برای پروازهای لوکس با کدام ایرلاین ها همراه شوید؟

لوکس ترین کابین ایرلاین های دنیا

اگر شما هم دوست دارید در طول پروازهای طولانی مدت حسرت صندلی های راحت تر و امکانات بیشتر را نخورید و سفری خاطره انگیز برای خودتان رقم بزنید می توانید کمی بیشتر پول خرج کنید و یک بلیط فرست کلاس تهیه کنید. مطمئنا در پروازهای طولانی مدت اگر جای پای بیشتر و صندلی های بزرگ تری در اختیارمان باشد سفر راحت تری خواهیم داشت. ایرلاین ها برای صندلی و امکاناتی که به مسافران ارائه می دهند درجه بندی های خاصی دارند که به آن ها کلاس های پروازی می گویند و معمولا فرست کلاس از دیگر کلاس های پروازی لوکس تر است. در هواپیماهای مسافربری، فرست کلاس تعدادی از صندلی ها و یا کابین های جلوی هواپیما است که در بعضی از هواپیماهای خاص ارائه می شود و امکاناتش از دیگر قسمت ها بیشتر است.  در ادامه الی گشت را همراهی کنید تا از لوکس ترین کابین ایرلاین های دنیا برایتان بگوییم.

لوکس ترین کابین های دنیا

تای ایرویز

از تای ایرویز شروع می کنیم در این پرواز یک بلیط رویال فرست کلاس تهیه می کنید تا به شما یک تخت ۱۸۰ درجه به همراه همه امکانات تفریحی داده شود. این امکانات در این ایرلاین در هواپیماهای ایرباس A340 و بوئینگ B747 محیاست. در هنگام غذا به شما منویی داده می شود که در آن از بین ۲۲ غذاهای متنوع و خوشمزه هر کدام که دوست داشتید را می توانید انتخاب کنید. از دیگر امکانات منحصربفرد این کلاس پروازی، تلویزیونی بزرگ است که در طول پرواز برنامه مورد علاقه خود را برای تماشا انتخاب می کنید و یا به بهترین موزیک های روز دنیا گوش می دهید.

تای ایرویز

بریتیش ایرویز

پروازهای فرست کلاس بریتیش ایرویز با بوئیگ ۷۴۷ و ۷۷۷ انجام می شود و در آن از چنان امکاناتی برخوردار هستید که مطمئنا این پرواز تبدیل به یکی از فراموش نشدنی ترین خاطرات سفرتان می شود. یکی از منحصربفردترین ویژگی های فرست کلاس این ایرلاین پرده های الکتریکی آن است. در این کابین ها به جای پرده های همیشگی از پرده هایی استفاده شده که فقط در بعضی از خانه های لوکس دیده می شوند. در اینجا فضای داخلی کابین طوری طراحی شده که به خوبی نمایانگر معماری معاصر انگلیس است.

بریتیش ایرویز

جت ایرویز

در پروازهای فرست کلای این ایرلاین همه چیز شخصی و خصوصی است. در کنار تخت خواب شما درهایی در نظر گرفته شده که می توانید در هنگام خواب آن ها را ببنیدید و در سکوت و آرامش به خواب بروید. در این کابین حتی کمد، سیستم روشنایی و سیستم تهویه شخصی دارید. البته همنوز مشخص نیست که چرا باید در این پرواز از لباس مخصوص ایرلاین استفاده کنید! این ایرلاین هند بخش فرست کلاس را فقط در هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ فراهم کرده است.

جت ایرویز

لوفتهانزا ایرلاین

با خرید بلیط لوفتهانزا به شما یک صندلی و تخت جداگانه داده می شود. البته منظورمان از آن صندلی هایی که به تخت تبدیل می شود و میله های فلزی اش هنگام نشستن شانه هایتان را اذیت می کند نیست. از دیگر امکانات این کلاس پروازی که با پروازهای بوئینگ ۷۴۷ انجام می شود امکانات صوتی و تصویری به همراه شارژر لپ تاب و گوشی و غذاهای خوشمزه است.

لوفتهانزا ایرلاین

کانتاس ایرلاین (Qantas Airlines)

اگر با بلیط های معمولی این ایرلاین راهی سفرهای طولانی مدت شوید هرچند که صندلی ها چندان ناراحت به نظر نمی آید اما کسانی که قد بلندتر از ۱۸۰ متر دارند شاید دوست داشته باشند که صندلی ها جای بیشتری داشته باشد برای همین خوب است که کابین فرست کلاس این ایرلاین را امتحان کنید. در این کلاس پوازی که در ایرباس A380  ارائه می شود می توانید همه چیز را فقط با لمس انگشت تحت کنترل خودتان در بیاورید.

کانتاس ایرلاین

ویرجین آتلانتیک ایرویز (Virgin Atlantic Airways)

فرست کلاس را در این ایرلاین می توانید با هواپیمای ایرباس A330 تجربه کنید. پروازی هیجان انگیز که در آن به کابینی مجهز و لوکس با تخت بزرگ و تلویزیونی ۱۲ اینچ وارد می شوید. در اینجا آنقدر فضای داخلی کابین امن و راحت است که حس می کنید طراح داخلی آن برای طراحی این کابین کاملا با سلیقه شما آشنا بوده است!

ویرجین آتلانتیک ایرویز

کاتای پاسیفیک ایرویز (Cathay Pacific Airways)

پرازهای فرست کلاس این ایرلاین با با بوئینگ ۷۴۷ و ۷۷۷ انجام می شود. اگر در فضای شخصی ای که این کلاس پروازی برایتان فراهم کرده احساس تنهایی می کنید نگران نباشید چون در این کابین آنقدر امکانات سرگرم کننده دارید که می توانید تمام روز را هم در این کابین بمانید بدون اینکه لحظه ای حوصله تان سر برود.

کاتای پاسیفیک ایرویز

امارات ایرلاین

هواپیما در قسمت فرست کلاس فقط ۱۴ صندلی دارد و دکور و طراحی جذاب، آن را از دیگر قسمت ها متفاوت کرده است. در پرواز فرست کلاس این ایرلاین که با هواپیمای  ایرباس A380  انجام می شود می توانید در ارتفاع، دوش آب گرم داشته باشید و بعد از بیرون آمدن از حمام با خوراکی های خوشمزه پذیرایی شوید.

امارات ایرلاین

اتحاد ایرویز

با خرد بلیط این پرواز به یک کابین اختصاصی می روید و امکاناتی مثل تلویزیون ۲۳ اینج در اختیارتان است. یک تلویزیون ۲۳ اینچ برای هواپیما!  آنقدر بزرگ است که حتی می توانید ریزترین جزئیات تصویر را هم ببینید. در این کابین وارد دنیایی مدرن و لوکس شده اید، بر روی صندلی های سلطنتی می نشینید و هر وقت دوست داشتید به حمام شخصی می روید.

اتحاد ایرویز

سنگاپور ایرلاین

بالاخره آن روز فرا رسید! سنگاپور ایرلاین از سوییت های خصوصی غافلگیر کننده اش در هواپیماهای A380 رونمایی کرد. با خرید بلیط ۱۶ هزار دلاری این پرواز یک تلویزیون ۲۳ اینچ، تخت ۱٫۸ در ۱٫۸ متر و غذاهایی با کیفیت بالا در اختیارتان است. در پرواز فرست کلاس این ایرلاین هیچ چیزی را با دیگران مسافران به اشتراک نمی گذارید و سوییت شما کاملا از دیگران مجزا شده است.

سنگاپور ایرلاین

منبع: complex.com

آشنایی با بزرگ ترین اتحاد شرکت های هواپیمایی: استار الاینس
آشنایی با بزرگ ترین اتحاد شرکت های هواپیمایی: استار الاینس
زبان های هواپیمایی!
زبان های هواپیمایی!
مروری بر تاریخچه ی صنعت هوانوردی; بوئینگ
مروری بر تاریخچه ی صنعت هوانوردی; بوئینگ
وضعیت پروازهای فرودگاه های تهران چگونه است؟
وضعیت پروازهای فرودگاه های تهران چگونه است؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code