قوانین ابطال خدمات در الی گشت با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران

با شیوع پیدا کردن ویروس کرونا در ایران و در پس آن کنسل شدن بسیاری از پروازهای خارجی، هتل ها و بیشتر سفرها، مجموعه ی گردشگری الی گشت قوانین استرداد را برای مسافران محترم اعلام می نماید. به استحضار می رساند با توجه به شیوع ویروس کرونا (Cov 2019) و درخواست های مسافرین مبنی بر ابطال خدمات ارائه شده توسط شرکت الی گشت دستورالعمل زیر ارائه می شود.

در خصوص قوانین کنسلی هتل از الی گشت این شرکت متعهد می گردد در خصوص درخواست های کنسلی با کارگزاران و هتل های مربوطه مذاکره نماید و جرایم مذکور را جهت همکاری با مسافرین به حداقل برساند. نتیجه مذاکرات انجام شده با کارگزاران و هتل ها قابل ارائه بوده و همچنین جریمه احتمالی بر حسب دلار روز محاسبه شده و در قراردادها درج می گردد.

قوانین تغییر و کنسلی بلیت هواپیما

قراردادهای شامل پرواز و قوانین استرداد از الی گشت

پروازها با توجه به بخشنامه های ارسالی تاکنون از سمت ایرلاین های متعدد موجود، عمدتاً بدون جریمه به شما مسافران قابل استرداد خواهد بود. با شیوع ویروس کرونا مبلغ بلیط هواپیما بدون جریمه به مسافران بازگردانده خواهد شد. در این راستا کارشناس مربوطه در شرکت الی گشت طبق بخشنامه ایرلاین مربوطه اقدام خواهد نمود.

قراردادهای شامل هتل برای قوانین کنسلی از الی گشت

بنا به شرایط درج شده در واچر هتل درخواست کنسلی هتل اعمال خواهد شد. چنانچه قرارداد مذکور شامل جریمه کامل یا جریمه ذکر شده در واچر هتل باشد، در ابتدا باید طی اعلام به کارگزار یا هتل مربوطه قرارداد ابطال گردد. سپس برای مذاکرات بیشتر و کاهش جریمه استرداد هتل درخواست هایی ارسال شود؛ بنابراین پیش از کنسل کردن هتل، امکان تغییر یا حذف جرایم وجود ندارد.

قراردادهای شامل ویزا در جریان کنسلی سفرها با شیوع ویروس کرونا

در این میان برای سفر به بسیاری از کشورها مسافران نیاز به دریافت ویزا داشتند. بسیاری از افراد اقدام به اخذ ویزا نموده اند و منتظر نتیجه ویزا بودند. با لغو بیشتر سفرها طبعاً ویزاها نیز به کار نمی آید. قوانین استرداد ویزا از شرکت الی گشت بر طبق قانون زیر خواهد بود:

چنانچه ویزای مسافری اقدام یا صادر شده باشد، ضمن ارائه ویزای صادر شده به مسافرین محترم، مبلغ آن ویزا از مسافر اخذ و از مبلغ استردادی آن کسر خواهد شد.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما و تور با شیوع ویروس کرونا در ایران

قراردادهای پکیج تور از الی گشت همزمان با لغو سفرها

در خصوص هتل ها درخواست کنسلی به کارگزاران مربوطه اعلام شده و حتی الامکان بدون جریمه و یا با حداقل میزان جریمه، کنسل و به مسافرها اطلاع رسانی خواهد شد.

در قراردادهای تور خارجی چنانچه قرارداد شامل پرواز داخلی بین دو شهر در کشور مقصد باشد و پرواز مذکور صادر شده و شامل جریمه باشد، باید طی استعلام از کارگزار جریمه پرواز مذکور محاسبه و در جرایم قرارداد درج شود. این موضوع قوانین استرداد بلیط هواپیما بخصوص برای مقاصدی همچون کوالالامپور-لنکاوی، بانکوک-پوکت و دیگر مسیرهای دارای پرواز داخلی صدق می کند.

قوانین استرداد از الی گشت برای دیگر خدمات در تورها، بلیط و هتل

به تمامی مسافران اطمینان خاطر داده می شود که در این مورد نیز مطابق باقی موارد، مجموعه ی گردشگری الی گشت تمامی تلاش خود را برای کاهش یا حذف احتمالی جرایم خواهد نمود.

خدماتی شامل ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و گشت های شهری در کشور مقصد بدون جریمه برگشت داده شده و شامل کسر هزینه در کنسلی نخواهد شد.

ویزای مسافران مطابق آنچه که در بالای متن گفته شد، در صورتی که اقدام یا صادر شود، ضمن ارائه ویزای صادر شده به مسافرین محترم، مبلغ آن از مسافر اخذ و از مبلغ استردادی کسر خواهد شد.

در مورد قوانین کنسلی بلیط هواپیما در شرایط ایجاد شده و شیوع ویروس کرونا با توجه به بخشنامه های ارسالی از سمت ایرلاین های متعدد موجود، عمدتاً بدون جریمه قابل استرداد هستند. در این رابطه می توانید با کارشناسان مربوطه در شرکت الی گشت و با شماره تلفن ۰۲۱۸۵۴۰ صحبت کنید. کارشناسان پرواز در شرکت الی گشت طبق بخشنامه ایرلاین مربوطه برای شما مسافران اقدام خواهند نمود.

به طور کلی هدف مجموعه ی گردشگری الی گشت در راستای اجرای درخواست مسافران با حداقل جرایم خواهد بود. لذا خواهشمندیم در راستای بررسی قراردادها، توسط همکاران ما شکیبا باشید. بعد از بررسی های لازم محاسبات جرایم احتمالی در قراردادها انجام شده و مبلغ استرداد نهایی به مسافرین در قرارداد به روز رسانی خواهد شد.

  • نکته ی مهم: کلیه مبالغ استرداد تورها از تاریخ اعلام کنسلی طی ۳۰ روز کاری به مسافران محترم پرداخت خواهد شد.
چرا نوروز امسال با الی گشت به گوا سفر کنیم؟
چرا نوروز امسال با الی گشت به گوا سفر کنیم؟
پیشنهاد الی گشت برای تور نوروز ۹۸
پیشنهاد الی گشت برای تور نوروز ۹۸
حضور شرکت الی گشت در نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته
حضور شرکت الی گشت در نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته
چرا با الی گشت به چین سفر کنیم؟
چرا با الی گشت به چین سفر کنیم؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code