معرفی هتل ادرس بولوارد دبی | ۵ ستاره

هتل ادرس بولوارد دبی | Dubai Address Boulevard Hotel

این هتل دسترسی مستقیمی به مرکز خرید دبی، خیابان های معروف و ایستگاه مترو دارد و اقامتگاهی ایده آل برای هر کسی که به دبی برای تفریح، کسب و کار و یا خرید نیاز دارد، می باشد. هتل ادرس بولوارد دبی Dubai Address Boulevard Hotel دارای ۳ استخر است و همچنین دارای منظره ای شگفت انگیز از برج خلیفه و مرکز دبی می باشد. تمام اتاق ها و سوئیت ها با معماری زیبا و تکنولوژی پیشرفته و با چراغ هایی تزیین شده است. رستوران این هتل یک تجربه واقعا لذتبخش را به شما می دهد که همراه با یک فضای دلنشین و زیبا می باشد، به گونه ای که شبیه به یک خانه شخصی با سالن، آشپزخانه، کتابخانه و بخش های هنری طراحی شده است. هر یک از سه استخر، تجربیات منحصر به فرد خود را ارائه می دهند، یکی ار آنها مناسب خانواده هایی است که استخر کم عمق را دوست دارند، یکی از آنها در فضای باز است و دیگری دارای یک کافه است و نمای وسیعی از شهر و برج خلیفه نمایش می دهد. فرودگاه بین المللی دبی تنها در فاصله ۱۵ دقیقه رانندگی از هتل واقع شده است و مرکز مالی بین المللی با ۱۰ دقیقه پیاده روی در شهر در دسترس است. این هتل انتخاب خوبی برای مسافران است که علاقه مند به خرید لباس، خرید برند لوکس و غذا هستند. منطقه ای که هتل در آن واقع شده است برای خرید، با مارک های محبوب از قبیل Gucci، Chanel، Burberry، Louis Vuitton، Armani نیز عالی است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل ادرس بولوارد دبی را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل ادرس بولوارد دبی

خدمات رفاهی هتل ادرس بولوارد دبی

این هتل ۵ ستاره و لوکس دارای خدمات و امکاناتی از قبیل امکانات برگزاری رویدادها و جلسات با فضای کنفرانس و ۲ اتاق جلسه، اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل و رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. مهمانداران و خدمتکاران این هتل آماده ارائه خدمات به مسافران هستند. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و ارائه خدمات صبحانه دراتاق، دسترسی به مرکز تجاری، خدمات ورزشی، روزنامه های رایگان در لابی، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه خودپرداز بانک، خدمات نگهداری از کودکان با هزینه اضافه، خدمات حمل و نقل به فرودگاه دبی با هزینه اضافی، امکان استفاده از دستگاه فکس و کپی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. خدمات عروسی و امکان استفاده از سالن آرایش و زیبایی نیز از دیگر امکانات این هتل است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های عربی، آذربایجان، انگلیسی، هندی، ایتالیایی، روسی، فیلیپینی، اردو و چینی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل ادرس بولوارد در دبی

امکانات تفریحی هتل ادرس بولوارد دبی

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر کودکان و نوجوانان، باشگاه کودکان و نوجوانان، استخر در فضای باز (تمام سال)، استخر سرپوشیده، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام و سونا به چشم می خورد. همچنین دارای یک کافه می باشد که مهمانان می توانند از محیط دلنشین آن استفاده نمایند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند. این هتل نیز دارای یک رستوران می باشد که به صورت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می دهد.

