور آن هم لذتبخش است، چه برسد به اینکه واقعا بتوانید در سفر خود از این امکانات استفاده کنید. این امکان ویژه و بی نظیر را شرکت هواپیمایی قطر ایرویز عملی کرده و اخیرا از اولین تختخواب های دونفره پروازهای تجاری خود (Qsuite) رونمایی کرده است.

اتاق های خصوصی پرواز قطر

شرکت هواپیمایی قطرایرویز در سال های اخیر همیشه به خاطر تجهیزات مدرن و رفاه و آسایشی که برای مسافرانش فراهم می کند معروف بوده است. این خط هواپیمایی در ایران هم فعال است و مسافران ایرانی می توانند علاوه بر استفاده از تور دوحه قطر، با رزرو بلیط هواپیمای قطر ایرویز به نقاط مختلف دنیا سفر کنند و از امنیت و کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این خط هواپیمایی لذت ببرند. این شرکت هواپیمایی یکی از بهترین ایرلاین های خاورمیانه و دنیاست و تاکنون چندین بار به دلیل کیفیت بالای خدمات و تجهیزات مدرنش به عنوان بهترین ایرلاین دنیا معرفی شده است. این بار نیز این شرکت هواپیمایی از پروژه ی جدیدی رونمایی کرد که گامی بزرگ و جسورانه در زمینه تجهیز فضای داخل کابین محسوب می شود.. موضوعی که بسیار جالب توجه است اینست که همیشه خدمات و امکانات مدرن مخصوص پروازهای فرست کلاس است، اما قطر ایرویز این تختخواب های دونفره را در پروازهای تجاری (business class ) خود استفاده خواهد کرد. برای افرادی که به صورت گروهی سفر می کنند، این سوئیت ها این امکان را به مسافران می دهند تا با جابجا کردن صندلی ها و دیوارها، اتاقی چهارنفره ایجاد کنند و در طول پرواز از دوحه به قطر روبروی هم بنشینند. حتی می توانید تابلوی «مزاحم نشوید» را پشت در قرار دهید تا با خیالی راحت استراحت کنید. لذت تماشای برنامه های سرگرم کننده یا غذا خوردن در این حریم خصوصی و راحت برای خانواده ها یا ملاقات های تجاری کاملا ایده آل است. به مسافرانی که در طول شب از این پروازها استفاده می کنند لباس خواب و بسته ای مملو از محصولات رفاهی مثل جوراب، مرطوب کننده و … نیز ارائه می شود. هواپیمایی قطر ایرویز با این محصول جدید قصد دارد رفاه و آسایش مسافران را به بالاترین حد ممکن برساند.

قطر ایرویز

جاناتان هاردینگ، معاون ارشد شرکت هواپیمایی قطرایرویز در اروپا گفت: «این کابین ها خدمات و سرویسی فرست کلاس در پروازهای تجاری هستند.» به گفته الکس مکراس، تحلیل گر صنعت هواپیمایی، این صندلی ها و مبلمان بهترین خدمات ارائه شده دنیا در سطح پروازهای تجاری هستند. تختخواب ها بسیار راحت و دکوراسیون و مبلمان بسیار زیبا و مجلل هستند. پروازهای تجاری قطرایرویز حتی از پروازهای فرست کلاس سایر خطوط هواپیمایی نیز بهتر و با کیفیت تر است.» کسانی که به طور گروهی سفر می کنند می توانند با تغییر فضای کابین آن را به بخشی کاملا اختصاصی تبدیل کنند و این ویژگی منحصربفرد می تواند به ویژه مورد استقبال خانواده ها یا ملاقات های تجاری صورت بگیرد. این خدمات هم اکنون در پرواز روزانه بوئینگ ۷۷۷ از فرودگاه هیترو لندن (Heathrow Airport) به فرودگاه بین المللی دوحه (Doha International Airport) ارائه می شود. طراحی و ساخت این صندلی های قابل حرکت دو سال طول کشیده و قطر ایرویز پس از تجربه موفق اجرای این نوع سفر در پرواز دوحه-لندن، قصد دارد Qsuite خود را در پروازهای تجاری خود به پاریس و نیویورک نیز اجرا کند. قیمت بلیط هواپیمای Qsuite از دوحه به لندن که حدود هفت ساعت طول می کشد از ۲۹۰۰ دلار (سفر رفت) شروع می شود، اما امکان ارائه تخفیف برای مسافران پرتردد و وفادار به قطرایرویز نیز وجود دارد.

اتاق های خصوصی در هواپیمایی قطر

Qsuite پروازهای تجاری جدید شرکت هواپیمایی قطرایرویز است. مشخصه اصلی این پروازها که آن را از سایر خطوط هواپیمایی متمایز می کند وجود درها و حایل هایی است که با جابجا کردن آن ها فضایی کاملا خصوصی و اختصاصی ایجاد می شود. همچنین در این نوع پرواز، با تغییر وضعیت صندلی ها می توان آن ها را به تختخواب هایی راحت و نرم و گرم تبدیل کرد. این ویژگی ها سفر با پرواز Qsuite را به تجربه ای به یاد ماندنی تبدیل می کند و تجربه سفر هوایی را بیش از پیش راحت و لذتبخش می کند. دیوید کوندو، مدیر توسعه و تجهیز داخلی کابین هواپیما در مصاحبه ای با ایندپندنت (The Independent) بیان کرد: «دوران طلایی سفر هوایی تازه آغاز شده است. تصور کنید سوار هواپیما می شوید و به جای آنکه با کمک بلیط هواپیما صندلی خود را پیدا کنید، صندلی شما را شناسایی می کند و دقیقا می داند که چطور و در چه وضعیتی دوست دارید بنشینید، و بر اساس برنامه ها و سرگرمی هایی که قبلا در منزل دوست داشتید لیست برنامه های سرگرم کننده را بر اساس علایق شخصی و الویت های شما برایتان آماده می کند.»

منبع: independent.co.uk

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد