فرودگاه اسپارتا ترکیه و هر آن چه که باید بدانید

فرودگاه اسپارتا (Isparta Airport)، معمولا برای افرادی که تور آنتالیا را انتخاب کرده و به این شهر سفر کرده اند، نامی آشناست. پروازهایی که به مقصد آنتالیا هستند معمولا در این فرودگاه به زمین می نشینند و مسافران بقیه ی راه تا آنتالیا را با ون یا تاکسی طی می کنند. در ادامه همراه الی گشت باشید تا با این فرودگاه بیشتر آشنا شوید:

برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما اسپارتا اینجا را کلیک کنید

درباره فرودگاه اسپارتا

فرودگاه اسپارتا در سال ۱۹۹۷ و در روز ۲۱ ژوئیه در شهر اسپارتای ترکیه افتتاح شد. شهر آنتالیا در جنوب این شهر قرار دارد و تا آن حدود ۱۴۰ کیلومتر فاصله دارد و فرودگاه اسپارتا وسعتی معادل ۵۴۰۰ متر مربع دارد و می تواند سالانه ۶۰۰۰۰۰ مسافر را پذیرا باشد. در طول سال، پروازهای بین المللی زیادی به این فرودگاه انجام می شود.

داخل فرودگاه اسپارتافضای داخلی فرودگاه اسپارتا | تور آنتالیا

برای رزرو آنلاین تور اسپارتا اینجا را کلیک کنید

فرودگاه اسپارتا، در سال ۲۰۰۵، میزبان ۳۸۳۵۸ مسافر از سرتاسر دنیا بوده است و به دلیل اینکه ظرفیت خیلی بالایی در میزبانی گردشگران داخل کشور ندارد، خطوطی که چندان سودی نداشتند و در واقع کم هزینه بودند، در طول سال چندین بار تعطیل می شدند.

فرودگاه اسپارتا آنتالیا

برای رزرو آنلاین هتل در اسپارتا اینجا را کلیک کنید

در تور آنتالیا، ترانسفر از فرودگاه اسپارتا تا هتل های آنتالیا بسیار راحت و بدون دردسر است. در واقع فاصله ی بین فرودگاه اسپارتا تا هتل هایی که در شهر آنتالیا وجود دارد، حدود ۳ ساعت رانندگی است که این ترانسفر به همراه تور لیدر و توسط اتوبوس های توریستی راحت انجام می شود. در این فرودگاه، ایرلاین های متفاوتی وجود دارد که بیشتر آنها، ترک هستند.
در ۲۸ ماه می سال ۲۰۰۸، برنامه ریزی ای شد که طبق آن، ایرلاین اطلس جت، پرواز داخلی ای بین ۲ فرودگاه اسپارتا و استانبول یعنی فرودگاه آتاتورک را در دستور کار آن قرار داد که همین موضوع باعث رونق گرفتن فرودگاه اسپارتا شد.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری
معرفی هتل ۵ ستاره کالیستا لاکچری ریزورت در آنتالیا
معرفی هتل ۵ ستاره کالیستا لاکچری ریزورت در آنتالیا
واقعیت هایی درباره پرواز کوش آداسی و آنتالیا
واقعیت هایی درباره پرواز کوش آداسی و آنتالیا
سفر به آنتالیا، تجربه ای فراموش نشدنی و ارزشمند
سفر به آنتالیا، تجربه ای فراموش نشدنی و ارزشمند
توصیه‌هایی برای یک سفر خوب به آنتالیا و کوش‌آداسی
توصیه‌هایی برای یک سفر خوب به آنتالیا و کوش‌آداسی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code