هتل ادرس بولوارد

امکانات اتاق های هتل ادرس بولوارد دبی

این هتل که دارای ۱۹۶ اتاق است، تمام اتاق هایش مجهز به تهویه مطبوع، بالکن مجهز، دیوارهای ضد صدا، دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی است. همچنین امکاناتی از قبیل ملافه های ضد آلرژی، روزنامه های رایگان، یخچال، گاوصندوق، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، قهوه و چای ساز، اتو ومیز اتو و میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم آرایشی بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها به چشم می خورد. سشوار هم در تمام اتاق های هتل دبی موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره ادرس بولوارد

انواع اتاق های هتل ادرس بولوارد دبی

 • اتاق دولوکس: این اتاق ها ۴۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کلاب: این اتاق ها ۴۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق بلوارد: این اتاق ها ۵۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ، دو تخت یک نفره و یک سوفا وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت بلوارد: این سوییت ها ۹۵ متر مساحت دارند، دو اتاق خواب که در هر کدام یک تخت دو نفره بزرگ و در مکان پذیرایی یک سوفا موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت کلاب بلوارد: این سوییت ها ۹۵ متر مساحت دارند، یک اتاق خواب که در آن یک تخت دو نفره بزرگ و در مکان پذیرایی یک سوفا موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت اکسکیوتیو دوونتون: این سوییت ها ۱۱۵ متر مساحت دارند، یک اتاق خواب که در آن یک تخت دو نفره بزرگ و در مکان پذیرایی یک سوفا موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت گرند دوونتون: این سوییت ها ۱۶۷ متر مساحت دارند، دو اتاق خواب که در یکی از آنها یک تخت دو نفره بزرگ و دردیگری دو تخت یک نفره و در مکان پذیرایی یک سوفا موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • استودیو رزیدنس: ۵۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • آپارتمان با یک اتاق خواب: این سوییت ها ۸۰ متر مساحت دارند، یک اتاق خواب که در آن یک تخت دو نفره بزرگ و در مکان پذیرایی یک سوفا موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • آپارتمان با دو اتاق خواب: این سوییت ها ۸۰ متر مساحت دارند، دو اتاق خواب که در هر کدام یک تخت دو نفره بزرگ و در مکان پذیرایی یک سوفا موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • آپارتمان با سه اتاق خواب: این سوییت ها ۱۶۵ متر مساحت دارند، سه اتاق خواب که در دو تای آنها یک تخت دو نفره بزرگ، در اتاق خواب سوم دو تخت یک نفره، در مکان پذیرایی یک سوفا موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
هتل 5 ستاره ادرس بولوارد دبی

فاصله هتل تا جاذبه های دبی

 • برج خلیفهتا شما ۴۰۰ متر فاصله دارد. تاکسی شما را ۵ دقیقه ای به این برج می رساند.
 • دبی مال: ۴۰۰ متر تا شما فاصله دارد. می توانید با تاکسی ۷ دقیقه در راه باشید.
 • مرکز خرید سیتی واک: تا این فروشگاه ۲ کیلومتر فاصله دارید که اگر با تاکسی بروید ۶ دقیقه در راه خواهید بود.
 • جمیره پلازاتا هتل تقریبا ۳٫۶ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی ۱۱ دقیقه ای شما را به این مکان می رساند.
 • پارک بازی گاردن گلواین پارک در مسافت ۷ کیلومتری قرار دارد که برای رسیدن به آن توسط تاکسی حدود ۸ دقیقه زمان نیاز دارید.
 • دبی فریم: ۶ کیلومتر از هتل دورتر است. می توانید توسط تاکسی ۸ دقیقه ای به آنجا برسید.
 • پل معلقبرای رفتن به این پل ۴ کیلومتر را باید طی کنید با تاکسی ۱۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید تویین تاورزتا هتل ۷ کیلومتر فاصله دارد که با ۱۲ دقیقه تاکسی سواری خواهید رسید.
 • فرودگاه بین المللی دبی: ۹ کیلومتر فاصله هتل کرون پلازا دبی تا این فرودگاه است که توسط تاکسی ۱۳ دقیقه ای این مسیر طی می شود.
 • فرودگاه بین المللی شارجه: ۲۸ کیلومتر است که با تاکسی می توانید ۳۰ دقیقه ای این مسیر را طی کنید.
هتل 5 ستاره ادرس بولوارد در دبی

موقعیت هتل ادرس بولوارد دبی

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

امارات متحده عربی، دبی ۲۱۴۴۷-، دبی دوونتون، بلوار شیخ محمد بن راشد

Sheikh Mohammed Bin Rashed Boulevard, Downtown Dubai, 21447 – Dubai – United Arab Emirates

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد