معرفی هتل تیتانیا آتن | ۴ ستاره

هتل تیتانیا آتن | Athens Titania Hotel

این هتل درسال ۱۹۷۶ ساخته شده و دارای ۳۸۵ اتاق در ۱۱ طبقه می باشد، به طور کلاسیک طراحی شده و به راحتی در مرکز تاریخی و تجاری آتن در دسترس است. رستوران پشت بام هتل از غذاهای یونانی و مدیترانه ای و با چشم انداز خیره کننده ای از آکروپلیس و شهر آتن را ارائه می دهد. آکروپلیس، دانشگاه و آکادمی آتن، کتابخانه ملی و پارلمان یونان، به آسانی قابل دسترس است و به  هتل تیتانیا آتن Athens Titania Hotel نزدیک است، همچنین ۳۰ کیلومتر از فرودگاه الفتریوس ونیزلوس و ۱۵ دقیقه پیاده از Syntagma فاصله دارد. در متن زیر خصوصیاتی چون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا جاذبه های گردشگری آتن را بیان خواهیم کرد. بنابراین ما را در مجله الی گشت دنبال کنید تا خصوصیات هتل تیتانیا آتن را مرور کنیم.

هتل تیتانیا در آتن

خدمات رفاهی هتل تیتانیا آتن

مطالب مرتبط :
در آتن به کدام رستوران ها برویم؟
معرفی فرودگاه بین المللی آتن

صبحانه رایگان هر صبحانه ارائه می شود،  یک ایستگاه کامپیوتری در سایت قرار دارد و دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان است. این هتل مجلل دارای خدمات تور و بلیط و کارکنان چند زبانه می باشد که به زبان های انگلیسی و یونانی صحبت می کنند. جدا از موقعیت خوبی که دارد، امکانات فراوانی را نیز برای راحتی شما مهمانان فراهم می کند. ایستگاه کامپیوتر برای فعالیت های تجارت الکترونیک مهیاست. صرف قهوه و چای در لابی یا خواندن روزنامه شما را سرگرم نگه می دارد. در اطراف شهر گشتی بزنید و اگر راننده می خواهید از میز پذیرش که ۲۴ ساعته فعالیت می کند، درخواست دهید.  کارکنان میز پذیرش بصورت شبانه روزی در پست خود هستند و امکاناتی مثل انبار چمدان، تبدیل ارز و تحویل سریع را در اختیارتان قرار می دهند. مرکز تجاری و امکاناتی نظیر دستگاه فکس و فتوکپی و امکانات برگزاری جلسات نیز فراهم است. ورود به این هتل از ساعت ۱ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید، بعلاوه همه این امکانات، مجهز به آسانسور است، دارای تلویزیون، قهوه و چای در مناطق عمومی است، شامل مکانی برای نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، خدمات عروسی، روزنامه رایگان درلابی، دو اتاق کنفرانس، مناطق تعیین شده برای کشیدن سیگار و همچنین صندوق امانات و خدمات نگهبانی همیشه در هتل برقرار است.

هتل تیتانیا آتن

امکانات تفریحی هتل تیتانیا آتن

مهمانان می توانند از فضای بی نظیر و چشم انداز این هتل به همراه نوشیدنی ها و صرف غذا استفاده کنند که قطعا آنها را مشعوف خواهد ساخت. علاوه بر این، هتل شامل خدمات تفریحی ورزشی مثل امکانات و مرکز تناسب اندام می باشد.

 

رستوران های هتل

صبحانه بوفه در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح از ساعت ۶ تا ۱۰:۳۰ صبح سرو می شود.
رستوران باغ اولایوOlive Garden  : این رستوران فقط برای شام می باشد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند. رزرواسیون نیز مورد نیاز است.
رستوران لا بریسریLa Brasserie  : این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی و برای سرو صبحانه و ناهار می باشد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند.
رستوران ورجیناVergina  : این رستوران متخصص در غذاهای مدیترانه ای برای صبحانه، ناهار و شام می باشد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 4 ستاره تیتانیا آتن

امکانات اتاق های هتل

امکانات اتاق های این هتل ۴ ستاره شامل اینترنت رایگان وای فای، امکانات چای و قهوه، ملافه هایی تمیز و ضد آلرژی و تلفن می باشند. علاوه بر این، پرده های ضخیم، یخچالی کوچک، اتو و میز اتو در صورت درخواست، تهویه مطبوع، دیوارهای ضد صدا، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی و میز مطالعه را در اتاق ها خواهید دید. درون حمام های خصوصی و بزرگ آن ها، سشوار، حوله لباسی، آینه کوچک، لوازم آرایشی-بهداشتی رایگان مانند مسواک، انواع شامپوها و صابون در کنار دوش یا وان قرار داده شده است. خدمات اتاق در ساعت های محدود انجام می شود و ارائه تخت اضافه با پرداخت هزینه امکان پذیر است. برای رزرو اتاق، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل آتن در سایت الی گشت مراجعه کنید و دیگر امکانات را تنها نام می بریم.

