بلیط هواپیما

مزایای بیشماری که مهمانداری هواپیما دارد!

مزایای مهمانداری هواپیما

اگر قصد دارید در آینده مهماندار هواپیما شوید، بد نیست بدانید که این شغل مزایای بسیاری به غیر از سفر دارد. یکی از بهترین مواردی که در مورد شغل مهمانداران هواپیما وجود دارد، تنظیمات دقیقی است که برای آن در نظر گرفته شده است، مثلا هر شخصی مینیمم و ماکزیمم ساعت کاری خاصی دارد  و ساعات کاری انعطاف پذیر و آشنایی با هزاران هزار فرد جدید تنها بخشی از جذابیت کاری آن هاست. در ادامه می خواهیم تعدادی از مزایای مهمانداری هواپیما را به شما بگوییم. با الی گشت باشید:

مزایای مهمانداری هواپیما

زیر ذره بین نیستید

مطالب مرتبط:
کلاس های پروازی و انواع آن
چرا هواپیماها سفید رنگ هستند؟

بیشتر مردم دوست ندارند تا مدام زیر ذره بین باشند و اگر شما هم جز همین دسته از افراد هستید ، شغل مهمانداری هواپیما یکی از بهترین گزینه ها برایتان است. از آنجایی که مدیری در هواپیما وجود ندارد تا مهمانداران را کنترل کند، کنترل همه چیز در دست خود مهمانداران است.

فرصت آشنایی با افراد جالب

شغل های کمی در دنیا وجود دارند تا برای شما فرصت آشنایی با افراد جالب را فراهم کنند. از افراد مهم گرفته تا ورزشکاران وهنرمندان و افراد عادی، از هر کدام از آن ها می توان چیزی یاد گرفت البته تعداد افراد اعصاب خرد کن هم کم نیست.

مزایا مهمانداری هواپیما

غذا و اقامتگاه رایگان

یکی دیگر از مزایای مهمانداری هواپیما امکان داشتن غذا و اقامتگاه رایگان است. یکی از مواردی که اصلا بری مهمانداران هواپیما اهمیت ندارد، غذا و اقامت است چرا که ایرلاین های هواپیمایی این دو مورد را برای مهمانداران خود تهیه می کنند و فرقی هم ندارد که شهر مقصد آن ها چه شهری باشد.

غرامت عالی

وقتی که تبدیل به یکی از خدمه ی پرواز می شوید نباید غرامت بالایی که برای آن در نظر گرفته شده است را فراموش کنید. علاوه بر ای مهمانداران هواپیما دستمزد بسیار بالایی هم دریافت می کنند. در کنار همه ی  این ها باید خدماتی که برای سلامتی آن ها در نظر گرفته می شود و مزایای بازنشستگی را هم در نظر گرفت.

شغلی که خوشحالتان می کند

بسته به اهداف شغلیتان و شخصیتی که دارید، مهمانداری هواپیما ممکن است مناسب ترین شغل دنیا برای شما باشد. وقتی با ایرلاین های بزرگ کار می کنید، شانس این را دارید تا از تخفیف های فروشگاه های بزرگ برخوردار شوید و یا مثلا اقامتگاه رایگان داشته باشیید… این ها فقط تعدادی از مزیت های آن بود.

مهمانداری هواپیما | مزایا

مزایای ویژه

در هر شغلی که باشید یکی از مهم  ترین بخش های آن مزایای آن است. یکی از مزایای مهمانداری هواپیما مزایای بالای آن است، حقوق ثابتی که مالیاتی از ان کم نمی شود. دریافت بیمه و آپارتمان ملبله، بن تخفیفی برای صدها رستوران و باشگاه در شهرهای مختلف و….

ساعات کاری انعطاف پذیر

یکی دیگر از مزیت های مهمانداری هواپیما ساعات کار انعطاف پذیر است، اینکه مهمانداران این امکان را دارند که برنامه ی پروازشان را به جایی که دوست دارند ببینند، تغییر دهند. البته این تا زمانی است که همه ی کارها به درستی انجام شود.

آفر استثنایی الی گشت: کد تخفیف ۱۰ درصدی روی تمامی محصولات
آفر استثنایی الی گشت: کد تخفیف ۱۰ درصدی روی تمامی محصولات
تفاوت بلیط فرست کلاس و اکونومی
تفاوت بلیط فرست کلاس و اکونومی
چگونه شرکت هواپیمایی سنگاپور به شهرت و اعتبار رسید؟
چگونه شرکت هواپیمایی سنگاپور به شهرت و اعتبار رسید؟
در جست و جوی لاشه هواپیمای گم شده مالزی، دو کشتی ۱۴۰ ساله پیدا شد!
در جست و جوی لاشه هواپیمای گم شده مالزی، دو کشتی ۱۴۰ ساله پیدا شد!