بلیط هواپیما

معرفی هتل ۴ ستاره آرورا در کوش آداسی

هتل آرورا کوش آداسی  Arora Hotel

با داشتن تنها ۶ دقیقه پیاده روی تا ساحل، این هتل ۴ ستاره، می تواند بسیار مقبول شما مسافران عزیز شود. هتل آرورا کوش آداسی  Arora Hotel در کنار دریای اژه قرار گرفته و ساحل خصوصی دارد. این اقامتگاه ساحلی، در سال ۲۰۰۶ تاسیس و در سال ۲۰۱۱ بازسازی شد. ۵ کیلومتری مرکز شهر کوش آداسی و در ۱۸ کیلومتری شهر باستانی افسوس واقع شده است. در این مطلب به بررسی خصوصیات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله هتل تا دیدنی های کوش آداسی می پردازیم. پس با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات منحصر به فرد هتل آرورا کوش آداسی  را با هم مروری کنیم.

هتل آرورا کوش آداسی Arora Hotel
 • امکانات رفاهی هتل آرورا کوش آداسی 

مطالب مرتبط:
۸مکان تفریحی معروف در کوش آداسی
چرا نوروز ۹۷ به کوش آداسی سفر کنیم؟

از مشخصات قابل توجه این اقامتگاه، رایگان بودن خدمات نظافتی شامل اتوشویی، شستشو و خشکشویی و براق کننده کفش است. نظافت اتاق ها هر روز طبق در خواست شما صورت می گیرد. یک پارکینگ دارای نگهبان و محافظت شده مکانی برای قرار گیری ماشین شما خواهد بود. خدمات پذیرش هم شامل تبدیل ارز، و میز پذیرش شبانه روزی است. امکانات فکس و فتوکپی برایتان هزینه ای نخواهد داشت.

ورود حیوانات به این هتل ممنوع است و متاسفانه در همه اتاق ها اینترنت وای فای رایگان پیدا نمی شود اما در فضای عمومی هتل و اتاق های مشخصی می توانید از اینترنت استفاده کنید. آسانسور و فضایی برای افراد سیگاری از جمله خدماتی است که در این هتل ارائه نمی شود.

امکانات رفاهی هتل آرورا کوش آداسی

از خدمات تفریحی و سرگرم کننده هتل می توان به خدمات نگهداری از کودکان و فضای بازی سرپوشیده ای داخل هتل نام برد. بهترین راه برای گشت و گذار در اطراف هتل و رفتن به مرکز شهر، کرایه ماشین یا حمل و نقل عمومی می باشد.

ورود به هتل آرورا کوش آداسی  از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، و ترکی صحبت می کنند.

فضاهایی چون اتاق تلویزیون و یک مغازه کوچک سوغاتی فروشی به همراه آرایشگاه می تواند مقاصد شما در طول روز و گشت و گذار در هتل باشد. امکانات افراد ناتوان و کم توان هم برایتان فراهم شده است.

Arora Hotel Kusadasi- eligasht (8)
 • امکانات تفریحی هتل آرورا کوش آداسی  

رستوران به سبک بوفه ای آرورا به شما در انتخاب غذاهای محلی و بین المللی کمک می کند. با این تنوع این رستوارن برای صبحانه کم است و نمی توانید صبحانه های گرمی همچون املت ها را برای صبحانه پیدا کنید.

از استخر در فضای باز استفاده کنید یا در داخل هتل سری به حمام آبگرم و استخر سرپوشیده یا حمام ترکی آن بزنید یا اگر علاقه ای به شنا نداشتید، می توانید از فضای موجود استفاده کنید. خدمات شبانه روزی اتاق فراهم است.

امکانات تفریحی هتل آرورا کوش آداسی

وقت سونا بگیرید یا در مرکز تناسب اندام ورزش کنید، اتاق بازی با میز تنیس هم می تواند مقصد بعدی شما با دوستانتان باشد. تراس آفتابگیر، ساحل خصوصی، باغ و چتر های آفتابگیر همه محیطی عالی برای استراحت به وجود می آورند. ورزش های آبی مانند غواصی که هتل به شما پیشنهاد می دهد می تواند شما را در همین نقطه برای چند روز سرگرم کند.

Arora Hotel Kusadasi- eligasht.com رستوران
 • امکانات اتاق های هتل   

همه اتاقها با نمایی رو به دریا و همچنین استخر و البته داشتن تراس، صفای خوبی دارد. امکانات درون اتاق ها شامل تلویزیون، سیستم گرمایشی، حمام به همراه سشوار، وان و دوش می باشند. این اتاق ها دارای پنجره های بزرگی هستند که با پرده های به رنگ قرمز تزئین شده اند.

اگر قصد رزرو اتاق در هتل آرورا کوش آداسی را دارید، می توانید به قسمت رزرو هتل کوش آداسی در سایت الی گشت سری بزنید.

امکانات اتاق ها هتل آرورا کوش آداسی
 •  انواع اتاق در هتل آرورا کوش آداسی

 • اتاق تریپل استاندارد: با مساحت ۲۵ مترمربع است که و سه تخت یک نفره یا یک تخت یک نفره به همراه یک تخت دو نفره به همراه دوش و وان در حمام دارد.
 • اتاق استاندارد دابل: با مساحت ۲۰ مترمربع است که یک تخت دو نفره یا دو تخت یک نفره به همراه دوش و وان در حمام دارد.
انواع اتاق در هتل آرورا کوش آداسی
 • فاصله تا جاذبه های معروف کوش آداسی

این هتل از مرکز شهر و دیدنی های کوش آداسی دور است بنابراین با پیاده روی نمی توانید به این مکان ها بروید و حتما باید هزینه ای برای تاکسی یا ماشین کرایه ای کنار بگذارید.

 • فاصله تا ترمینال اتوبوسی کوش آداسی: ۳٫۳ کیلومتر است که با تاکسی ۶ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا ساحل بانوان: ۳٫۵ کیلومتر است که با تاکسی ۱۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با اتوبوس خط ۴۰۳، ۳۵ دقیقه ای به این ساحل برسید.
 • فاصله تا خیابان کوش آداسی: ۴٫۳ کیلومتر است که با تاکسی ۱۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با اتوبوس خط ۴۰۳، ۲۴ دقیقه ای به این خیابان برسید.
 • فاصله تا باشگاه ساحلی جاده: ۴٫۶ کیلومتر است که با تاکسی ۱۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده حدود ۳۵ دقیقه ای به این ساحل برسید. می توانید با اتوبوس خط ۴۰۳ یا خط ۲۷۲، ۴۰ دقیقه ای به این باشگاه برسید.
 • فاصله تا بازار گرند (بزرگ) کوش آداسی: ۴٫۶ کیلومتر است که با تاکسی ۱۲ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با اتوبوس خط ۴۰۳ یا خط ۲۷۲، ۲۸ دقیقه ای به این بازار برسید.
Arora Hotel Kusadasi- eligasht.com هتل آرورا کوش آداسی
 • فاصله تا قلعه کوش آداسی: ۵٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۹ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. با اتوبوس خط ۴۰۳ یا خط ۲۷۲، ۲۸ دقیقه ای به این قلعه برسید.
 • فاصله تا زمین بین المللی گلف کوش آداسی: ۱۰٫۲ کیلومتر است که با تاکسی ۳۲ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا آکوا فانتاسی آکواپارک: ۱۱٫۳کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا آکوا آدالند پارک: ۱۰٫۹ کیلومتر است که با تاکسی ۱۶ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا تیاتر بزرگ افسوس: ۱۵٫۱کیلومتر است که با تاکسی ۳۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا کلیسای مری: ۱۵٫۴ کیلومتر است که با تاکسی ۲۶ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا بنای تاریخی آرتمیس: ۹ کیلومتر است که با تاکسی تنها ۲۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا موزه افسوس: ۳۴ کیلومتر است که با تاکسی ۲۶ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا فرودگاه میلاس- بودرام: ۷۳٫۴ کیلومتر است که با تاکسی یک ساعت و ۳۶ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا فرودگاه ازمیر عدنان مندرس: ۵۳٫۹ کیلومتر است که با تاکسی یک ساعت و ۶ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
Arora Hotel Kusadasi- eligasht (5)
 • موقعیت هتل آرورا کوش آداسی

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، ۰۹۴۰۰ یاوانسو موکی دنیز شیتشی چیکمزی

Yavansu Mevkii Deniz Sitesi Çıkmazı, ۰۹۴۰۰, Turkey

منبع: www.booking.com

معرفی هتل ۳ ستاره تکسیم استار در استانبول
معرفی هتل ۳ ستاره تکسیم استار در استانبول
آبشارهای دودن، جلوه ای بی نظیر از طبیعت آنتالیا
آبشارهای دودن، جلوه ای بی نظیر از طبیعت آنتالیا
معرفی هتل پالوما پاشا در کوش آداسی
معرفی هتل پالوما پاشا در کوش آداسی
معرفی هتل ایبیس ازمیر آلسانکاک | ۳ ستاره
معرفی هتل ایبیس ازمیر آلسانکاک | ۳ ستاره