بلیط هواپیما

معرفی هتل Crown Plaza در آنتالیا

هتل کرون پلازا

ساحل کنیالتی یکی از دو ساحل اصلی آنتالیا است و در قسمت غربی آنتالیا قرار دارد. آب درخشان و آبی این ساحل به همراه سنگریزه های زیبای آن باعث شده که کنیالتی از پرطرفدارترین سواحل آنتالیا باشد. طول این ساحل ۷ کیلومتر است و در داخل آن یک پارک آبی مفرح و زیبا، کافه ها، رستوران ها و هتل های زیادی قرار دارد. یکی از هتل های لوکس این ساحل، هتل کرون پلازا (Crowne Plaza) است که امروز می خواهیم درباره آن صحبت کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

هتل کرون پلازا
مطالب مرتبط:
هتل اورنج کانتی آنتالیا
در این هتل های آنتالیا اقامتی رویایی داشته باشید

هتل ۵ ستاره و لوکس کرون پلازا در ساحل معروف کنیالتی قرار دارد و باچشم اندازی خیره کننده از سواحل نیلگون مدیترانه تعطیلاتی فراموش نشدنی را برای شما به وجود می آورد. هتل ۱۹۵ اتاق دارد که در این اتاق های لوکس امکاناتی مثل تلویزیون، حمام، چای و قهوه ساز و … دارید، همچنین از پنجره های بزرگ اتاق های خود می توانید در حالی که در حال استراحت هستید چشم انداز زیبایی از دریا و ساحل داشته باشید.

اتاق

در هتل هم استخر سرپوشیده و هم استخر فضای آب وجود دارد که افراد با سلیقه های مختلف را راضی می کند.

استخر

در چند قدمی هتل ساحل قرار دارد، در این ساحل توانید در حالی که در حال خوردن نوشیدنی خنک هستید به غروب خورشید نگاه کنید و یا در آب های تمیز و خنک آن مشغول شنا شوید. هتل سه رستوران دارد که می توانید از میان صبحانه بوفه آن غذاهای متنوعی را برای صبحانه انتخاب کنید و برای ناهار و شام هم در آن ها انواع غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود، یکی از رستوران ها در طبقه دهم هست که چشم انداز زیبایی از دریا دارد.

رستوران

کارکنان گرم و صمیمی همیشه آماده هستند تا شما را راهنمایی و کمک کنند، آن ها به خوبی توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را دارند. در لابی یک کافه وجود دارد که در آن انواع نوشیدنی های گرم و سرد مختلف حاضر است و در هنگام شب پیانیست ماهری در این کافه پیانو می زند.

پذیرش هتل

در طبقه اول هتل سالن زیبایی و باشگاه قرار دارد که می توانید از امکانات مجهز آن ها استفاده کنید. مغازه های مختلفی هم در طبقه اول پیدا می کنید که می توانید از آنجا سوغاتی بخرید.

باشگاه

در همه قسمت های هتل وای فای رایگان و پرسرعت وجود دارد که بدون هیچ رمز عبوری می توانید به آن دسترسی و نیازهای اینترنتی خودتان را برآورده کنید. در قسمت پذیرش هتل می توانید درخواست کرایه اتومبیل یا دوچرخه دهید و در محوطه حیاط یا ساحل دوچرخه سواری کنید. فعالیت های تفریحی هتل به غیر از شنا در استخر و دوچرخه سواری، بازی تنیس و بیلیارد است، همچنین برای بچه ها هم زمین بازی اختصاصی در نظر گرفته شده است.

پارک

فاصله هتل تا آکواریوم آنتالیا ۳٫۲ کیلومتر، تا پارک ساحلی کنیالتی ۳٫۲ کیلومتر، تا موزه آنتالیا ۵٫۳ کیلومتر، تا پارک ساحلی لارا ۱۶٫۱ کیلومتر و تا پارک پروانه آنتالیا ۲۰ کیلومتر است. نزدیک ترین فرودگاه به این هتل فرودگاه آنتالیا است که در فاصله ۱۶٫۶ کیلومتری آن قرار دارد.

منبع: tripadvisor.in

فعالیت های تفریحی در شهر آنتالیا
فعالیت های تفریحی در شهر آنتالیا
معماری فوق العاده ی مسجدهای آنتالیا
معماری فوق العاده ی مسجدهای آنتالیا
آنتالیا قلب تپنده سواحل مدیترانه
آنتالیا قلب تپنده سواحل مدیترانه
بهترین هتل های ۵ ستاره در آنتالیا
بهترین هتل های ۵ ستاره در آنتالیا