معرفی هتل ۵ ستاره آوانی دیره در دبی

هتل آوانی دیره دبی AVANI Deira Dubai Hotel

این هتل ۵ ستاره در مرکزیت ناحیه تجاری و فرهنگی دبی قرار گرفته است. هتل آوانی دیره دبی فاصله چندانی از فرودگاه بین المللی دبی و بازار معروف  طلا و ادویه  ندارد. با ایستگاه های مترویی که در نزدیکی این هتل قرار گرفته می توانید به هر جاذبه گردشگری دبی که مایلید به راحتی سفر کنید. ناحیه تاریخی نهر دبی، جایی که تاکسی های آبی محلی به نام ابرو Abra  شما را می گردانند، در نزدیکی این هتل قرار دارد. با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل آوانی دیره دبی AVANI Deira Dubai Hotel را با هم مروری بکنیم.

AVANI-Deira-Dubai-Hotel--eligasht-(3)
  • خدمات رفاهی هتل آوانی دیره دبی

مطالب مرتبط:
معرفی هتل های ۵ ستاره دبی
قبل از رفتن به دبی این حقایق را بدانید!

خدمات حمل و نقل به مراکز خرید شهر دبی و جاذبه های دیدنی دبی هم به صورت رایگان و هم با هزینه اضافه در اختیارتان، قرار می گیرد. ترانسفر فرودگاهی در ازای پرداخت هزینه آن، مهیا خواهد بود. پارکینگ هتل نیز رایگان بوده و نیازی به رزرو ندارد. می توانید از هتل، ماشین کرایه کنید. برای خرید تور، باید به میز پذیرش هتل مراجعه کنید. ورود به هتل آوانی دیره دبی، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

AVANI-Deira-Dubai-Hotel--eligasht-(4)

خدمات نگهبانی، وجود صرافی به همراه دستگاه ای تی ام، خدمات خشکشویی و نظافت با هزینه اضافه، دربان، انبار چمدان، صندوق امانات و دستگاه براق کننده کفش از امکانات خدماتی این هتل می باشد. خدمات اتاق و میز پذیرش به صورت شبانه روزی پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود و فضای در نظر گرفته شده برای افراد سیگاری به همراه مغازه خرید سوغاتی، سالن آرایشگاه و مغازه های متعدد از دیگر خصوصیات هتل آوانی دیره دبی است. اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و در فضای عمومی هتل، امکاناتی برای افراد ناتوان و کم توان مانند ویلچر از دیگر ویژگی های این هتل است. امکانات فکس و فتوکپی در کنار امکانات اتاق های ملاقات و مرکز تجاری، در صورت نیاز در اختیارتان قرار خواهد گرفت و همه هزینه ای جداگانه خواهد داشت نگهداری از کودکان و نوزادان نیز در این هتل فراهم شده که آن هم هزینه اضافه برای خانواده های مهمان در هتل در بر خواهد داشت.

AVANI-Deira-Dubai-Hotel--eligasht-(8)
  • امکانات تفریحی هتل آوانی دیره دبی

سالن غذاخوری هتل، روزانه صبحانه را در بوفه خود سرو میکند خصوصا که برای افرادی که در رژیم هستند این رستوران منوی رژیمی آماده کرده است. منوی لاکارته از دیگر مشخصات رستوران است همچنان که کافی شاپ هتل قهوه ها و نوشیدنی های سالمی را به همراه غذاهای سبک و اسنک ها، تهیه می کند.
مهمانان به باشگاه تناسب اندام آوانی دسترسی دارند و استخر شنایی بر روی پشت بام هتل قرار گرفته که در همه ماه های سال باز است. به جز این، یک استخر شنای دیگری هم وجود دارد. می توانید از ساحل خصوصی هتل استفاده کنید یا سری به سونا، جکوزی یا اتاق ماساژ بزنید و حتی در زمین گلفی با مساحت ۳ کیلومتر، بازی گلف انجام دهید. اگر دوست داشتید می توانید برای تمام تفریحات بالا مربی خصوصی در خواست دهید.