تیتانیا آتن

انواع اتاق های هتل تیتانیا آتن

 • اتاق سینگل استاندارد : دارای ۱۹ متر مساحت است، یک تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • اتاق دبل سوپریور : دارای ۱۹ متر مساحت است، یک تخت دو نفره کینگ می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • اتاق تویین سوپریور : دارای ۱۹ متر مساحت است، دو تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • اتاق دبل استاندارد : دارای ۲۱ متر مساحت است، یک تخت دو نفره کینگ می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • اتاق تویین استاندارد : دارای ۲۱ متر مساحت است، دو تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • اتاق دبل اکسکیوتیو : دارای ۲۵ متر مساحت است، یک تخت دو نفره کینگ می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • اتاق تویین استاندارد : دارای ۲۵ متر مساحت است، دو تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • اتاق تریپل استاندارد : دارای ۲۱ متر مساحت است، یک تخت دو نفره کینگ و یک تخت یک نفره و یا سه تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • اتاق تویین سوپریور : دارای ۱۸ متر مساحت است، یک تخت دو نفره کینگ می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی و تراس است.
 • اتاق خانواده : دارای ۳۸ متر مساحت است، یک تخت دو نفره کینگ و دو تخت یک نفره و یا ۴ تخت یک نفره می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • سوییت جونیور : دارای ۴۰ متر مساحت است، یک تخت دو نفره کینگ و یک سوفا می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
 • سوییت دولوکس با چشم انداز اکروپلیس : دارای ۷۰ متر مساحت است، یک تخت دو نفره کینگ و یک سوفا می باشد و همچنین دارای حمام خصوصی است.
هتل 4 ستاره تیتانیا

فاصله تا جاذبه های معروف شهر آتن

 • میدان های دکسامنی و کلوناکی : ۱ کیلومتر تا شما فاصله دارند. ماشین ۱۵ دقیقه ای و اتوبوس ، ۸ دقیقه ای به این میدان ها می رسید. پیاده ۱۶ دقیقه در راه خواهید بود.
 • خیابان آدریانا : فاصله این خیابان تا مکان اقامت شما، یک کیلومتر است که پیاده حدود ۱۶ دقیقه و با مترو ۸ دقیقه ای طول می کشد.
 • آنافیئوتیکا : از هتل، ۲ کیلومتر دورتر بوده و با تاکسی ۱۹ دقیقه و پیاده ۲۹ دقیقه طول می کشد. مترو شما را ۱۳ دقیقه ای به این میدان می رساند.
 • موزه بناکی : از هتل، ۱٫۱ کیلومتر دورتر بوده و با تاکسی ۱۳ دقیقه و پیاده ۱۶ دقیقه طول می کشد. مترو شما را ۶ دقیقه ای به این موزه می رساند.
 • آکروپولیس : حدود ۳ کیلومتر است که با مترو، ۱۷ دقیقه ای به این محل می رسید. با تاکسی ۱۹ دقیقه و پیاده حدود ۲۳ دقیقه تا اینجا راه دارید.
 • فرودگاه الفتریوس ونیزلوس : ۶ کیلومتر است که با ترانسفر فرودگاهی حدود ۴۷ دقیقه در راه خواهید بود.
 • میدان موناستیراکی : یک کیلومتر تا شما فاصله دارند. ماشین ۱۸ دقیقه ای و اتوبوس ، ۸ دقیقه ای به این میدان ها می رسید. پیاده ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.
تیتانیا در آتن

موقعیت هتل تیتانیا آتن

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

یونان، آتن ۱۰۶۷۸ ، خیابان پانپیستیمیو، ۵۲

۵۲, Panepistimiou Ave., Athens, 10678, Greece

منبعbooking.com

معرفی هتل ۵ ستاره دیوانی کاراول در آتن
معرفی هتل ۵ ستاره دیوانی کاراول در آتن
۱۵ جاذبه برتر آتن که هر گردشگری باید ببیند
۱۵ جاذبه برتر آتن که هر گردشگری باید ببیند
کدام دیدنی های آتن را ببینیم و لذت ببریم؟
کدام دیدنی های آتن را ببینیم و لذت ببریم؟
معرفی هتل ۵ ستاره متروپولیتن در آتن
معرفی هتل ۵ ستاره متروپولیتن در آتن

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code