بررسی قیمت ۱۰ مورد از بهترین هتل های ۵ ستاره uall آنتالیا

قیمت هتل های ۵ ستاره uall آنتالیا آن قدر مناسب است که برای خیلی ها غیر قابل باور است! شهر ساحلی آنتالیا آن قدر هتل های مختلف و متفاوتی در خود دارد که باید از هر کدام از آن ها یک لیست کامل و مجزا تهیه کنیم و به همین خاطر هم انتخاب کرده ایم که قیمت هتل های ۵ ستاره uall آنتالیا را این بار برایتان ذکر کنیم.

قرار است که در این مطلب برای شما ۱۰ تا از بهترین هتل های uall آنتالیا را به همراه اطلاعات و جدولی متشکل از برخی از بهترین خدمات این هتل و همچنین قیمت آن ها را برای شما بررسی کنیم.

به هر حال هر کسی دوست دارد تا در سفرش آن هم به شهر ساحلی و تفریحی مثل آنتالیا در بهترین هتل های این شهر که خدمات کاملی هم دارد، اقامت کند. به همین خاطر با ما در ادامه همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، قیمت این هتل ها و اطلاعات مربوط به آن ها را مورد بررسی قرار دهیم.

هتل های 5 ستاره یوآل آنتالیا

۱_ هتل باروت کمر، یکی از بهترین هتل های ۵ ستاره آنتالیا

برای شروع بررسی قیمت هتل های ۵ ستاره uall آنتالیا به سراغ یکی از بهترین اقامتگاه های این شهر می رویم، هتل باروت کمر (Barut Kemer). این هتل دارای ساحل مدیترانه ای که که علاوه بر این که خدمات آن بسیاری کامل و لاکچری است بلکه بیشتر شهرتش به خاطر امکانات تفریحی آن است. اتاق های این هتل بسیار راحت و پر امکانات هستند و دید خوبی به باغ اختصاصی هتل دارند. امکاناتی مثل باشگاه بدن سازی، رستوران و کافی شاپ، باغ، سالن آرایشی، استخر و بسیاری از امکانات دیگر است. با توجه به قیمت گذاری های فعلی این هتل، برای اقامت هر شب در آن برای هر نفر در یک اتاق ۲ تخته، قیمتی در حدود ۲٫۲۰۸٫۷۵۰ هزار تومان شروع می شود. در ادامه در جدول زیر برخی از دیگر خدمات این هتل را برایتان ذکر خواهیم کرد.

تراس آفتاب

پارکینگ

رزرویشن ۲۴ ساعته

کتابخانه

خدمات شاتل

صندوق امانات

روزنامه

مغازه ی فروش سوغاتی

خدمات اتوشویی و خشکشویی

محوطه ی بازی کودکان

 •  وب سایت رسمی هتل: barutkemer.com
 • تلفن: ۰۹۰۴۴۴۹۶۰۰
 • آدرس: Yeni, Atatürk Blv. No:24, 07980 Kemer/Antalya, Turkey

محوطه ی بیرونی هتل باروت کمر آنتالیا

۲_ بررسی قیمت و امکانات هتل uall کالیستا لاکچری ریزورت

هتل بعدی که علاوه بر بررسی امکانات آن می خواهیم به بررسی قیمت هتل های ۵ ستاره uall آنتالیا درباره ی آن بپردازیم، هتل کالیستا لاکچری ریزورت (Calista Luxury Resort) است. این هتل دارای انواع و اقسام خدمات مختلف و متنوع و همچنین امکانات تفریحی مختلفی است. باغ اختصاصی، خدمات آرامش، بدن سازی، استخر و جکوزی و حتی ۱۰ رستوران مختلف و مجزا در این هتل برای کسانی که آن را برای اقامت انتخاب می کنند در کنار اتاق های راحت آن در نظر گرفته شده است. قمیت اقامت هر نفر در اتاق های ۲ تخته برای هر شب در این هتل از حدود ۳٫۰۲۲۵۰۰ هزار تومان شروع می شود. در ادامه در جدول زیر برخی از دیگر خدمات این هتل را برایتان ذکر خواهیم کرد.

