بلیط هواپیما

معرفی هتل آنادولو آنکارا | ۴ ستاره

هتل آنادولو آنکارا | Ankara Anadolu Hotel

این هتل در مرکز شهر آنکارا واقع شده و تنها در ۴۵۰ متری ایستگاه مترو Sogutozu واقع شده است. این اقامتگاه همچنین چند قدم از مرکز خرید ارمادا فاصله دارد. مرکز مجلس ATO تنها با ۳ دقیقه رانندگی از هتل در دسترس است و فاصله مرکز مجلس (Congresium) با هتل یک کیلومتر است. در رستوران صبحانه ترکی را می توان در تمام روز سفارش داد و ساندویچ های خوشمزه، انواع کیک، انواع دسر و انواع غذاهای تازه پخته شده نیز در دسترس است. در این هتل همچنین یک حمام ترکی، سونا، اتاق بخار و مرکز تناسب اندام به مهمانان خدمات ارائه می دهند. دارای دسترسی آسان به ایستگاه های حمل و نقل عمومی از جمله مترو و اتوبوس است. هتل آنادولو آنکارا Ankara Anadolu Hotel حدود ۲٫۹ کیلومتر از آنیت ‌کبیر، ۳ کیلومتر از موزه آنیت کبیر آتاتورک و ۲۷ کیلومتر از فرودگاه اسنبوگا آنکارا فاصله دارد. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل آنادولو آنکارا را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل آنادولو آنکارا

خدمات رفاهی هتل آنادولو آنکارا

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
معرفی و راهنمای محله های استانبول
راهنمای دقیق سیستم حمل و نقل در استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۴ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و ۸ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی می باشد و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی میسر است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، خدمات حمل و نقل منطقه با هزینه اضافه ، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد.

کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، روسی، آلمانی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، سالن آرایش و زیبایی، خدمات عروسی، امکان استفاده از سالن رقص میسر می باشد. اینترنت به صورت سیمی و وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به روزنامه های رایگان در لابی و تلویزیون در قسمت های مشترک هتل نیز دسترسی خواهید داشت. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل آنادولو

امکانات تفریحی آنادولو آنکارا

در این هتل می توانید از امکانات تفریحی شامل استخر داخل سالن (تمام سال)، آبگرم و مرکز سلامتی، مرکز تناسب اندام، استخر کودکان و نوجوانان و سونا نیز استفاده کنید. همچنین کافه هتل به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این مکان دلنشین بنوشند.

 

رستورن هتل

صبحانه بوفه ای در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح از ساعت ۷ تا ۱۰:۰۰ صبحانه سرو میگردد.
رستوران کالیک Kalecik: این رستوران صبحانه، ناهار، شام و خوراک های سبک را ارائه می دهد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند.
رستوران اندلو Anadolu Restaurant: این رستوران فقط خدمات صبحانه را ارائه می دهد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 4 ستاره آنادولو

امکانات اتاق های هتل آنادولو آنکارا

در این هتل که دارای ۲۵۰ در ۱۸ طبقه می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت به صورت کابلی و وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق، اتو ومیز اتو در صورت درخواست، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق به صورت ۲۴ ساعته ارائه می گردد و مراقبت از کودک در اتاق نیز میسر است. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل آنکارا موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره آنادولو در آنکارا

انواع اتاق های هتل آنادولو آنکارا

 • اتاق دبل: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • اتاق کینگ سوپریور: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • اتاق تویین: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • سوییت جونیور: این سوییت ها ۵۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
هتل آنادولو در آنکارا

