معرفی هتل آدینا هاکسچر مارکت برلین | ۴ ستاره

هتل آدینا هاکسچر مارکت برلین | Adina Hackescher Markt  Berlin Hotel

این هتل در ۴ ستاره درسال ۲۰۱۱ در برلین، دارای ۱۴۵ اتاق در ۸ طبقه می باشد، واقع در میدان Hackescher Markt ، ایستگاه قطار Hackescher Markt S-Bahn تنها ۲۰۰ متر از هتل آدینا هاکسچر مارکت برلین Adina Hackescher Markt Berlin Hotel فاصله دارد و  قطار فقط به مدت ۲ دقیقه شما را به میدان الکساندر می برد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به تاریخ، موزه ها و سایر اماکن تاریخی است. غذاهای استرالیایی و سایر غذاهای بین المللی در رستوران هتل و در تراس سرو می شود، همچنین می توانید در کافه خود را با یک نوشیدنی مهمان کنید و لذت ببرید. در این مطلب ما در مجله الی گشت، خصوصیات این هتل را همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های برلین، به تفصیل بیان می کنیم.

هتل آدینا هاکسچر مارکت برلین

خدمات رفاهی هتل آدینا هاکسچر مارکت برلین

مطالب مرتبط :
بهانه ای برای سفر به برلین + ویدیو
آیا برلین سرسبز ترین شهر دنیاست؟

این هتل ۴ ستاره خدمات تور و بلیط، خدمات نگهبانی و خدمات خشکشویی را ارائه می دهد و پارکینگ با پرداخت هزینه در دسترس است، علاوه بر این دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان دارد و شامل یک مرکز تجاری ۲۴ ساعته است. دارای کارکنان چند زبانه است که به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی و آلمانی صحبت می کنند و انبار چمدان، ایستگاه کامپیوتر، صندوق امانات و فعالیت ۲۴ ساعته میز پذیرش از دیگر خدمات است. ورود به هتل از ساعت ۲ بعد از ظهر و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۱ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. از دیگر تجهیزات می توان به آسانسور و بالابر، خدمات آرایش و زیبایی، یک تراس و یک باغ زیبا که می توانید لحظات اقامت خوش را با نشستن در آن همراه کنید، ارائه چای و قهوه، تلویزیون در بخش های عمومی، نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی) و  روزنامه های رایگان در لابی اشاره کرد. صبحانه با پرداخت هزینه در دسترس است و حیوانات خانگی نیز با پرداخت مبلغی اجاره ورود دارند.

آدینا هاکسچر مارکت برلین

خدمات تفریحی هتل آدینا هاکسچر مارکت برلین

این هتل دارای یک کافه با محیطی بی نظیر دارای تراس برای گذاران لحظات خوش شما می باشد که در آن می توانید به طرف نوشیدنی مشغول شوید. علاوه بر این شامل یک باغ زیبا و همچنین امکاناتی نظیر مرکز تناسب اندام، سونا، جکوزی و دوچرخه سواری می باشد. رستوران هتل غذاهای مدیترانه ای و استرالیایی را ارائه می دهد و صبحانه نیز با پرداخت مبلغی روزانه در خدمت شما قرار می گیرد که خدمات اتاق در ساعات محدودی ارائه می شود.

هتل آدینا هاکسچر مارکت در برلین

امکانات اتاق های هتل

اتاق های این هتل مجهز به اینترنت وای فای رایگان، تلفن، یخچالی کوچک، قهوه و چای ساز، میز مطالعه، مایکروویو، ماشین ظرفشویی، وسایل آشپزی، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی و تخت های نرم و ملافه هایی تمیز می باشد و همچنین اتاق ها مجهز به تهویه مطبوع و دیوارهای ضد صدا می باشد. اتو  و میز اتو به شما ارائه می شود. ارائه تخت اضافی با پرداخت هزینه آن میسر می باشد. نظافت هر روز انجام می گیرد و در حمام، سشوار، وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان و دیگر امکانات قرار داده شده است. برای دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل برلین در سایت الی گشت مراجعه کنید.