باغ اختصاصی

پارکینگ

میز تور

آسانسور

خدمات شاتل

آسانسور

روزنامه

آرایشگاه

خدمات اتوشویی و خشکشویی

خدمات مخصوص کودکان

 •  وب سایت رسمی هتل: calista.com.tr
 • تلفن: ۰۹۰۲۴۲۷۱۰۰۱۰۱
 • آدرس: Kadriye, 07525 Serik/Antalya, Turkey

نمایی کلی از کالیستا لاکچری ریزورت آنتالیا

۳_ هتل ریو کایا پالازو گلف ریزورت آنتالیا، یکی از هتل های خوب آنتالیا

این هتل هم یکی دیگر از هتل های آنتالیا است که اقامت در آن را به شما پیشنهاد می کنیم. معماری و چیدمان هتل ریو کایا پالازو گلف ریزورت (Riu Kaya Palazzo Golf Resort) خاص است و اتاق های آن بسیار جادار و راحت. همه چیز در این هتل از خدماتش گرفته تا امکانات تفریحی آن بر اساس بالاترین استانداردهای روز جهان انتخاب شده و ارائه می گردد. کلاس های ورزشی در یک سالن بسیار مجهز، اینترنت پر سرعت و رایگان، لابی های مختلف، خدمات حمل و جا به جایی و بسیاری از دیگر خدمات در این هتل ارائه می گردد.

برای اقامت در اتاق های ۲ تخته هتل ریو کایا پالازو گلف ریزورت برای هر شب در ازای هر نفر از ۲٫۳۷۵٫۰۰۰ هزار تومان شروع می شود. در ضمن پیشنهاد می کنیم که ۱۰ تا از بهترین هتل های آنتالیا با ستاره های مختلف را هم بخوانید. در ادامه در جدول زیر برخی از دیگر خدمات این هتل را برایتان ذکر خواهیم کرد.

باغ و تراس

پارکینگ اختصاصی

تهویه ی مطبوع

سیستم بیدارباش

رزرو ۲۴ ساعته

آسانسور

روزنامه

اجاره ی ماشین

 

خشکشویی و اتوشویی

WiFi

 •  وب سایت رسمی هتل: kayahotels.com
 • تلفن: ۰۹۰۲۴۲۷۱۰۴۰۰۰
 • آدرس: Kadriye, Üçkum Tepesi Mevki, 07506 Serik/Antalya, Turkey

ساختمان هتل ریو کایا پالازو گلف ریزورت

۴_ آکا هتل آنتدون، یکی از هتل های ۵ ستاره ی آنتالیا

آکا هتل آنتدون (AKKA Antedon) مورد بعدی است که می خواهیم در بررسی قیمت هتل های ۵ ستاره uall آنتالیا آن را مورد بررسی قرار دهیم. در این هتل همه چیز برای مهمانان در بهترین وضعیت ممکن قرار گرفته است! این وضعیت خوب را باید استاندارد سرویس خواب و امکانات اتاق های آن، خدمات تمام و کمال و امکانات تفریحی مختلف و بسیار استاندارد آن خلاصه نماییم. قیمت اقامت هر نفر در این هتل برای هر شب از ۲٫۵۵۵٫۰۰۰ هزار تومان شروع می شود. در ادامه در جدول زیر برخی از دیگر خدمات این هتل را برایتان ذکر خواهیم کرد.

نگهبانی

میز تورخدمات مخصوص گروه های بیزینسیباغ اختصاصی

صرافی

سیستم اطفا حریق

لابیسرگرمی های ویژهفروشگاه

فروشگاه

 •  وب سایت رسمی هتل: akkahotels.com
 • تلفن: ۰۹۰۲۴۲۸۲۴۹۹۹۹
 • آدرس: Beldibi 1 Mevkii, 07994 Antalya, Turkey

اتاق 2 تخته ی آکا آنتندون

۵_ هتل تایتانیک دلاکس گلف بلک، یکی از بهترین هتل های ساحلی آنتالیا

هتل تایتانیک دلاکس گلف بلک (Titanic Deluxe Golf Belek) یکی از هتل های پر فروش آنتالیا آن هم از بین ۵ ستاره هاست که ۹ استخر در فضای بیرونی و ۲ استخر سالنی خود دارد. این هتل دارای اتاق هایی مجهز به تلویزیون های صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، بالکن هایی با دید به باغ اختصاصی و زیبای هتل و حتی دریا و بسیاری از امکانات اقامتی مناسب می باشد. خدمات و حتی امکانات تفریحی این این هتل بسیار کامل است و هزینه ی اقامت آن برای هر شب و برای هر نفر در یک اتاق ۲ تخته از ۲٫۳۳۰٫۰۰۰ هزار تومان شروع می شود. در ادامه در جدول زیر برخی از دیگر خدمات این هتل را برایتان ذکر خواهیم کرد.

رزرو ۲۴ ساعته

خدمات گردشگریآرایشگاهباغ و تراس اختصاصی

صندوق امانات

آسانسور

اینترنت پر سرعتخدمات اجاره ماشینصرافی

نگهبانی

 •  وب سایت رسمی هتل: titanic.com.tr
 • تلفن: ۰۹۰۲۴۲۷۱۰۴۴۴۴
 • آدرس: Çakallık, 07525 Serik/Antalya, Turkey

امکانات اتاق های تایتانبک دلاکس گلف آنتالیا

۶_ کلاب آستریا بلک، یکی از پرفروش ترین هتل های uall آنتالیا

هتل کلاب آستریا بلک آنتالیا (Club Asteria Belek Hotel) را باید به عنوان یکی از هتل های بسیار پر طرفدار و پرفروش آنتالیا به شما معرفی نماییم. این هتل به نسبت ۵ ستاره بودنش و همچنین آزاد بودن تمامی خدماتش یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی است که می خواهند به این شهر ساحلی و توریستی سفر کنند و در عین حال در هتل خوب هم اقامت کننند. با این که اتاق ها و خدمات این هتل خوب است اما خدمات تفریحی آن مثل استخرهای چهار فصل و سالنی آن، ۵ رستوران مختلف، خدمات آرایشی و بهداشتی و بسیاری از موارد دیگر است. قیمت هر شب اقامت در این هتل در یک اتاق ۲ تخته به ازای هر نفر از ۱٫۵۷۶٫۲۵۰ هزار تومان شروع می شود. در ادامه در جدول زیر برخی از دیگر خدمات این هتل را برایتان ذکر خواهیم کرد.

آسانسور

خدمات گردشگریآرایشگاهباغ و تراس اختصاصی

صندوق امانات

خدمات روزانه ی اتاق ها

اینترنت پر سرعتخدمات اجاره ماشینصرافی

نگهبانی

 •  وب سایت رسمی هتل: asteriahotels.com
 • تلفن: ۰۹۰۲۴۲۷۲۵۴۰۰۱
 • آدرس: Üç Kum Tepesi Mevkii, Kadriye Mah, 07525 Serik/Antalya, Turkey

باغ اختصاصی آستریا هتل

۷_ اورنج کانتی این، یکی از هتل های محبوب ۵ ستاره آنتالیا

این هتل از محبوب ترین هتل های این شهر است که با توجه به این امر هزینه ی هر شب اقامت آن را در مطلب بررسی قیمت هتل های ۵ ستاره uall آنتالیا بررسی خواهیم کرد. هتل اورنج کانتی این (Orange County Resort Hotel Kemer) کاملا تمامی نیازهای مختلف مسافرانی که می خواهند در این هتل اقامت کنند را پیش بینی کرده و برآورده کرده است. یکی از فعالیت های تفریحی که در این هتل ارائه می شود، ورزش قایقرانی است. از اتاق ها گرفته تا خدمات تفریحی آن کامل و ۲۴ ساعته است. هزینه ی اقامت در این هتل به ازای هر شب در اتاق های ۲ تخته از ۱٫۳۱۶۲۵۰ هزار تومان شروع می شود. در ادامه در جدول زیر برخی از دیگر خدمات این هتل را برایتان ذکر خواهیم کرد.

استخر کودکان

میز تورآرایشگاهباغ و تراس اختصاصی

انبار چمدان

خدمات روزانه ی اتاق ها

آسانسورلابی های مختلفماشین خودپرداز

خدمات گروه های بیزینسی

 •  وب سایت رسمی هتل: orangecounty.com
 • تلفن: ۰۹۰۴۴۴۱۰۵۴
 • آدرس: Yeni, Atatürk Blv., 07980 Kemer/Antalya, Turkey

بالکنی اورنج هتل

۸_ کریستال فلورا بیچ، از هتل های خوب uall آنتالیا

برویم به سراغ یکی دیگر از هتل های پرفروش و محبوب در لیست قیمت هتل های ۵ ستاره uall آنتالیا که کریستال فلورا بیچ (Crystal Flora Beach) نام دارد. این هتل دارای مرکز تناسب اندام، زمین فوتبال و تنیس، انترنت پر سرعت، اتاق های با سرویس خواب های استاندارد و کامل، کافی شاپ اختصاصی، کلاب کودکان و بسیاری از خدمات دیگر است. هزینه ی اقامت در این هتل در یک اتاق ۲ تخته به ازای هر نفر برای هر شب از ۱٫۳۶۲٫۵۰۰ تومان شروع می شود. در ادامه در جدول زیر برخی از دیگر خدمات این هتل را برایتان ذکر خواهیم کرد.

رزرو ۲۴ ساعته

خدمات گردشگریآرایشگاهباغ و تراس اختصاصی

صندوق امانات

آسانسور

اینترنت پر سرعتخدمات اجاره ماشینصرافی

نگهبانی

 •  وب سایت رسمی هتل: crystalhotels.com.tr
 • تلفن: ۰۹۰۲۴۲۸۲۴۹۷۹۷
 • آدرس: Göynük Mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi, 2 Mevkii No:139, 35290 Kemer/Antalya, Turkey

یکی از اتاق های 2 تخته ی فلورا هتل

۹_ لتونیا گلف ریزورت، هتلی با امکانات کامل تفریحی

هتل لتونیا گلف ریزورت (Sentido Letoonia Golf Resort) هم از لحاظ خدمات و امکانات تفریحی بسیار کامل است و هم ۶ رستوران، ۳ کافی شاپ، استخرهای مختلفف مرکز تناسب اندام، گروه های کوهنوردی و کلی خدمات مختلف دیگر در خود دارد که نامش را در بین ۱۰ تا از بهترین هتل های ۵ ستاره و uall آنتالیا قرار می دهد. هزینه ی هر شب اقامت در این هتل برای هر نفر در اتاق های ۲ تخته از ۱٫۶۶۶٫۲۵۰ هزار تومان شروع می شود. در ادامه در جدول زیر برخی از دیگر خدمات این هتل را برایتان ذکر خواهیم کرد.

