معرفی هتل بنیدورم پالاس ریو | ۴ ستاره

هتل بنیدورم پالاس ریو | Benidorm Palace Rio Hotel

این هتل که در سال ۱۹۹۲ ساخته شده است، دارای ۷۸ اتاق در ۱۶ طبقه می باشد و با ۶ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است. هتل بنیدورم پالاس ریو Benidorm Palace Rio Hotel در نزدیکی ساحل کاپاکابانا و دارای منظره ای دیدنی از مجسمه حضرت مسیح و شوگر لوف است. این هتل دارای استخر روباز، رستوران و سالن بدنسازی است. همچنین دارای رستوران است که مهمانان می توانند از غذاهای برزیلی و بین المللی و تنقلات و نوشیدنی هایش لذت ببرند. ایستگاه متروی سیکورا کمپس ۵۵۰ متر با هتل فاصله دارد. فرودگاه سانتوس دومونت در فاصله ۶٫۸ کیلومتری و فرودگاه بین المللی گلائو در فاصله ۱۸٫۷ کیلومتری از هتل واقع شده اند. یک انتخاب عالی برای مسافران است که در پیاده روی ساحل، گشت و گذار و سواحل شنی قرار دارند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل بنیدورم پالاس ریو را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل بنیدورم پالاس ریو

خدمات رفاهی هتل بنیدورم پالاس ریو

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به ریودوژانیرو در برزیل
گشت و گذار در جزیره ایلها گرانده ریودوژانیرو
همین ۳ دقیقه ویدیو کافیست تا عاشق ریودوژانیرو برزیل شوید!

امکاناتی نظیر خدمات برگزاری رویدادها و جلسات شامل یک اتاق کنفرانس در این هتل ۴ ستاره به چشم می خورد و مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ با هزینه اضافی در دسترس است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز استفاده کنید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، خدمات تبدیل ارز، تلویزیون در مناطق مشترک، صبحانه رایگان و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت کابلی با هزینه اضافه و اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی به صورت رایگان دیده می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغالی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 4 ستاره بنیدورم پالاس ریو

امکانات تفریحی هتل بنیدورم پالاس ریو

از جمله امکانات تفریحی این هتل می توان له استخر روبار، مرکز تناسب اندام و سونا اشاره کرد. علاوه بر آن دارای یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستورن هتل

یک صبحانه بوفه ای هر روز صبح از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۱۰:۰۰ صبح سرو می شود.
رستوران Benidorm: این رستوران صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد و روزانه باز است.
خدمات اتاق نیز در ساعات محدود در دسترس است.

هتل 4 ستاره بنیدورم پالاس در ریو

امکانات اتاق های هتل

همه اتاق های هتل دارای امکاناتی نظیر اینترنت وای فای با هزینه اضافی می باشند. همچنین مجهز دیوار های ضد صدا، ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز کار در اتاق ها دیده می شود. وسایل آشپزخانه در دسترس شماست، سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل ریو موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش بخواهید، در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره بنیدورم پالاس

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل لاکجری: این اتاق ها ۴۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین لاکجری: این اتاق ها ۴۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت دبل سینیور: این اتاق ها ۴۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت دبل اکسکیوتیو: این اتاق ها ۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل استاندارد: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره یا یک تخت دونفره بزرگ با یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل سینیور: این اتاق ها ۴۶ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل بنیدورم پالاس

فاصله هتل با جاذبه های مختلف

 • ساحل پست ۲، کوپاکابانا: ۴ کیلومتر فاصله دارد. برای اینکه به این ساحل بروید کافی است، ۳ دقیقه با تاکسی این مسیر را طی کنید.
 • مرکز خرید ریو سول: ۲ کیلومتر از شما دورتر است که با اتوبوس ۱۳ دقیقه و تاکسی ۸ دقیقه ای شما را به این مرکز خرید می رساند.
 • کوه شوگرلوف (کله قندی)تا این جاذبه ۶ کیلومتر فاصله دارید که تاکسی شما را تا ۱۵ دقیقه بعد می رساند.
 • ساحل پست ۷، آرپوادور: ۱ یلومتر فاصله این ساحل تا شماست. تاکسی ۷ دقیقه ای، اتوبوس ۱۳ ساعته، مترو ۱۴ دقیقه ای خواهید رسید.
 • ساحل پست ۸، ایپانمااین ساحل از شما ۲ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۱۳ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۷ دقیقه زمان خواهد برد.
 • موزه هنرهای معاصر نیترویهتل شما تقریبا ۷ کیلومتر از این موزه دورتر است. از آن جایی که راه خشکی به این موزه نیست، اگر ترکیب اتوبوس و اتوبوس دریایی را انتخاب کنید بین ۱ ساعت و ۲۲ دقیقه تا ۲ ساعت در راه هستید. تاکسی از روی پل شما را می برد و برای این وسیله نقلیه باید ۴۹ دقیقه زمان بگذارید.
 • فرودگاه سانتوس دومونتتا این فرودگاه ۸ کیلومتر فاصله دارید. اگر با تاکسی از هتل به این فرودگاه بروید ۱۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه گلائواین فرودگاه هم ۷ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی حدودا ۳۶ دقیقه ای خواهید رسید.
هتل بنیدورم پالاس در ریو

موقعیت هتل بنیدورم پالاس ریو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۲۲۰۴۰-۰۰۱، ریو دو ژانیرو، کاپاکابانا- ۵۴۷، باراتا ریبریو

Barata Ribeiro, 547 – Copacabana, Rio de Janeiro – RJ, 22040-001, Brazil

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد