بلیط هواپیما

مجلل و باشکوه در هتل‌های سنت موریتس

هتل‌های سنت موریتس

 سنت موریتس مقصد استراحتگاه زمستانی در دامنه آلپ در نزدیکی دره انگادین از سال ۱۸۶۴ بوده است؛

جایی که هتل‌دار یوهانس بادروت با مهمانانش شرط بست که به اندازه تابستان سوئیس، اینجا از زمستان آن هم لذت خواهند برد. این بریتانیایی از کریسمس تا عید پاک را در آنجا سپری کرد، و به این شکل ۱۵۰ سال پیش، گردشگری زمستانی متولد شد.

با ارتفاعی بیش از یک مایل بالاتر از سطح دریا، سنت موریتس از مناظر دست نخورده دره‌های وسیع آلپ با دریاچه‌های نقره‌ایش، بهره می‌برد. برای بیش از یک قرن است که منطقه توانسته نویسندگان و هنرمندان را با زیبایی بی‌نظیر خود و بیش از ۳۲۰ روز آفتاب در سال، جادو کند.

مطالب مرتبط:
هتلی شبیه به دانشگاه!
بزرگ‌ترین هتل جهان; تعریف جدیدی از واژه خارق العاده

سنت موریتس که به داشتن برخی از چالش برانگیزترین نواحی اسکی، شامل شیب «سقوط آزاد»، با گرادیان ۱۰۰% و نرخ شتابی بیش از ۹۰ مایل در ساعت در کمتر از شش ثانیه معروف است، با شعار «آینده را زندگی کن»، میزبان مسابقات قهرمانی اسکی آلپاین جهان در سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

سنت موریتس با داشتن رستوران‌ها و سرآشپزهایی که ستاره میشلن را کسب کرده‌اند، به مقصدی برای عاشقان غذا هم تبدیل شده است و فستیوال سالانه غذای سنت موریتس را برگزار می‌کند. ترکیب فرهنگی این منطقه که زبانش، ایتالیایی، سوئیسی وآلمانی است سطحی از خدمات و مهمان‌نوازی را ارائه می‌دهد که می‌توان عنوان «زندگی شیرین آلپ» را که در هتل‌ها و رستوران‌های شهر بازتاب آن مشهود است را به آن داد. به عنوان مهمان اداره گردشگری سوئیس، من مهمان هتل پالاس بادروت، کولم هتل و گرند هتل کرونهوف شدم که تمامی آن‌ها به عنوان تأسیسات پنج ستاره اقامتی توسط اتحادیه هتل‌های سوئیس شناخته شده هستند.

هتل پالاس بادروت

در هتل پالاس بادروت، که عضو هتل‌های برتر دنیا، هتل‌های لوکس و هتل‌های تاریخی سوئیس است، هر صبحانه با نوای دلنشین یک چنگ‌نواز، همانی که مهمانان را در زمستان رستوارن خوشامد می‌گوید، آغاز می‌شود.

این کاخ تاریخی که در سال ۱۸۹۶ افتتاح شده است، معماری گوتیک داشته و برج معروف سبز آن میزبان افراد مشهوری نظیر آلفرد هیچکاک، چارلی چاپلین و ائودری هپبورن بوده است. ۱۵۷ اتاق مهمان و سوئیت این هتل هویت و حال و هوای آن را حفظ کرده‌اند. دکوراسیون عتیقه و الگوهای گل‌دار و براق کاغذ دیواری آن، تداعی کننده لباس راحتی و لوکس بودن خاص آلپ است. در بالکن‌های مشرف به دریاچه، همه چیز در زیبایی حیرت‌انگیز دریاچه سنت موریتس در پس نمایی از آلپ خلاصه شده است.

برای دهه‌ها، گرندهال هتل، که سالن رقصی مزین و مملو از عتیقه‌ها و هنرهای ساخته شده از چوب کاج است، مکانی برای رقص و نشیمن افراد محلی و مهمانان در سنت موریتس بوده است تا در آن برای صرف چای یا کوکتل گردهم آیند.

گزینه‌های غذا در بادروت شامل رستوران نبوماتسوهیسا، که در سالن تنیس پیشین با گنبدی از جنس شیشه که نمایی به برج مشهور هتل دارد، واقع شده است. خانه روستایی کساولیا، که قدمت آن به ۱۶۵۸ برمی‌گردد، به عنوان محلی برای اختفای عاشقان غذا توسط بادروت از سال ۱۹۳۶، برگزیده شده است.

مهمانان در بادروت ورودی رایگان اسکی و کوهنوردی با سرویس دربستی از هتل به مرکز اسکی هتل که بیش از ۲۰۰ مایل دامنه و ۱۲۵ مایل مسیر کوهنوری دارد، دریافت می‌کنند.

با اضافه شدن باغ آلپی داخل محوطه، مرکز تندرستی پالاس هتل، استخر بزرگ شنای روباز و مسقفی به همراه یک چرخاب، سونا، اتاق‌های بخار و یک اتاق یخ، اتاق مه و یک وان بزرگ آب داغ را ارائه می‌کند.

تخیلی زیبا از جلوه های طبیعت; موج های یخ زده
تخیلی زیبا از جلوه های طبیعت; موج های یخ زده
موزه هیل پالاس، بزرگ ترین موزه باستان شناسی کرالا در هند
موزه هیل پالاس، بزرگ ترین موزه باستان شناسی کرالا در هند
جنگ گل در کوردوبا اسپانیا!+ تصویر
جنگ گل در کوردوبا اسپانیا!+ تصویر
بازدید از معماری های چشمگیر مساجد استانبول (بخش اول)
بازدید از معماری های چشمگیر مساجد استانبول (بخش اول)