بلیط هواپیما

معرفی هتل تروپیکال آتن | ۴ ستاره

هتل تروپیکال آتن | Athens Tropical Hotel

این هتل ۴ ستاره درسال ۱۹۷۰ ساخته شده و دارای ۳۸ اتاق در ۵ طبقه می باشد، در یک خیابان ساحلی با یک دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است، ۵۰۰ متر از دریاچه آلیموس و ۴ کیلومتر از دریاچه فلسووس فاصله دارد. از طریق تراموا به راحتی قابل دسترسی است، چشم انداز خیره کننده ای از دریا را در اختیار شما قرار می دهد. هتل تروپیکال آتن Athens Tropical Hotel تنها در ۵۰ متری ایستگاه تراموا “Zefiros” و ۱۰ متری ایستگاه اتوبوس واقع شده است. مرکز خرید Glyfada در ۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است، در حالی که Port Piraeus در ۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است. اتوبوس ۲۴ ساعته ای که به فرودگاه شمارا می برد تنها ۵۰ متر و یستگاه متروی Alimos 4 کیلومتراز هتل فاصله دارد.در متن زیر خصوصیاتی چون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا جاذبه های گردشگری آتن را بیان خواهیم کرد. بنابراین ما را در مجله الی گشت دنبال کنید تا خصوصیات هتل تروپیکال آتن را مرور کنیم.

هتل تروپیکال آتن

خدمات رفاهی هتل تروپیکال آتن

مطالب مرتبط :
معرفی فرودگاه بین المللی آتن
چطور از فرودگاه آتن به مرکز شهر برویم؟

این هتل مجلل دارای خدمات تور و بلیط و کارکنان چند زبانه می باشد که به زبان های ایتالیایی، فرانسوی، آلمانی، انگلیسی و یونانی صحبت می کنند. جدا از موقعیت خوبی که دارد، امکانات فراوانی را نیز برای راحتی شما مهمانان فراهم می کند. صرف قهوه و چای در لابی یا خواندن روزنامه شما را سرگرم نگه می دارد. در اطراف شهر گشتی بزنید و اگر راننده می خواهید از میز پذیرش که ۲۴ ساعته فعالیت می کند، درخواست دهید.  کارکنان میز پذیرش بصورت شبانه روزی در پست خود هستند و امکاناتی مثل انبار چمدان، تبدیل ارز و تحویل سریع را در اختیارتان قرار می دهند. مرکز تجاری و امکاناتی نظیر دستگاه فکس و فتوکپی و امکانات برگزاری جلسات نیز فراهم است. ورود به این هتل از ساعت ۱ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید، بعلاوه همه این امکانات، مجهز به آسانسور است، دارای تلویزیون، قهوه و چای در مناطق عمومی است، شامل مکانی برای نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، ایستگاه کامپیوتر، روزنامه رایگان درلابی، دو اتاق کنفرانس، مناطق تعیین شده برای کشیدن سیگار و همچنین صندوق امانات و خدمات نگهبانی همیشه در هتل برقرار است، همچنین دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان است و صبحانه رایگان هر صبحانه ارائه می شود.

تروپیکال آتن

امکانات تفریحی هتل تروپیکال آتن

مهمانان می توانند از فضای بی نظیر و چشم انداز این هتل به همراه نوشیدنی ها و صرف غذا استفاده کنند که قطعا آنها را مشعوف خواهد ساخت. علاوه بر این، هتل شامل خدمات تفریحی ورزشی مثل استخر در فضای باز (فصلی)، غواصی خارج از سایت (هزینه اضافی)، پیاده روی خارج از سایت (هزینه اضافی) و اجاره دوچرخه (هزینه اضافی) می باشد.