فاصله هتل تا جاذبه های آنکارا

 • موزه مردم شناسی آنکارا: تقریبا ۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد که تاکسی ۱۵ دقیقه ای شما را می رساند و پیاده ۸۲ دقیقه ای می رسید.
 • خیابان کارانفیل: ۴ کیلومتر با شما فاصله دارد که با تاکسی ۲۰ دقیقه ای و اگر بخواهید پیاده روی کنید، حدودا ۶۹ دقیقه را باید در ذهنتان داشته باشید.
 • پارک کرتولوس: ۵ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۱۶ دقیقه مسافت آن طول می کشد. می توانید طی ۸۱ دقیقه همین مسافت را می توانید پیاده روی کنید.
 • خیابان کونور: این خیابان تا شما ۵ کیلومتر فاصله دارد که با تاکسی ۱۷ دقیقه ای و پیاده ۷۱ دقیقه ای طی می شود. اتوبوس نیز شما را ۲۰ دقیقه ای می رساند.
 • موزه آنیت ‌کبیرآتاتورک: ۳ کیلومتر است که می توانید ۵۱ دقیقه تا آنجا پیاده روی دارد. تاکسی شما را ۹ دقیقه ای می رساند. این مقصد ایستگاه اتوبوس هم دارد که ۲۷ دقیقه زمان می برد.
 • موزه تمدن آناتولی: مسافت این موزه تا هتل شما حدودا ۶ کیلومتر می باشد. اگر تصمیم گرفتید که با تاکسی بروید، ۱۶ دقیقه در راه خواهید بود. می توانید پیاده هم بروید که باید زمانی حدود ۹۵ دقیقه را در نظر بگیرید. اتوبوس شما را ۳۹ دقیقه ای می رساند.
 • استادیوم کبسی: این ورزشگاه ۶ کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد. مسافت آن را می توانید طی ۹۳ دقیقه پیاده روی کنید. تاکسی نیز فاصله هتل تا اینجا را ۱۶ دقیقه ای طی می کند. با اتوبوس ۳۳ دقیقه ای می رسید.
 • قلعه آنکارا: ۷ کیلومتر فاصله دارد. اتوبوس شما را طی ۴۲ دقیقه و تاکسی، ۱۷ دقیقه می رساند. پیاده نیز ۹۶ دقیقه ای می رسید.
 • خیابان تونالی هیلمی: این خیابان تا شما ۶ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی شما را ۱۸ دقیقه ای می رساند. اگر بخواهید پیاده روی کنید حدودا ۷۵ دقیقه و با اتوبوس ۲۸ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز فرهنگی آتاتورک: ۳ کیلومتر می باشد. با تاکسی ۱۲ دقیقه و با اتوبوس ۳۹ دقیقه در راه خواهید بود.
 • خیابان آرژانتین: ۲ کیلومتر مسافت آن است. می توانید یک تاکسی بگیرید و حدودا ۱۸ دقیقه بعد به این خیابان برسید. با اتوبوس ۳۰ دقیقه این مسافت طول می کشد.
 • فرودگاه اسنبوگا آنکارا: این فرودگاه تا هتل ۲۷ کیلومتر فاصله دارد. اتوبوس شما را طی ۱۴۰ دقیقه و تاکسی، ۳۶ دقیقه می رساند.
هتل 4 ستاره آنادولو آنکارا

موقعیت هتل آنادولو آنکارا

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید. لینک رزرو هتل آنکارا شما را به دیگر هتل های این شهر متصل می کند.

آدرس هتل:

ترکیه، آنکارا ۰۶۵۲۰، بستپلر ماه. یاسام شماره ۷ / B سوگوتوزو

Bestepeler Mah. Yasam Cad. No. 7 / B Sogutozu, 06520 Ankara, Turkey

منبعbooking.com

معرفی هتل ۳ ستاره لطیف اوغلو در آنکارا
معرفی هتل ۳ ستاره لطیف اوغلو در آنکارا
معرفی سگمن هتل آنکارا | ۴ ستاره
معرفی سگمن هتل آنکارا | ۴ ستاره
شرایط زندگی در آنکارا چگونه است؟
شرایط زندگی در آنکارا چگونه است؟
مُونپیک هتل | ۵ ستاره
مُونپیک هتل | ۵ ستاره