آدینا هاکسچر مارکت

انواع اتاق های هتل آدینا هاکسچر مارکت برلین

 • استودیو : متراژی به اندازه ۲۹ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین دارد و دارای تمامی امکانات آشپزخانه و آشپزی و حمام خصوصی نیز می باشد.
 • استودیو پریمیر : متراژی به اندازه ۲۹ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین دارد و دارای تمامی امکانات آشپزخانه و آشپزی و حمام خصوصی نیز می باشد.
 • آپارتمان با یک تخت خواب : متراژی به اندازه ۴۵ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین دارد و دارای تمامی امکانات آشپزخانه و آشپزی و حمام خصوصی نیز می باشد.
 • آپارتمان با دو تخت خواب : متراژی به اندازه ۶۵ مترمربع، دو تخت دو نفره کویین دارد که در هر اتاق یکی قرارداد و دارای تمامی امکانات آشپزخانه و آشپزی و حمام خصوصی نیز می باشد.
هتل آدینا هاکسچر مارکت

فاصله تا جاذبه های معروف شهر برلین

 • میدان پوتسدامر: فاصله تا هتل، ۳ کیلومتر می باشد. تاکسی ۱۰ دقیقه ای و اتوبوس و مترو، شما را ۱۹ دقیقه ای به این میدان می رساند.
 • ایستگاه مرکزی برلین: ۴ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه طول می کشد. بامترو در مدت ۵ دقیقه به این ایستگاه مرکزی خواهید رسید.
 • کورفورستندام: این میدان، در ۶ کیلومتری هتل قرار دارد. با ۲۰ دقیقه رانندگی به این خیابان و میدان می رسید.
 • دروازه براندنبورگ: این دروازه و میدان تاریخی آن در ۱٫۹ کیلومتری هتل بوده که با تاکسی ۶ دقیقه زمان می برد تا به این مکان برسید. با مترو و اتوبوس، ۱۱ دقیقه ای به آنجا می رسید.
 • ایست بازرسی چارلی: ۷ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. اگر با مترو و اتوبوس بروید، حدود ۱۲ دقیقه و اگر تاکسی سوار شوید، تنها ۶ دقیقه طول می کشد تا به این ایست بازرسی برسید.
 • خیابان فردریش: از شما، ۶ کیلومتر دورتر است که با تاکسی تنها ۷ دقیقه ای و با اتوبوس و سپس مترو، ۱۳ دقیقه ای به این مکان می رسید.
 • موزه تاریخ طبیعی برلین:این موزه عجیب، ۹ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با ۸ دقیقه رانندگی یا ۱۳ دقیقه اتوبوس سواری، به آنجا خواهید رسید.
 • میدان گندارمن مارکت: ۳ کیلومتر است که با ماشین ۶ دقیقه و با مترو شما را ۱۳ دقیقه ای در این مکان پیاده می کند.
 • برج تلویزیون برلین: این برج، ۴۰۰ متر تا هتل فاصله دارد. ماشین ۶ دقیقه ای و اتوبوس حدود ۴ دقیقه ای، شما را در این محل پیاده می کند.
 • میدان الکساندر: این میدان، در ۶۰۰ متری هتل قرار دارد. ۴ دقیقه با تاکسی نیاز دارد تا به این مکان برسید.
 • فرودگاه برلین-تگل: ۴ کیلومتر است و با تاکسی ۲۵ دقیقه تا هتل راه خواهید داشت.
 • فرودگاه برلین شونفلد: ۱۷ کیلومتر است که با ماشین ۳۴ دقیقه زمان می برد تا از فرودگاه به هتل برسید.
آدینا هاکسچر مارکت در برلین

موقعیت هتل آدینا هاکسچر مارکت برلین

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

آلمان، برلین ۱۰۱۷۸،  آن در اسپاندر بروک ۱۱

An der Spandauer Brücke 11, 10178 Berlin, Germany

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code