 

رستوران های هتل

صبحانه های رایگان بوفه ای در هر صبح بین ساعت ۷ تا ۱۰ صبح سرو می شود.
رستوران تروپیکال Tropical : در این رستوران با غذای صبحانه و شام و مشرف به اقیانوس مهمانان پذیرایی می شوند و می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند و رزرواسیون مورد نیاز است.
سرویس اتاق در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

هتل تروپیکال در آتن

امکانات اتاق های هتل

امکانات اتاق های این هتل ۴ ستاره شامل اینترنت رایگان وای فای، امکانات چای و قهوه، ملافه هایی تمیز و ضد آلرژی، تلفن، پرده های ضخیم، یخچالی کوچک، اتو و میز اتو در صورت درخواست، تهویه مطبوع، دیوارهای ضد صدا، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی و میز مطالعه را در اتاق ها خواهید دید. درون حمام های خصوصی و بزرگ آن ها، سشوار، حوله لباسی، آینه کوچک، لوازم آرایشی-بهداشتی رایگان مانند مسواک، انواع شامپوها و صابون در کنار دوش یا وان قرار داده شده است. خدمات اتاق در ساعت های محدود انجام می شود و ارائه تخت اضافه با پرداخت هزینه امکان پذیر است. برای رزرو اتاق، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل آتن در سایت الی گشت مراجعه کنید و دیگر امکانات را تنها نام می بریم.

تروپیکال در آتن

انواع اتاق های هتل تروپیکال آتن

 • اتاق دبل اکونومی : دارای ۱۲ متر مساحت است، یک تخت دو نفره بزرگ و یا دو تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • اتاق دبل استاندارد : دارای ۱۸ متر مساحت است، یک تخت دو نفره بزرگ و یا دو تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی است.
 • اتاق دبل اکسکیوتیو : دارای ۲۸ متر مساحت است، یک تخت دو نفره بزرگ و یا دو تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای تراس با چشم انداز شهر و حمام خصوصی است.
 • سوییت جونیور : دارای ۳۸ متر مساحت است، یک تخت دو نفره کینگ می باشد و همچنین دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی است.
 • اتاق تریپل استاندارد : دارای ۲۱ متر مساحت است، سه تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • دو اتاق دبل با یک در ورودی : دارای ۳۵ متر مساحت است، یک تخت دو نفره کینگ و دو تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • اتاق سینگل استاندارد : دارای ۱۸ متر مساحت است، یک تخت دو نفره بزرگ و یا دو تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
هتل 4 ستاره تروپیکال

فاصله تا جاذبه های معروف شهر آتن

 • میدان های دکسامنی و کلوناکی: ۹کیلومتر تا شما فاصله دارند. ماشین ۲۲ دقیقه ای و اتوبوس ، ۵۲ دقیقه ای به این میدان ها می رسید.
 • خیابان آدریانا: فاصله این خیابان تا مکان اقامت شما، یک کیلومتر است که پیاده حدود ۱۶ دقیقه و با مترو ۸ دقیقه ای طول می کشد.
 • آنافیئوتیکا: از هتل، ۸ کیلومتر دورتر بوده و با تاکسی ۱۹ دقیقه و با اتوبوس ۴۱ دقیقه طول می کشد.
 • موزه بناکی: از هتل، ۸ کیلومتر دورتر بوده و با تاکسی ۲۱ دقیقه طول می کشد. مترو شما را ۴۵ دقیقه ای به این موزه می رساند.
 • آکروپولیس: حدود ۵ کیلومتر است که با مترو، ۴۴ دقیقه ای به این محل می رسید. با تاکسی ۲۰ دقیقه تا اینجا راه دارید.
 • فرودگاه الفتریوس ونیزلوس: ۳ کیلومتر است که با ترانسفر فرودگاهی حدود ۳۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • میدان موناستیراکی: ۹ کیلومتر تا شما فاصله دارند. ماشین ۲۷ دقیقه ای و اتوبوس ، ۵۴ دقیقه ای به این میدان ها می رسید.
هتل تروپیکال

موقعیت هتل تروپیکال آتن

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

یونان، آتن ۱۷۴۵۵ ، ۷۴، خیابان پوسیدونوس

Possidonos Ave. 74, Athina 174 55, Greece

منبعbooking.com

معرفی هتل ۳ ستاره آچیلیون در آتن
معرفی هتل ۳ ستاره آچیلیون در آتن
ویدیو از آتن، شهر جادویی خدایان
ویدیو از آتن، شهر جادویی خدایان
شاید باور نکنید اما این تفریحات در آتن رایگان است!
شاید باور نکنید اما این تفریحات در آتن رایگان است!
معرفی فرودگاه بین المللی آتن
معرفی فرودگاه بین المللی آتن