AVANI-Deira-Dubai-Hotel--eligasht-(9)
  • امکانات اتاق های هتل آوانی دیره دبی

اتاقهای هتل آوانی دیره دبی از نور طبیعی برخوردارند و تجهیزات مدرنی مانند تلویزیون صفحه تخت به همراه شبکه های ماهواره ای، ایستگاه اتصال دهنده آی پاد، دستگاه چای ساز و قهوه ساز و یک مبل راحتی استفاده می کند. سوئیت ها شامل یک اتاق نشیمن، دسترسی راحت به سالن اصلی و ترانسفر فرودگاهی رایگان می باشد.

برای رزرو اتاق در هتل آوانی دیره دبی، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید. انواع اتاق های هتل شامل گزینه های زیر می باشد:

سوئیت کینگ جونیور: با ۶۴ مترمربع مساحت است که نمایی رو به شهر و یک تخت بزرگ دو نفره دارد.

سوئیت آوانی اکسکیوتیو: با ۷۵ مترمربع مساحت است که یک تخت بسیار بزرگ دو نفره و دسترسی به سالن اجتماعات دارد.

سوئیت کینگ اکسکیوتیو: با ۷۵ مترمربع مساحت است که نمایی رو به شهر و یک تخت بزرگ دو نفره دارد.

سوئیت آوانی سوپریر: با ۴۲ مترمربع مساحت است که یک تخت بزرگ دو نفره و نمایی رو به شهر دارد.

سوئیت آوانی جونیور: با ۶۴ مترمربع مساحت است که یک تخت بسیار بزرگ دو نفره و و دسترسی به سالن اجتماعات دارد.

اتاق آوانی: با ۳۵ مترمربع مساحت است که یک تخت بزرگ دو نفره و نمایی رو به شهر دارد.

AVANI-Deira-Dubai-Hotel--eligasht-(1)
  • فاصله تا جاذبه های معروف شهر دبی:

هتل آوانی دیره دبی، تنها ۵ دقیقه تا ایستگاه متروی ابو باقر آل سیدیکیو، ایستگاه مترو صالح الدین و ۱۰ دقیقه تا ایستکاه مترو الریگا فاصله دارد.

فاصله تا مسجد بزرگ: ۷٫۷ کیلومتر است که اگر با ماشین بروید ۲۰ دقیقه و اگر با اتوبوس بروید ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا پل معلق دبی: ۵٫۵ کیلومتر است که با ماشین ۱۶ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید با ۵ خط می توانید به این محل برسید وحدود  ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید. پیاده هم ۴۰ دقیقه تا این مکان در راه خواهید بود.

فاصله تا دبی گاردن گلو: ۷ کیلومتر است که با ماشین ۱۶ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا بازار پارچه: ۷ کیلومتر است که با ماشین ۲۰ دقیقه راه خواهید بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید این زمان بیشتر و چیزی در حدود ۴۵ دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله تا مرکز خرید برج های دوقلو: ۷ کیلومتر است که با ماشین ۲۰ دقیقه راه خواهید بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید این زمان چیزی در حدود ۲۵ دقیقه و پیاده حدود ۴۵ دقیقه طول خواهد کشید.

 

فاصله تا دبی فریم: بین ۷ تا ۱۱ کیلومتر است بسته این دارد که از کدام جاده بروید و تنها راه رفتن از هتل آوانی دیره دبی به این مکان، ماشین است که حدود ۱۶ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا مرکز خرید جمیرا پلازا: ۱۰ کیلومتر می باشد که اگر با اتوبوس بروید حدود ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با ماشین به این محل بروید ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا مرکز خرید آل بوستان: ۷٫۸ کیلومتر است که اگر با اتوبوس بروید حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با ماشین به این محل بروید ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا برج خلیفه دبی: ۱۶ کیلومتر است که با ماشین ۲۵ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید این زمان بیشتر و چیزی در حدود ۵۰ دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله تا فرودگاه دبی: ۵٫۵ کیلومتر است که با ماشین ۱۵ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید این زمان ۲۵ دقیقه طول خواهد کشید.

AVANI-Deira-Dubai-Hotel--eligasht-(7)
  • موقعیت هتل آوانی دیره دبی:

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:
Corner Abu Baker Al Siddique and Sallahudin Road، Opp Al Muraqqabat Police Station, Deira – Dubai – United Arab Emirates‎

منبع: www.booking.com

بعد از تاریک شدن هوا در دبی چه کار کنیم؟
کپی از معماری بادگیرهای یزد در دبی
لذت بردن در دبی
بلندترین برج دنیا چطور ساخته شد؟‌

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code