نگهبانی

میز تورخدمات مخصوص گروه های کسب و کارباغ اختصاصی

صرافی

سیستم اطفا حریق

لابیسرگرمی های ویژهفروشگاه

فروشگاه

 •  وب سایت رسمی هتل: letoonia.com
 • تلفن: ۰۹۰۲۴۲۷۱۰۳۳۰۰
 • آدرس: İleribasi Mevkii, 07506 Serik/Antalya, Turkey

نشیمن لتونیا گلف ریزورت

۱۰_ ریکسوس سان گیت، هتلی بسیار بزرگ در آنتالیا

و اما هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا (Rixos Sungate) را باید به عنوان هتلی بسیار بزرگ با پارک آبی و اتاق هایی با تراس هایی رو به دریا معرفی کرد. این هتل دارای سالن بدن سازی مجهز، ۲ رستوران بوفه و ۷ رستوران لاکچری است. اتاق های این هتل بسیار کامل و مجهز هستند. هزینه ی هر شب اقامت در این هتل برای هر نفر در اتاق های ۲ تخته از ۲٫۳۳۳٫۷۵۰ هزار تومان شروع می شود. در ادامه در جدول زیر برخی از دیگر خدمات این هتل را برایتان ذکر خواهیم کرد.

باغ اختصاصی

پارکینگمیز تورآسانسور

خدمات شاتل

آسانسور

روزنامهآرایشگاهخدمات اتوشویی و خشکشویی

خدمات مخصوص کودکان

 •  وب سایت رسمی هتل: sungate.rixos.com
 • تلفن: ۰۹۰۲۴۲۸۲۴۰۰۰۰
 • آدرس: Başkomutan No:153-1, Atatürk Cd. D:1Kemer, 07985 Kemer/Antalya, Turkey

لابی سان گیت هتل آنتالیا

لطفا توجه داشته باشید که نرخ هزینه ی هتل های ۵ ستاره با خدمات کامل برای زمان های مختلف متفاوت است اما از آن جایی که قیمت اقامت در هر هتلی معمولا به صورت فصلی و حتی گاهی ماهیانه تغییر می کند، ما تاکید می کنیم که این قیمت ها را با توجه به تاریخ امروز یعنی ۱۳۹۸/۶/۱۰ برایتان در این مطلب درج کرده ایم.

اگر در زمانی این مطلب را مطالعه می کنید که از این بازه های زمانی ذکر شده ی آن گذشته است لطفا یا به صورت آنلاین و از طریق وب سایت رسمی ما  و یا با ارتباط مستقیم با کارشناسان ما از طریق شماره ی تلفن ۸۵۴۰ از قیمت های روز مطلع شوید. پیشنهاد می کنیم در انتهای این مطلب برای این که سفر خوبی به آنتالیا و اقامت در یکی از هتل های خوب این شهر به انتخاب خودتان داشته باشید، با خرید تور آنتالیا الی گشت سفر خاطره انگیزی را برای خود رقم بزنید. در آخر از شما می خواهیم اگر تجربه ی اقامت در هر کدام از این هتل ها را دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

 

  • تیم خبری الی گشت
   تیم خبری الی گشت

   سلام محمد مهدی جان
   بله شما می تونید هر هتلی که در این مطلب نام برده شده و یا حتی هتل های دیگر در آنتالیا و یا هرجای دیگه رو از طریق الی گشت رزرو کنید

  • تیم خبری الی گشت
   تیم خبری الی گشت

   سلام لاله جان
   هتل های ۵ ستاره ی آنتالیا مخصوصا این هتل هایی که نام بردیم خدمات ماه عسل هم ارائه می دن. با این حال می تونید به وب سایت رسمیشون که در این مطلب ذکر کردیم هم سر بزنید و این که در زمینه ی تخفیف باید بگیم که در حال حاضر برخی از این هتل ها تخفیف هم گذاشتن ولی در کل باید در زمان رزرو استعلام بگیرید.

  • تیم خبری الی گشت
   تیم خبری الی گشت

   سلام منیره جان
   در همه ی این هتل ها خدمات مختلفی مثل ویلچر و یا مسیر مخصوص برای تردد افراد با محدودیت های جسمانی ارائه می شه. شما می تونید از قبل و در زمان رزرو این مورد رو ذکر کنید تا براتون از قبل خدمات متناسب در نظر گرفته بشه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code