معرفی هتل آتلانتیکو ریو | ۴ ستاره

هتل آتلانتیکو ریو | Atlantico Rio Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است، دارای ۱۹۵ اتاق در ۱۴ طبقه می باشد، با ۷ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است و ۵۰۰ متر از ساحل معروف و مرسوم به کاپاکاباناCopacabana در ریودوژانیرو فاصله دارد. هتل آتلانتیکو ریو ۸۰ متر از ایستگاه مترو کانتاگالو و ۳،۶ کیلومتر از استادیوم Lagoa است. فرودگاه سانتوس دومونت در ۱۱٫۵ کیلومتری است، در حالی که فرودگاه بین المللی گلائو ریو در فاصله ۲۶ کیلومتری است. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که علاقمند به پیاده روی در ساحل، گشت و گذار و سواحل شنی می باشند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل آتلانتیکو ریو را به همراه فاصله‌ی آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل آتلانتیکو ریو

خدمات رفاهی هتل آتلانتیکو ریو

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به ریودوژانیرو در برزیل
همین ۳ دقیقه ویدیو کافیست تا عاشق ریودوژانیرو برزیل شوید!
گشت و گذار در گرانترین محله ریودوژانیرو، ایپانما

در این هتل ۴ ستاره خدماتی و امکاناتی نظیر اینترنت وای فای در تمام محوطه های هتل از رستوران ها گرفته تا لابی و دیگر محوطه های عمومی را پوشش می دهد و استفاده از آن رایگان می باشد. در هتل امکان اجاره ماشین وجود دارد و پارکینگ مجهزی هم در هتل موجود است که البته برای پارک کردن ماشین تان باید هزینه مجزایی پرداخت نمایید. پذیرش ۲۴ ساعته هتل، راهنمای خدمات تور و بلیط را به مهمانان ارائه می دهد و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این جا هم استفاده کنید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. مرکز تجاری، دستگاه فکس و کپی، خدمات تبدیل ارز، تلویزیون در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغال، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل آتلانتیکو در ریو

امکانات تفریحی هتل آتلانتیکو ریو

از جمله امکانات تفریحی هتل، می توان به استخری که روی سقف هتل قرار گرفته و به شما چشم انداز خوبی از شهر ریو می دهد اشاره کرد. علاوه بر آن مهمانان می توانند هر رور صبحانه ای کامل را به صورت رایگان دریافت کنند.

 

رستوران هتل

صبحانه بوفه ای هر روز صبح بین ۶:۳۰ تا ۱۰:۰۰ صبح سرو می گردد.
رستوران آتلانتیکو: این رستوران متخصص در غذاهای برزیلی است و در ناهار و شام را ارائه می دهد.

سرویس اتاق در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

هتل 4 ستاره آتلانتیکو ریو

امکانات اتاق های هتل

در تمام اتاق های هتل می توانید از امکاناتی مانند تلفن، تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد و دستگاه چای یا قهوه ساز بهره ببرید. اتاق ها، سرویس خواب با کیفیتی دارند و در آن ها گاوصندوق کوچک نیز یافت می شود. اتاق ها همچنین مجهز به پرده های ضخیم می باشند. اینترنت وای فای هم در اتاق ها رایگان است و میز کار در اتاق ها دیده می شود. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل ریو موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش بخواهید، در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره آتلانتیکو در ریو

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دبل استاندارداین اتاق ها ۲۱ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکساین اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارداین اتاق ها ۲۱ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکساین اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل استاندارداین اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل دولوکساین اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق سینگل اکونومیاین اتاق ها ۱۲ متر مساحت دارند، یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل 4 ستاره آتلانتیکو

فاصله هتل با جاذبه های مختلف

 • ساحل پست ۲، کوپاکابانا: ۲ کیلومتر فاصله دارد. برای اینکه به این ساحل بروید کافی است، ۲۸ دقیقه پیاده روی کنید.
 • مرکز خرید ریو سول: ۳ کیلومتر از شما دورتر است که پیاده روی به آن جا ۴۹ دقیقه طول می کشد، اتوبوس ۱۴ دقیقه و تاکسی ۹ دقیقه ای شما را می رساند.
 • پارک کاتاکومبااین پارک هم با شما تنها ۳۰۰ متر فاصله دارد که با ۲۲ دقیقه پیاده روی آن را خواهید دید. اگر با تاکسی بروید ۴ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید، حدودا ۱۱ دقیقه، رسیدن به آن جا زمان خواهد برد.
 • کوه شوگرلوف (کله قندی)تا این جاذبه ۵ کیلومتر فاصله دارید که تاکسی شما را بین ۱۷ تا ۱۹ دقیقه بعد می رساند.
 • ساحل پست ۷، آرپوادور۵ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. تاکسی ۷ دقیقه ای، اتوبوس ۱۳ ساعته، مترو ۱۷ دقیقه ای و پیاده ۲۵ دقیقه ای خواهید رسید.
 • ساحل پست ۸، ایپانمااین ساحل از شما ۳ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۱۴ ساعت زمان را باید در نظر بگیرید. اگر با مترو بروید نیم ساعته و توسط تاکسی ۱۳ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آن جا حدودا ۳۰ دقیقه زمان خواهد برد.
 • مجسمه حضرت مسیحتا این مجسمه، که نماد شهر محسوب می شود ۴ کیلومتر فاصله دارید که با ترکیب اتوبوس و قطار شهری بعد از ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه خواهید رسید. تاکسی هم گزینه سریع تری است که بین ۱۸ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد.
 • موزه هنرهای معاصر نیترویهتل شما تقریبا ۳ کیلومتر از این موزه دورتر است. از آن جایی که راه خشکی به این موزه نیست، اگر ترکیب اتوبوس و اتوبوس دریایی را انتخاب کنید بین ۱ ساعت و بیست دقیقه تا ۲ ساعت در راه هستید. تاکسی از روی پل شما را می برد و برای این وسیله نقلیه باید ۳۳ دقیقه زمان بگذارید.
 • کوه کورکووادومسیر ۴ کیلومتری این کوه را توسط تاکسی ۲۴ دقیقه ای طی خواهید کرد. اگر اتوبوس و قطار شهری را انتخاب کنید بعد از ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه می رسید.
 • فرودگاه سانتوس دومونتتا این فرودگاه ۵ کیلومتر فاصله دارید. اگر با تاکسی از هتل ویندزور پلازا ریو به این فرودگاه بروید ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه گلائواین فرودگاه هم ۲۲ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی حدودا ۲۳ دقیقه ای خواهید رسید.
هتل آتلانتیکو

موقعیت هتل آتلانتیکو ریو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۲۲۰۶۱ – ۰۱۰، دیو دو ژانیرو، کوپا کوبانا – ۱۱۲، زاویر دی سیلویرا

Xavier da Silveira, 112 – Copacabana, Rio de Janeiro – RJ, 22061-010, Brazil

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code