چطور از فرودگاه بریستول در انگلستان به مرکز شهر برویم؟

حمل و نقل فرودگاه بریستول

بریستول در جنوب غربی کشور انگلستان در فاصله ۱۶۹ کیلومتری لندن قرار دارد و با پارک ها، گالری ها و بناهای باستانی بسیار از جالب ترین شهرهای گردشگری است. این شهر یک فرودگاه بین المللی دارد که خدمات هوایی بریستول و مناطق اطراف را انجام می دهد. فرودگاه بریستول در ۱۳ کیلومتری مرکز شهر قرار دارد پس به محض اینکه به فرودگاه این شهر می رسید باید به این فکر کنید که چگونه می توانید به مرکز شهر بروید. برای رسیدن به جواب این سوال باید با حمل و نقل فرودگاه بریستول آشنا باشید. می خواهیم درباره راه های حمل و نقل فرودگاه بریستول حرف بزنیم، در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

بریستول
مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به بریستول در انگلستان

بریستول یکی از شهرهای دانشجو پسند است و هزینه های زندگی در آن به گونه ای است که به راحتی می توانید مقدار پول زیادی را صرفه جویی کنید، بازدید از جاذبه های زیادی رایگان است و از طرفی هزینه های حمل و نقل عمومی هم چندان زیاد نیست. فرودگاه بریستول در فاصله ۱۳ کیلومتری مرکز شهر بریستول قرار گرفته و با جابجایی ۷٫۶ میلیون مسافر در سال نهمین فرودگاه پرتردد بریتانیا است. رفت و آمد از فرودگاه بریستول به مرکز شهر با اتوبوس و مینی بوس راحت و آسان است؛ چه قصد سفر به داخل شهر بریستول را داشته باشید و چه بخواهید به جنوب غربی یا نواحی ولز بروید در هر دو صورت سرویس های مستقیم و مقرون به صرفه ای برایتان مهیا است. اگر در مسیر سفر به مقاصد دیگر هم توقف کوتاهی در فرودگاه بریستول داشته باشید باز هم می توانید با توجه به حمل و نقل خوبی که در فرودگاه بریستول هست به راحتی خودتان را به شهر برسانید و از جاذبه هایش دیدن کنید. از فرودگاه در عرض ۲۵ دقیقه به راحتی می توانید به مرکز شهر برسید چون همیشه شاتل، تاکسی یا مینی بوسی برای رفت و امد شما وجود دارد. حتی می توانید با خیال راحت چمدان های خود را در فرودگاه بگذارید و برای تماشای جاذبه های بریستول راهی شهر شوید. برای پرداخت پول ترانسفر می توانید به راحتی پول خود را در فرودگاه چنج کنید.

حمل و نقل فرودگاه بریستول

شاتل فرودگاه

سرویس اتوبوس فلایر اکسپرس فرودگاه به سرعت شما را از فرودگاه به مرکز شهر بریستول می برد:

  • بریستول سرویس: این ماشین ها در ۲۴ ساعت شبانه روز فعال هستند و هر ۱۰ دقیقه یک بار حرکت می کنند. هزینه بلیط یک طرفه این اتوبوس ها برای بزرگسالان ۸ یورو است.
  • وستون سرویس: این اتوبوس ها از ساعت ۳ صبح تا ۲۳ هر یک ساعت یک بار رفت و آمد دارند.

حتی اگر آخر شب هم به فرودگاه بریستول برسید هیچ مشکلی بابت رفت و آمد نخواهید داشت چون اتوبوس شاتل فرودگاه در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز فعال است و هر ۱۰ دقیقه یکبار حرکت دارد اما همیشه گزینه دومی هم وجود دارد: کرایه تاکسی هایی که درست در بیرون ساختمان ترمینال قرار دارند.

اتوبوس

قطار

برای رسیدن به ایستگاه قطار می توانید از اتوبوس فلایر فرودگاه استفاده کنید و در ایستگاه بریستول از از اتوبوس پیاده شوید.

تاکسی

اگر شلوغی وسایل حمل و نقل عمومی شما را ناراحت می کند تاکسی بگیرید این تاکسی ها درست در بیرون ساختمان ترمینال قرار دارند از طرفی فرودگاه بریستول هم باجه هایی جهت کرایه تاکسی دارد در اینجا با توجه به مقصدتان نرخ کرایه تاکسی به شما گفته می شود. باجه های کرایه تاکسی در روبروی ترمینال فرودگاه، در انتهای ورودی ساختمان قرار دارند.

ترانسفر

اگر دوست ندارید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید و برای کرایه تاکسی هم دودل هستید به رزرو ترانسفر خصوصی فکر کنید. این خودرو تا زمان رسیدن شما منتظر می ماند و شما را مستقیم به مقصد می رساند. شرکت ترانسفر برای شما یک راننده حرفه ای را به کار می گیرد پس خیالتان از بابت این سفر راحت باشد. اگر همراه خودتان کودک دارید می توانید از قبل درخواست صندلی ایمن برای کودک داشته باشید.

ترانسفر

کرایه ماشین در فرودگاه بریستول

اگر دوست دارید مسیر فرودگاه تا مرکز شهر را با آزادی عمل بیشتری طی کنید و به راحتی از مناطق اطراف هم دیدن کنید بهترین گزینه این است که مستقیما از فرودگاه ماشین کرایه کنید. در فرودگاه شرکت های کرایه اتومیل زیادی مثل «انترپرایز» و «یوروپ کار» هستند که هر ماشینی که باب سلیقه تان است را در اختیارتان می گذراند. هر اطلاعاتی که درباره این ماشین ها لازم داشته باشید در باجه هایی که در سالن های ورودی فرودگاه هستند به شما داده می شود. می توانید قیمت های این شرکت ها را با توجه به سلیقه تان بهترین مورد را انتخاب کنید. اگر بتوانید از قبل ماشین را به صورت آنلاین کرایه کنید در این صورت می توانید بعد از رسیدن به فرودگاه بدون معطلی ماشین کرایه کنید.

کرایه اتوبوس در فرودگاه بریستول

اگر به صورت گروهی به بریستول سفر کرده اید می توانید برای رفتن به مرکز شهر روی کرایه اتوبوس فکر کنید فقط یادتان باشد که از قبل اتوبوس را رزرو کنید چون اینطوری شرکت ترانسفر فرصت کافی دارد تا در باره ی این سفر و اتوبوس اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهد.

دوور، بزرگ ترین قلعه انگلیس
دوور، بزرگ ترین قلعه انگلیس
آشنایی با دانشگاه های انگلیس
آشنایی با دانشگاه های انگلیس
چطور از فرودگاه گاتویک لندن به مرکز شهر برویم؟
چطور از فرودگاه گاتویک لندن به مرکز شهر برویم؟
دیدنی های شهر باث، حمام بزرگ اروپا
دیدنی های شهر باث، حمام بزرگ اروپا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code