بلیط هواپیما

شکوه ایتالیایی در ویتنام

آشنایی با یکی از بی‌نظیرترین هتل‌های ویتنام

فراتر از شلوغی جمعیتی که در بازار گشت‌و‌گذار وجود دارد و نیز دکه‌های غذا با بوی مست کننده‌ خود، احداث «هتل رِوِری سایگون» در قلب هوشی‌مین سیتی در اواخر سال ۲۰۱۵، تغییر جالب و مجللی در بافت عادی شهر ویتنام ایجاد کرده است. اطراف هتل که بین خیابان دونگ خوی و بلوار نگوین هو قرار دارد، کاملا حال و هوای ویتنامی دارد، اما درون هتل همانند بخشی از یک دنیای باشکوه ایتالیایی است. مدیر کل روری سایگون، می‌گوید: ما می‌خواستیم طرحی را عرضه کنیم که قبلا در هیچ جای دنیا سابقه نداشته و در آن بهترین برندهای ایتالیایی برای ارائه تجربه‌ای خاص که هر گوشه‌اش حیرت همگان را برانگیزد، گردهم آورده شوند.  هتل با نقش و نگارهایی از رنگ‌های شاد و مجموعه‌های حیرت انگیز  طراحی شده است. با الی گشت همراه باشید تا با معماری شگفت‌انگیز این هتل بیشتر آشنا شویم.

مطالب مرتبط:
هتل خود را با روشی هوشمندانه انتخاب کنید
گران‌ترین هتل‌های دنیا را کجا می‌توان یافت؟
هتل رِوِری سایگون

تمام ۲۸۶ اتاق مهمان و سوئیت‌ها دارای نشانی از هنر ایتالیایی هستند، جایی که فناوری و سرویس‌های مدرن به طرز هنرمندانه‌ای با قطعات دست‌ساز، کلاسیک و معاصر از بهترین برندهای کشور ایتالیا نظیر مدئا، گریفونی و له پورچلانه، همگام و یکپارچه شده‌اند. مدیر روری سایگون می‌گوید: ما می‌خواستیم در مقابل طرح‌های آشنا و قابل پیش‌بینی، طرح‌های جدید و قبلا دیده نشده را نمایش دهیم. هوشی‌مین سیتی در هر گوشه کنار خود دارای جذابیت و شگفتی است و از آن جهت که ما می‌خواستیم استانداردهای جدیدی در صنعت مهمان‌داری معرفی کنیم، باید همان شگفتی و جذابیت شهر را منتقل می‌کردیم. علی‌رغم ظاهر و محیط داخلی که به شکل کاخ‌های خارجی است، هتل به خوبی در جامعه‌ی ویتنام مورد پذیرش قرار گرفته ‌است.
در کنار هجوم مردم محلی و گردشگران به پنج رستوران متنوع هتل برای گذراندن ساعات خوش و یا گفتگوهای کاری، موقعیت مکانی فوق‌العاده روری می‌تواند تجربه‌ی یک زندگی محلی بدون طی کردن مسافت زیاد را فراهم کند. هتل در فاصله چند صد متری از رستوران‌هایی که غذاهای سنتی ویتنامی سرو می‌کنند، مانند اس.اچ گاردن قرار دارد، جایی که غذاها با آسانسور باستانی چوبی به سقف ساختمان انتقال داده می‌شود تا لذت‌هایی نظیر صرف «بون توم چان دای» (سوپ نودل میگو و پشن فروت) با نمای پایینی از شهر، فراهم شوند. با کمی دور شدن از خیابان‌های توریستی، می‌توان با خارجی‌ها و افراد سطح بالای محلی در «بیستروی پروپاگاندای ویتنامی» شام را صرف کرد. این رستوران بهترین اسپرینگ رول در شهر را سرو کرده و تنها جایی در کل هوشی‌مین سیتی است که غذاهای محلی را با نوشیدنی‌هایی متنوع از سراسر جهان در کنار هم قرار می‌دهد.
در روری کمبودی از حیث امکانات تفریحی وجود ندارد (مرکز آب درمانی و تناسب اندام ۹۰۰/۱۲ فوت مربعی، استخر شنای روباز و ۱۶ فضای شیک برای رویدادهای مختلف)، گشت‌و‌گذار خارج از هتل با تور منتخب هتل، «تریلز آو ایندوکینا» نیز می‌تواند تجربه‌ی جالبی باشد. اپراتور صمیمی تور که به خوبی انگلیسی صحبت می‌کند همراه مهمانان به گشت‌وگذار در اطراف و مرکز هوشی‌مین سیتی، از تونل‌ها در کو‌چی تا درخت‌زار نارگیل در اطراف دلتای رود مکونگ می‌رود و روز پر ماجرایی را برای شما رقم می‌زند.
به گفته‌ی مدیر این هتل: این برنامه برای مشارکت دادن هر چه بیشتر جامعه محلی، ارزش بسیاری دارد و من مطمئنم بازدید از روری سایگون بیشتر از یک خاطره معمولی در اذهان باقی خواهد ماند.

معرفی ۴ مورد از میراث های جهانی یونسکو در آسیا
معرفی ۴ مورد از میراث های جهانی یونسکو در آسیا
راهنمای طبیعت گردی در کوه های قفقاز
راهنمای طبیعت گردی در کوه های قفقاز
برنامه هیجان انگیز سفر به لائوس در ۲ هفته
برنامه هیجان انگیز سفر به لائوس در ۲ هفته
برای دیدن میمون های دماغ دراز به بورنئو سفر کنید!
برای دیدن میمون های دماغ دراز به بورنئو سفر کنید!