معرفی هتل ۴ ستاره آرت در آتن

هتل آرت آتن | Art Hotel Athens

این هتل در بوئنوس آتلون مرکزی آتن، ساختمانی که در سال ۱۹۳۰ بازسازی شده، این هتل های شیک در نزدیکی تئاتر ملی قرار دارد. ایستگاه متروی Omonoia در ۱۰ دقیقه از هتل آرت آتن است. اتاق های پیشرفته طراحی شده اند و دارای مبلمان معاصر هستند که یک فضای زیبا را ایجاد می کنند. هتل آرت آتن دارای سالن چند منظوره بزرگ، میزبانی نمایشگاه های هنری و گالری ها است. این هتل در فاصله ی نزدیکی از موزه باستانشناسی، آکروپلیس و منطقه Plaka باستانی واقع شده است. در متن زیر خصوصیاتی چون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا جاذبه های گردشگری آتن را بیان خواهیم کرد. بنابراین ما را در مجله الی گشت دنبال کنید تا خصوصیات هتل آرت آتن را مرور کنیم.

هتل آرت آتن

خدمات رفاهی هتل آرت آتن

شبانه روزی در خدمت شما هستند و امکاناتی همچون انبار چمدان، تبدیل ارز، امکانات تور/بلیط  و تحویل سریع و بدون معطلی اتاق را در اختیارتان قرار می دهد. برای خانواده های مهمان در اتاق های خانوادگی اقامت بهتری را بوجود می آورد. می توانید در فضای هتل سری به گالری های موقتی بزنید. حیوانات خانگی حق ورود ندارند. امکانات اتوکشی و خشکشویی در دسترس شماست. مرکز تجاری شبانه روزی، فضای کنفرانس و یک اتاق جلسه نیز یکی دیگر از امکلنات هتل است. تلویزیون به همراه صرف قهوه و چای یا روزنامه در لابی شما را سرگرم نگه داشته و تهویه مطبوع آن، دمای هوا را در همه فصول متعادل نگه می دارد. فروشگاه هتل لوازم ضروری و مورد نیازتان را ارائه می دهد. صبحانه با پرداخت هزینه اضافی هر روزه سرو می شود. کارکنان هتل به ۵ زبان ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی، اسپانیایی و یونانی صحبت می کنند. فضای پارکینگ موجود و شامل هزینه اضافی می گردد. سیگار کشیدن آزاد است. اینترنت سیمی رایگان، وای فای در بخش های عمومی و خدمات نگهبانی نیز از دیگر خدمات است. ورود به هتل آرت آتن از ساعت ۱ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

هتل آرت در آتن

امکانات تفریحی هتل آرت آتن

هتل یک رستوران پیشنهاد می دهد. یک سالن در بخشی از هتل واقع شده است که در آن مهمانان می توانند از نوشیدنی هایش استفاده کنند. رستوران این هتل نیز به صورت ۲۴ ساعته خدمات اتلق را نیز ارائه می دهد.

امکانات اتاق های هتل

همه ۳۰ اتاق، طراحی شهری بسیار زیبایی دارند و با امکاناتی همچون میز مطالعه، یخچالی کوچک، یک مبل راحتی و تلویزیون صفحه تخت در اختیارتان قرار داده می شود. حمام شامل سشوار، وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان، دمپایی و حوله می باشد. اتاق ها، دارای تهویه مطبوع، کنترل تنظیم هوای اتاق، دیوارهای ضد صداو تلفن می باشند. امکانات چای و قهوه و وای فای رایگان را در اتاق ها خواهید دید. و خدمات روزانه اتاق ها انجام می شود. برای رزرو اتاق، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل آتن در سایت الی گشت مراجعه کنید و دیگر امکانات را تنها نام می بریم.

هتل آرت آتن در یونان

انواع اتاق های هتل آرت آتن

بیشترین مساحت اتاق ها ۴۰ مترمربع است که برای سوئیت جونیور می باشد و کمترین متراژ اتاق ها ۲۴ مترمربع است که مربوط به اتاق استاندارد است.

 • سوست جونیور: این اتاق ها ۲۸ متر مربع متراژ به همراه دوش و وان در حمام دارد. یک تخت کینگ دو نفره در آن ها تعبیه شده است.
 • اتاق دابل: این اتاق ها ۱۸ متر مربع متراژ به همراه دوش و وان در حمام دارد. یک تخت بزرگ دونفره در آن ها تعبیه شده است.
 • اتاق خانواده: این اتاق ها ۲۸ متر مربع متراژ به همراه دوش و وان در حمام دارد. یک تخت بزرگ دونفره و یک سوفا در آن ها تعبیه شده است.
 • اتاق تویین: این اتاق ها ۱۶ متر مربع متراژ به همراه دوش و وان در حمام دارد. دو تخت یک نفره در آن ها تعبیه شده است.
 • اتاق تریپل: این اتاق ها ۲۲ متر مربع متراژ به همراه دوش و وان در حمام دارد. سه تخت یک نفره در آن ها تعبیه شده است.
هتل آرت

فاصله تا جاذبه های معروف شهر آتن

موزه باستان شناسی ملی آتن، دانشگاه اقتصاد و تجارت آتن، موزه اسطوره شناسی، میدان اومانیا و بسیاری از دیگر جاذبه ها تا این هتل ۴ ستاره بسیار نزدیک است.

 • ناحیه خیابان خرید ارمو: ۱٫۷ کیلومتر دورتر است. با ۲۱ دقیقه پیاده روی یا ۱۰ دقیقه رانندگی به این محل می رسید. با اتوبوس این مسافت را ۱۵ دقیقه ای طی می کنید.
 • میدان های دکسامنی و کلوناکی: ۱٫۶ کیلومتر تا شما فاصله دارند. ماشین ۱۳ دقیقه ای و اتوبوس خط ۲۲۴ شما را ۱۴ دقیقه ای به این میدان ها می رسانند. پیاده ۲۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • میدان موناستراکی: این میدان، ۱٫۴ کیلومتر فاصله دارد که پیاده حدود ۱۸ دقیقه و با مترو ۱۰ دقیقه ای طول می کشد. تاکسی ۱۲ دقیقه ای شما را به این محل می رساند.
 • خیابان آدریانا: فاصله خیابان زیبای آدریانا تا مکان اقامت شما، ۵ کیلومتر است که پیاده حدود ۲۱ دقیقه و با مترو ۱۰ دقیقه ای طول می کشد. تاکسی ۱۴ دقیقه ای شما را به این محل می رساند.
 • آکروپولیس: این بنای تاریخی ۲٫۲ کیلومتر تا هتل فاصله دارد که با مترو حدود ۱۷ دقیقه ای به این محل می رسید. با تاکسی ۲۰ دقیقه و پیاده حدود ۲۸ دقیقه تا اینجا راه دارید.
 • فرودگاه الفتریوس ونیزلوس: فرودگاه آتن، ۲۰ کیلومتر دورتر است که با ترانسفر فرودگاهی حدود ۴۱ دقیقه در راه خواهید بود.
اکروپلیس آتن

موقعیت هتل آرت آتن

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

یونان، آتن ۱۰۴۳۲ ، خیابان مارنی ۲۷

Marni Str 27, Athina 104 32, Greece

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد