بلیط هواپیما

آیا حاضرید ۲ میلیون دلار برای یک شام بپردازید؟

رستوران سنگاپور

خرج کردن مقداری پول اضافه تر برای یک وعده غذای ۵ ستاره یک چیز است و یک شام ۷ رقمی چیز دیگر .

گروه الماس روسیه ” دنیای الماس ها ” (World Of Diamonds ) با همکاری گروه CE LA VI ، رستورانی در پشت بام هتل معروف Marina Bay Sands سنگاپور، تدارک یک شام ۲ میلیون دلاری را برای ۲ نفر دیده اند .

مطالب مرتیط:
پنج تا از بهترین رستوران های دنیا کدامها هستند؟
شش جزیره ی محبوب جهان بر اساس مواد غذایی
۶ غذایی که در سنگاپور باید امتحان کنید

یک تجربه ۸ ساعتی شامل  گشت با هلیکوپتر ، یک کشتی کروز اختصاصی و یک لیموزین با راننده قبل از اینکه مهمانان حتی شروع به خوردن شام بکنند ، بخشی از این برنامه است .

و در نهایت نوبت به شام می رسد : ۱۸ بشقاب مختلف صدف ، خاویار ، ماهی سالمون وحشی آلاسکا ، گوشت راسته کباب شده با ذغال چوب درخت سیب و نوشیدنی های بسیار گران که حتی تصورش را هم نمی توان کرد. میز شام با ۱۰٫۰۰۰ رز تزئین شده و شما منظره ای ۳۶۰ درجه از تمام سنگاپور را در زیر پا دارید . همچنین یک گروه موسیقی به صورت زنده براتان برنامه اجرا می کنند .

چوب های غذا خوری (Chopsticks)  برای هر شخص منحصرا حکاکی و با تراشه های الماس تزئین شده و صندلی های راحتی که به صورت اختصاصی و ویژه برای شما طراحی شده است را می توانید با خود به منزل ببرید .

مثل همیشه دسر بهترین قسمت شام است ، در نیمه شب دسر همراه با یک حلقه الماس آبی ۲٫۰۸ قیراطی که نام لویی سیزدهم روی آن نقش بسته سرو می شود و بعد از آن شاهد آتش بازی ویژه ای خواهید بود .

Karan Tilani مدیر گروه WOD می گوید : ” این می تواند موقعیتی برای دادن پیشنهاد ازدواج ، یک مناسبت استثنایی و یا به سادگی یک جشن باشد. “

آیا شما ۲ میلیون دلار و ۸ ساعت برای خرج کردنش زمان دارید ؟ اگر دارید ، گران ترین تجربه غذا در دنیا برای شماست .

منبع : www.cnbc.com

سنگاپور، سرزمین سنت و مدرنیته
سنگاپور، سرزمین سنت و مدرنیته
نکات ضروری سفر در سنگاپور
نکات ضروری سفر در سنگاپور
حقایقی جالب درباره سنگاپور که باور نمی کنید!
حقایقی جالب درباره سنگاپور که باور نمی کنید!
هزینه های سفر به سنگاپور
هزینه های سفر به سنگاپور