معرفی هتل اوبروی دبی | ۵ ستاره

هتل اوبروی دبی | Dubai Oberoi Hotel

این هتل که در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است، دارای طراحی خاصی می باشد و شامل ارتفاع، نور و فضا منحصر به فردی است. هتل اوبروی دبی Dubai Oberoi Hotel چشم انداز متفاوت و زیبایی را از برج خلیفه نمایش می دهد و تنها چند دقیقه از مرکز خرید دبی و مرکز مالی بین المللی دبی فاصله دارد، که به راحتی با اتوبوس رایگان هتل می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. رستوران این هتل دارای طیف وسیعی از غذاهای بین المللی است و همچنین در رستورانی خاص از غذاهای هندی لذت ببرند، کافه این هتل نیز انواع نوشیدنی ها را ارائه می دهد. شما می توانید با ۲۰ دقیقه رانندگی به مرکز مالی بین المللی دبی برسید و فرودگاه بین المللی دبی با این هتل ۱۸ کیلومتر فاصله دارد. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل اوبروی دبی را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل اوبروی دبی

خدمات رفاهی هتل اوبروی دبی

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به دبی
معرفی منطقه دیره شهر دبی
بهترین زمان سفر به دبی

این هتل لوکس دارای خدمات و امکاناتی از جمله امکانات برگزاری رویدادها و جلسات با ۹۸۴ متر مربع فضای کنفرانس و ۶ اتاق جلسه، اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد. خدمات صبحانه با هزینه اضافی، دسترسی به مرکز تجاری، خدمات ورزشی ۲۴ ساعته، روزنامه های رایگان در لابی، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی، چای و قهوه در بخش های عمومی هتل، خدمات حمل و نقل به مرکز خرید دبی بدون هزینه اضافی، امکان استفاده از دستگاه فکس و کپی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. خدمات عروسی نیز از دیگر امکانات این هتل است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های عربی، آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، هندی، اندونزیایی، ژاپنی، روسی، فیلیپینی، اوکراین و چینی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 5 ستاره اوبروی دبی

امکانات تفریحی هتل اوبروی دبی

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر در فضای باز (تمام سال)، استخر داخل سالن (تمام سال)، کلاس های تناسب اندام، کلاس های یوگا، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام، خدمات زیبایی و جکوزی به چشم می خورد. همچنین یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستوران های هتل

صبحانه بوفه در دسترس می باشد و برای هر روز بین ساعت ۷ تا ۱۰:۳۰ صبح سرو می شود.
رستوران ناین سون وان Nine7One: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی و برای صبحانه، ناهار و شام می باشد.
رستوران آنانتا Ananta: این رستوران متخصص در غذاهای هندی برای ناهار و شام می باشد.
رستوران یومی Umai: این رستوران متخصص در غذاهای آسیایی برای ناهار و شام می باشد.
کافه لابی: این کافه تنها خوراک های سبک را ارائه می دهد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره اوبروی

امکانات اتاق های هتل اوبروی دبی

این هتل که دارای ۲۵۲ اتاق در ۲۷ طبقه است، تمام اتاق هایش مجهز به تهویه مطبوع، دیوارهای ضد صدا و اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی است. همچنین امکاناتی از قبیل ملافه های ضد آلرژی، روزنامه های رایگان، یخچال، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، قهوه و چای ساز، اتو ومیز اتو در صورت درخواست و میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم آرایشی بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها به چشم می خورد. سشوار هم در تمام اتاق های هتل دبی موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل اوبروی

انواع اتاق های هتل اوبروی دبی

 • سوییت دولوکس با چشم انداز برج خلیفه: این سوییت ها ۱۳۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز برج خلیفه نیز می باشند.
 • سوییت لاکجری با چشم انداز برج خلیفه: این سوییت ها ۱۸۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و تراس با چشم انداز برج خلیفه نیز می باشند.
 • سوییت با دو اتاق خواب و چشم انداز دریا: این سوییت ها ۲۵۲ متر مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و تراس با چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • سوییت با سه اتاق خواب و چشم انداز دریا: این سوییت ها ۳۰۵ متر مساحت دارند، سه تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و تراس با چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس با چشم انداز شهر: این اتاق ها ۵۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق دبل پریمایر با چشم انداز برج خلیفه: این اتاق ها ۵۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز برج خلیفه نیز می باشند.
 • اتاق لاکجری با چشم انداز استخر: این اتاق ها ۵۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز باغ و استخر نیز می باشند.
هتل اوبروی در دبی

فاصله هتل تا جاذبه های دبی

 • برج خلیفهتا شما ۷ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۹ دقیقه ای می رسید.
 • دبی مال: ۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد. می توانید با تاکسی ۸ دقیقه در راه باشید.
 • مرکز خرید سیتی واک: تا این فروشگاه ۷ کیلومتر فاصله دارید که اگر با تاکسی بروید ۱۲ دقیقه در راه خواهید بود.
 • جمیره پلازاتا هتل تقریبا ۹ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی ۱۷ دقیقه ای شما را به این مکان می رساند.
 • پارک بازی گاردن گلواین پارک در مسافت ۷ کیلومتری قرار دارد که برای رسیدن به آن توسط تاکسی حدود ۱۲ دقیقه زمان نیاز دارید.
 • دبی فریم: ۷ کیلومتر از هتل دورتر است. می توانید توسط تاکسی ۱۳ دقیقه ای به آنجا برسید.
 • پل معلقبرای رفتن به این پل ۹ کیلومتر را باید طی کنید با تاکسی ۱۹ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید تویین تاورزتا هتل ۹ کیلومتر فاصله دارد که با ۱۸ دقیقه تاکسی سواری خواهید رسید.
 • فرودگاه بین المللی دبی: ۸ کیلومتر فاصله هتل کرون پلازا دبی تا این فرودگاه است که توسط تاکسی ۱۶ دقیقه ای این مسیر طی می شود.
 • فرودگاه بین المللی شارجه: ۹ کیلومتر است که با تاکسی می توانید ۳۰ دقیقه ای این مسیر را طی کنید.
هتل 5 ستاره اوبروی در دبی

موقعیت هتل اوبروی دبی

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

امارات متحده عربی، دبی، خیابان الاعمال، مرکز اوبروی

The Oberoi Centre – Al A’amal St – Dubai – United Arab Emirates

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code