معرفی هتل اتریش ترند آناناس | ۴ ستاره

هتل اتریش ترند آناناس | Austria Trend Hotel Ananas

هتل اتریش ترند آناناس (Austria Trend Hotel Ananas) یکی از هتل های ۴ ستاره ی شهر وین است که به انتخاب مسافرینی که در این هتل اقامت کرده اند به عنوان یکی از بهترین انتخاب های سایت های معتبر معرفی هتل ها در کشور اتریش شناخته شده است. این هتل از لحاظ جانمایی جغرافیایی تنها ۵ دقیقه با یکی از ساختمان های تاریخی شهر وین فاصله دارد. از لحاظ موقعیت مکانی این هتل در جایگاهی بسیار عالی قرار گرفته است، برخورد کارکنان آن از نظر مراجعان عالی ارزیابی شده است و از لحاظ بحث پاکیزگی، بسیار تمیز و مرتب است. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به شهر وین و کشور اتریش سفر کنید، در ادامه با ما در الی گشت در معرفی این هتل ۴ ستاره از منظرهای مختلفی همچون؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و همچنین فاصله ی هتل اتریش ترند آناناس را تا دیدنی های این شهر همراه باشید.

فاصله ی هتل اتریش ترند آناناس تا جاذبه های وین

خدمات رفاهی هتل اتریش ترند آناناس

مطالب مرتبط:
معرفی فرودگاه وین اتریش
کاخ سلطنتی هافبورگ در وین پایتخت اتریش
پیست اسکی لخ زورس در اتریش، مشهور ترین تفرجگاه جهان

این هتل در یکی از خوش مسیرترین خیابان های اصلی شهر وین قرار گرفته است و می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی باشد که بیشتر به قصد تفریح کردن و گشت و گذار به این شهر سفر می کنند. با اقامت در این هتل مسافران می توانند تا از نظر گشت شهری بسیار راحت باشند. طراحی هتل اتریش ترند آناناس زیبا و مدرن و در عین حال نیز صمیمی است اما بی شک امری که در معروفیت بیشتر این هتل موثر واقع شده است، برخورد مناسب و صمیمی کارکنان این هتل است.

هتل اتریش ترند آنانس برای همه ی مسافران خدمات بسیاری را در نظر گرفته است که از جمله ی آن ها می توان به: سالن تلویزیون، روزنامه ی هر روز صبح، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار می باشد. در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی ممنوع است و مکان مخصوصی برای آن تعبیه نشده است.

هتل دارای خدمات پذیرش و رزرویشن ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافر به این هتل مراجعه نمایند، می تواند کلید اتاقی که رزرو کرده است را دریافت نموده و در هتل ساکن شود.

خدمات رفاهی هتل اتریش ترند آناناس

پرسنل هتل همگی به زبان های صربستاینف لهستانی، ایتالیایی، مجارستانی، فرانسوی، انگلیسی، یونانی، آلمانی، چک و عربی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان ها با آنان ارتباط برقرار کنند. در این هتل مسافرانی که حیوان خانگی دارند، می توانند آن را با هماهنگی قبل با قسمت رزرویشن هتل، به همراه خود داشته باشند.

ضمن این که این هتل برای افرادی که به همراه گروه های تجاری سفر می کنند، امکانات ویژه ای همچون سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه فکس و کپی، … را تدارک دیده است.

در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران و مراجعان امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان برای مسافران و مراجعان وجود دارد. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۵ بعد از ظهر و برای خروج، باید تا ساعت ۱۲ ظهر اقدام نمایید.

هتل اتریش ترند آناناس

امکانات تفریحی هتل اتریش ترند آناناس

از این هتل می توانید به صورت مستقیم در رویدادهای ورزشی که در وین در حال وقوع است، شرکت نمایید. در خارج از محیط هتل، شما اگر بخواهید می توانید به سالن های غذاخوری و رستوران های مختلف در اطراف هتل خود بروید.

رستورانی که در این هتل است دارای منویی بین المللی، اروپایی و اتریشی می باشد. در مدت اقامتتان در این هتل از باغ این هتل حتما برای آرامش و پیک نیک استفاده نمایید. تورهای پیاده روی، دوچرخه سواری و ورزش های همگانی همگی در این هتل در دسترس افراد هستند. همچنین شما در صورت دلخواه می توانید تا صبحانه ی خود را با مخلفات مورد علاقه ی خود، در اتاقتان میل نمایید.

معرفی هتل اتریش ترند آناناس | 4 ستاره

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق و سوئیت های هتل اتریش ترند آناناس دارای طراحی زیبا، رنگ آمیزی فوق العاده و راحت و در عین حال مدرن هستند. در واقع در تزئین همه ی اتاق ها، راحتی اصل اول بوده است که در چیدمان این اتاق ها رعایت شده است.

دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

اتاق های هتل

 • اتاق های دابل (Double Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های سینگل (Single Room): مساحت این اتاق ها ۱۶ متر است و دارای یک تخت ۱ نفره ی بزرگ است و ظرفیتش برای ۱ نفر مناسب است.
امکانات اتاق های هتل

فاصله ی هتل اتریش ترند آناناس تا جاذبه های وین

 • مدرسه اسپانیایی سوارکاری: این منطقه، ۶ کیلومتر دورتر بوده که ۱۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • گرابن: این مجموعه ۴ کیلومتر دورتر بوده که ۱۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای جامع استفان: این موزه ۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • برگارتن: این مجموعه ی معروف ۵٫۴ کیلومتر دورتر بوده که است و ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • رینگ ‌استراس: این تالار تاریخی ۳٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • مجتمع تاریخی بلودر: این کلیسا ۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • هاندرواسرهاس: این باغ وحش ۵٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۱۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ سلطنتی هافبرگ: این کلیسا ۴٫۳ متر دورتر بوده که ۱۴ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ شونبرن: این باغ ۳٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۱۱ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
امکانات تفریحی هتل اتریش ترند آناناس

موقعیت هتل اتریش ترند آناناس وین

می توانید موقعیت مکانی هتل اتریش ترند آناناس را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

اتریش ، وین، خیابان رخت وینزایل، شماره ی ۹۳_ ۹۵

Rechte Wienzeile 93-95, 1050 Wien, Austria

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد