معرفی هتل آیبیس برلین سیتی وست | ۲ ستاره

هتل آیبیس برلین سیتی وست | Ibis Berlin City West Hotel

این هتل که در سال ۲۰۰۴ ساخته شده و دارای اتاق ۱۳۶ در ۶ طبقه می باشد، در منطقه Wilmersdorf برلین و با فاصله ۱۰ دقیقه ای سفر زیرزمینی از خیابان خرید Kurfürstendamm است. همچنین هتل آیبیس برلین سیتی وست Ibis Berlin City West Hotel دارای کافه ای می باشد که اسنک و نوشیدنی ها در طول روز در دسترس هستند. مهمانان می توانند در تراس هتل در آب و هوای گرم غذا بخورند. با ۲ دقیقه پیاده روی از ایستگاه متروی Fehrbelliner Platz در دسترس است. پارکینگ زیرزمینی خصوصی دارد و با بزرگراه A100 فقط ۴ دقیقه فاصله دارد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به باغ وحش ها، نام های تجاری لوکس و اپرا است. در این مطلب ما در مجله الی گشت، خصوصیات این هتل را همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های برلین، به تفصیل بیان می کنیم.

هتل آیبیس برلین سیتی وست

خدمات رفاهی هتل آیبیس برلین سیتی وست

مطالب مرتبط :
معرفی فرودگاه بین المللی برلین تگل
بهانه ای برای سفر به برلین + ویدیو

در این هتل ۲ ستاره خدمات تور و بلیط، خدمات نگهبانی و خدمات خشکشویی را ارائه می دهد و پارکینگ با پرداخت هزینه در دسترس است، علاوه بر این دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان دارد و شامل یک مرکز تجاری ۲۴ ساعته است. دارای کارکنان چند زبانه است که به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی صحبت می کنند و انبار چمدان، ایستگاه کامپیوتر، صندوق امانات و فعالیت ۲۴ ساعته میز پذیرش از دیگر خدمات است. ورود به هتل از ساعت ۳ بعد از ظهر و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. از دیگر تجهیزات می توان به آسانسور و بالابر، یک تراس زیبا که می توانید لحظات اقامت خوش را با نشستن در آن همراه کنید، ارائه چای و قهوه، تلویزیون در بخش های عمومی و  روزنامه های رایگان در لابی اشاره کرد. صبحانه با پرداخت هزینه در دسترس است و حیوانات خانگی نیز با پرداخت مبلغی اجاره ورود دارند. هتل دارای رستوران نیست اما صبحانه بوفه ای در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح از ساعت ۰۶:۳۰ صبح تا ۱۰:۰۰ می توانید جهت صرف صبحانه اقدام کنید.

آیبیس برلین

امکانات اتاق های هتل

تمام اتاق های این هتل مجهز به اینترنت وای فای رایگان، تلفن، یخچالی کوچک، قهوه و چای ساز، میز مطالعه، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی و تخت های نرم و ملافه هایی تمیز می باشد و همچنین اتاق ها مجهز به تهویه مطبوع و دیوارهای ضد صدا می باشد. اتو  و میز اتو در صورت درخواست به شما ارائه می شود. بعضی از اتاق ها برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است. ارائه تخت اضافی با پرداخت هزینه آن میسر می باشد. نظافت هر روز انجام می گیرد و در حمام، سشوار، وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان و دیگر امکانات قرار داده شده است. برای رزرو اتاق، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو کردن هتل برلین در سایت الی گشت مراجعه کنید.

آیبیس در برلین

انواع اتاق های هتل آیبیس برلین سیتی وست

 • اتاق دبل : متراژی به اندازه ۱۶ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین یا دو تخت یک نفره دارد و دارای حمام خصوصی نیز می باشد.
 • اتاق دبل سوپریور : متراژی به اندازه ۱۸ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین یا دو تخت یک نفره دارد و دارای حمام خصوصی نیز می باشد.
 • اتاق دبل برای افراد ناتوان : متراژی به اندازه ۱۸ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین یا دو تخت یک نفره دارد و دارای حمام خصوصی نیز می باشد.
 • اتاق تویین : متراژی به اندازه ۱۶ مترمربع، دو تخت یک نفره یا دو تخت یک نفره دارد و دارای حمام خصوصی نیز می باشد.
 • اتاق تریپل : متراژی به اندازه ۲۶ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین و یک سوفا دارد و دارای حمام خصوصی نیز می باشد.
 • اتاق تویین استاندارد : متراژی به اندازه ۳۵ مترمربع، دو تخت یک نفره یا دو تخت یک نفره دارد و دارای چشم انداز وسیعی از شهر و حمام خصوصی نیز می باشد.
هتل آیبیس در برلین

فاصله تا جاذبه های معروف شهر برلین

 • میدان پوتسدامر: فاصله تا هتل، ۷ کیلومتر می باشد. تاکسی ۱۵ دقیقه ای و اتوبوس و مترو، شما را ۲۴ دقیقه ای به این میدان می رساند.
 • ایستگاه مرکزی برلین: ۳ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه طول می کشد. بامترو در مدت ۲۴ دقیقه به این ایستگاه مرکزی خواهید رسید.
 • کورفورستندام: این میدان، در ۵ کیلومتری هتل قرار دارد. با ۶ دقیقه رانندگی به این خیابان و میدان می رسید.
 • دروازه براندنبورگ: این دروازه و میدان تاریخی آن در ۵٫۲ کیلومتری هتل بوده که با تاکسی ۲۵ دقیقه زمان می برد تا به این مکان برسید. با مترو و اتوبوس، ۲۷ دقیقه ای به آنجا می رسید.
 • ایست بازرسی چارلی: ۵ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. اگر با مترو و اتوبوس بروید، حدود ۲۱ دقیقه و اگر تاکسی سوار شوید، تنها ۱۹ دقیقه طول می کشد تا به این ایست بازرسی برسید.
 • خیابان فردریش: از شما، ۵ کیلومتر دورتر است که با تاکسی تنها ۲۲ دقیقه ای و با اتوبوس و سپس مترو، ۲۴ دقیقه ای به این مکان می رسید.
 • موزه تاریخ طبیعی برلین:این موزه عجیب، ۲ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با ۲۴ دقیقه رانندگی یا ۳۳ دقیقه اتوبوس سواری، به آنجا خواهید رسید.
 • میدان گندارمن مارکت: ۸ کیلومتر است که با ماشین ۲۲ دقیقه و با مترو شما را ۲۴ دقیقه ای در این مکان پیاده می کند.
 • برج تلویزیون برلین: این برج، ۲ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. ماشین ۳۰ دقیقه ای و اتوبوس حدود ۳۴ دقیقه ای، شما را در این محل پیاده می کند.
 • میدان الکساندر: این میدان، در ۵ کیلومتری هتل قرار دارد. ۲۶ دقیقه با تاکسی نیاز دارد تا به این مکان برسید.
 • فرودگاه برلین-تگل: ۴ کیلومتر است و با تاکسی ۱۴ دقیقه تا هتل راه خواهید داشت.
 • فرودگاه برلین شونفلد: ۸ کیلومتر است که با ماشین ۲۴ دقیقه زمان می برد تا از فرودگاه به هتل برسید.
آیبیس برلین سیتی وست

موقعیت هتل آیبیس برلین سیتی وست

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

آلمان، برلین ۱۰۷۱۳،  خیابان براندنبرگیش

Brandenburgische Str. 11, 10713 Berlin, Germany

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد