بلیط هواپیما

معرفی راحت ترین هواپیماهای دنیا + تصویر

راحت ترین هواپیماهای دنیا

برای سفر به مقاصد مختلف، هر پرواز ممکن است که چندین ساعت طول بکشید اما این زمان به معنی آن نیست که موجب اذیت‌تان می شود. پروازهای لوکس خوبی در سراسر جهان وجود دارند که می توانند علاوه بر آن که شما خستگی را در آن احساس نمی کنید، موجب شوند که حتی بخواهید پروازتان کمی بیشتر طول بکشد. این کابین ها را می توانید در میان راحت ترین هواپیماهای دنیا ببینید. آن ها از اتاق های راحت، صندلی های تخت شو و هر چیزی که برای آسودگی شما نیاز است تشکیل شده اند. مطمئنا اگر این نوع سفر را انتخاب می کنید انتظار یک پروازی را دارید که از هر لحاظ برای شما خاطره خوبی فراهم کند و البته می توان گفت که این هواپیمایی ها با تدارک همه این خدمات، هدفی جز این نیز ندارند. الی گشت را همراهی کنید تا راحت ترین هواپیماهای دنیا را به شما معرفی کنیم.

هواپیمایی اتحاد

هواپیمایی امارات

مطالب مرتبط:
زبان های هواپیمایی!
آیا هواپیما بدون چرخ هم می تواند فرود بیاید؟

امارات جزو اولین شرکت های هواپیمایی بود که رو به پروازهای لوکس آورد. کابین هوای هواپیمایی درجه یک (Business Class) این هواپیمایی، با یک صندلی که به تختی کامل تبدیل می شود و تشکی بسیار راحت دارد جزو راحت ترین هواپیماهای دنیا  محسوب می شود. این کابین ها خصوصی هستند، به معنی آن که مثل یک اتاق کوچک در دارند، هرچیزی که بخواهید می توانید در آن جا سفارش دهید و همچنین نورهای ملایمی که برای آرامش بخشیدن به شما تعبیه شده اند. در پروازهای طولانی مدت یک دوش مجهز به لوازم حمام لوکس برای مسافرانی که در این قسمت از هواپیما هستند، فراهم است.

هواپیمایی امارات

هواپیمایی اتحاد

در هواپیمایی اتحاد، مهمانان برای اولین بار در فرودگاه توسط یک یک نگهبان خوش آمدگویی می شوند و او آن ها را به گیت مخصوص راهنمایی می کند. پس از آن می توانند در سالن درجه یک هواپیمایی اتحاد با خدمات خاص آن منتظر بمانند.

کابین این هواپیمایی با صندلی های بسیار راحت چرمی، نور ملایم و یک کمد شخصی پر شده است. اگر می خواهید تجربه بسیار لوکس تری داشته باشید می توانید در یک سالن سوییت مانندی به نام رزیدنس (The Residence) پروازتان را تجربه کنید. این سالن در طبقه بالایی هواپیما است که یک اتاق نشیمن، اتاقی با تخت دو نفره مجزا و یک حمام مجلل دارد. یک آشپز شخصی نیز برای مسافران این کابین ها، هر چه را که در خواست دهید برایتان درست می کند.

هواپیمایی اتحاد - کابین درجه یک

هواپیمایی ژاپن

یکی از راحت ترین هواپیماهای دنیا، هواپیمایی ژاپن (هواپیمای JAL SKY SUITE 777s)، کابینی برای مسافران فراهم کرده که با چوب و صندلی های چرم به منظور القای حس راحتی تزیین شده است. کابین ها تخت های شخصی، پارتیشن های تنظیم شونده و یک تلویزیون ۲۳ اینچی دارند. غذا در این رستوران توسط سرآشپزهای بسیار خبره ای برایتان فراهم می شود و همه نوع غذایی از جمله غذاهای غربی و ژاپنی را می توانید، سفارش دهید. همچنین این امکان برای شما هست که قبل از پرواز غذایتان را انتخاب کنید که وقتی هواپیما از زمین بلند شد بدون انتظار وعده مورد علاقه تان را نوش جان کنید.

هواپیمایی ژاپن

هواپیمایی لوفتانزا

سوییت های درجه یک لوفتانزا، در عین سادگی، بسیار مجلل اند. آن ها تخت های خوبی با تشک های راحت، بالشت و صندلی های طبی دارند. همچنین تفریحات داخل هواپیمایی برای مسافران فراهم شده که به هشت زبان مختلف هستند. از غذاهای مجللی که در لوفتانزا سرو می شود می توان به خاویار اشاره کرد.

(آشنایی با هواپیمایی لوفت هانزا)

هواپیمایی لوفتانزا

هواپیمایی سنگاپور

سنگاپور صندلی های جدید درجه یکی دارد که دارای پشتی بسیار راحتی هستند و در کنار آن پنل های منحنی وجود دارد که برای حریم شخصی شما در نظر گرفته شده اند. شما در تختی با عرض دو متر و فضای اطراف آن احساس بسیار راحتی خواهید داشت. در کابین های یکی از راحت ترین هواپیماهای دنیا نور ملایمی وجود دارد که همراه با لباس راحتی و دمپایی به شما فضایی مانند خانه تان القا می کنند.

هواپیمایی سنگاپور

هواپیمایی کانتاس

اگر بلیط درجه یک هواپیمایی کانتاس را می خرید، می توانید از تخت بسیار راحت هواپیما که پشت آن بلند شده و می تواند شبیه به یک صندلی راحتی شود، استفاده کنید. این فضا همچنین یک مبل راحتی دارد تا در پروازهای بلند شما بتوانید در کنار دیگر مسافران به گفتگو بنشینید. غذاهایی که در این هواپیمایی سرو می شوند توسط سرآشپز نِیل پری تهیه می شوند.

هواپیمایی کانتاس

هواپیمایی سوییس

یکی از راحتترین هواپیماهای جهان هواپیمایی سوییس است که در آن یک صندلی راحتی برای پروازهای طولانی مدت وجود دارد که می توانید آن را به تخت نیز تبدیل نمایید. همچنین یک میز برای دو نفر و تختی در کابین اختصاصی برایتان فراهم شده است. به شما در این هواپیمایی لباس راحتی و یک کیف وسایل داده می شود که شامل جوراب، چشم بند، مسواک، خمیر دندان، گوش گیر و دیگر وسایل شخصی است.

هواپیمایی سوییس

هواپیمایی کره

کابین های درجه یک هواپیمایی کره با گزینه های صندلی متفاوتی پیش روی شماست. کابین های کازمو ۲٫۰ یک در دارند که از داخل به بیرون نما دارد، پارتیشن های مجزا کننده و یک صندلی با عرض دو متری دارد. کابین های کازمو صندلی هایی با پشتی قابل تنظیم، جای پای راحتی و کنترل هایی ببرای تغییر موقعیت دارند. کابین های کازمو اسلیپر دارای یک تخت عریض و مبل راحتی هستند. صندلی ها، صفحه نمایش شخصی، لامپ های مطالعه فردی و هدفون به همراه دارند.

هواپیمایی کره

هواپیمایی تایلند

کابین های رویال هواپیمایی تایلند با یک مهماندار همراه است که پذیرایی هایی نظیر خاویار را به شما پیشنهاد می کند. هواپیمای ایرباس A380s جزو یکی از راحت ترین هواپیماهای دنیا است که تایلند از آن بهره گرفته تا پروازهای مجللی برای شما به ارمغان بیاورد.

هواپیمایی تایلند

اگر مسافر این هواپیمایی هستند به شما می گوییم که صندلی های آن یکی از بهترین ها در میان بقیه پروازهاست که هرگز طولانی شدن سفر را برای شما آزاردهنده نخواهد کرد. صندلی های این هواپیما به تخت های کامل تبدیل می شوند، تلویزیونی شخصی برای شما آماده شده است که ۳۰۰ برنامه متنوع دارد و مسافران می توانند طعم یک غذای خوب را در یکی از راحت ترین هواپیماهای دنیا تجربه کنند.

منبع: businessinsider.com

اطلاعات کامل برای سفر به بانکوک
اطلاعات کامل برای سفر به بانکوک
آشنایی با هواپیمایی بریتیش ایرویز
آشنایی با هواپیمایی بریتیش ایرویز
آشنایی با آژانس ایمنی هوانوردی اروپا و چند مفهوم هواپیمایی دیگر
آشنایی با آژانس ایمنی هوانوردی اروپا و چند مفهوم هواپیمایی دیگر
نکته های سفر از زبان مهمانداران هواپیما
نکته های سفر از زبان مهمانداران هواپیما