معرفی هتل ۵ ستاره جاسمین گراند رزیدنس در بانکوک

هتل جاسمین گراند رزیدنس   Jasmine Grande Residence

این هتل ۵ ستاره، در منطقه دوست داشتنی سوخومویت بانکوک واقع شده است. هتل جاسمین گراند رزیدنس Jasmine Grande Residence  به زندگی پر جنب و جوش شبانه، مراکز خرید و رستوران های فراوانی نزدیک است که می توانید به راحتی در آنها بگردید چرا که موقعیت عالی این هتل،این امکان را به شما می دهد. از این هتل به راحتی می توان به جاذبه های شهر نظیر فروشگاه کیو آی اس اس QiSS، بیمارستان کلاینامتای و بسیاری دیگر دسترسی داشت. با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل جاسمین گراند رزیدنس بانکوک را با هم مروری بکنیم.

Jasmine-Grande-Residence-bangkok--eligasht-(13)
  • خدمات رفاهی هتل جاسمین گراند رزیدنس

مطالب مرتبط:
بهترین هتل های ۵ ستاره بانکوک+ تصویر
گذشتن از این تفریحات بانکوک محال است!

خدمات بی نظیر و کلیه امکانات رفاهی در این هتل فراهم شده است. پارکینگ رایگان در ساختمان هتل، وجود دارد و نیازی به رزرو پارکینگ ندارید. خدمات حمل و نقل اتوبوسی و تاکسی، در اختیار شما مهمانان قرار خواهد گرفت. می توانید حتی از خود هتل، ماشین کرایه کنید. برای خرید تور، نیز می توان به میز پذیرش هتل مراجعه کرده و میز پذیرش به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

ورود به هتل جاسمین گراند رزیدنس بانکوک ، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

Jasmine-Grande-Residence-bangkok--eligasht-(10)

از خدمات هتل جاسمین گراند رزیدنس بانکوک می توان به خدمات نگهبانی، خدمات خشکشویی و نظافت، انبار چمدان، صندوق امانات و خدمات نگهداری از کودکان اشاره کرد. وجود آسانسور در هتل رفت و آمد بین طبقات را برای شما آسان می کند و فضای در نظر گرفته شده برای افراد سیگاری، از دیگر خصوصیات این هتل می باشد. اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و در فضای عمومی هتل و خدمات ویژه برای افراد کم توان و ناتوان مانند ویلچر در دسترستان است. می توانید جلسات اداری و ملاقات های کاری خود را در اتاق هایی که برای این منظور طراحی شده اند، برگزار کنید.

Jasmine-Grande-Residence-bangkok--eligasht-(3)
  • امکانات تفریحی هتل جاسمین گراند رزیدنس

با دوستانتان، سری به زمین تنیس هتل بزنید یا در مرکز تناسب اندام هتل ورزش کنید. استخر شنای روباز، ماساژ، باغ، سونا، جکوزی و سونا بخار، خستگی یک روز بازدید را از تن شما بیرون می آورد. رفتن به حمام آبگرم را هم فراموش نکنید. اگر با خانواده سفر می کنید، استخر شنای کودکان می تواند فضای مفرحی را برای اعضای خانواده تان در کنار همدیگر فراهم کند. زمین گلفی با وسعت ۳ کیلومتر در اختیار مهمانان هتل علاقمند به گلف قرار خواهد گرفت. رستوران هتل نیز وعده های غذایی بسیار عالی را هر روز تهیه می کند.

Jasmine-Grande-Residence-bangkok--eligasht-(8)
  • امکانات اتاق های هتل جاسمین گراند رزیدنس

حمام اتاق ها با امکاناتی مانند تهویه مطبوع، وان حمام، حوله لباسی و وسایل بهداشتی- آرایشی رایگان مجهز شده اند. ساعت رومیزی، میز کار، بطری های آب معدنی رایگان، دستگاه قهوه ساز و چای ساز، تلفن، سیستم بیدار کردن مهمانان، فضایی برای افراد غیر سیگاری در اتاق ها، تلویزیون به همراه شبکه های ماهواره ای از امکانات اتاق ها می باشد. حتی یخچال و یک فر گازی هم، در اتاق ها تعبیه شده است. برای نوزادان زیر دو سال، بسته به اتاقی که انتخاب می کنید ممکن است تخت نوزاد شامل مبلغ اضافی شود و برای کودک ۳ تا ۱۲ سال، باید تخت اضافی درخواست شود.

Jasmine-Grande-Residence-bangkok--eligasht-(19)

برای رزرو اتاق، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید. انواع اتاق های هتل شامل گزینه های زیر می باشد:

اتاق جونیور سوئیت: با مساحت ۵۵ مترمربع است که دو تخت یک نفره و دوش دارد.

اتاق سه تخته پریمیر: با مساحت ۱۵۰ مترمربع است که نمایی رو به شهر و دو تخت یک نفره، یک تخت دونفره و یک تخت دونفره کینگ دارد.

اتاق های تخت دولوکس دابل: با مساحت ۳۴ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره دارد.

سوئیت با ۲ اتاق خواب: با مساحت ۱۱۰ مترمربع است که ۲ تخت یک نفره به همراه یک تخت دونفره و نمایی رو به شهر دارد.

سوئیت با ۳ اتاق خواب: با مساحت ۱۵۰ مترمربع است که نمایی رو به شهر و ۲ تخت یک نفره به همراه یک تخت دونفره دارد.

سوئیت با ۱ اتاق خواب: با مساحت ۵۵ مترمربع است که نمایی رو به شهر و ۲ تخت یک نفره به همراه یک تخت دونفره دارد.

اتاق آپارتمانی دولوکس: با مساحت ۳۴ مترمربع است که یک تخت دونفره و نمایی رو به شهر دارد.

اتاق آپارتمانی با ۲ اتاق خواب: با مساحت ۱۱۰ مترمربع است که نمایی رو به شهر و ۲ تخت یک نفره به همراه یک تخت دونفره دارد.

سوئیت تریپل: با مساحت ۷۰ مترمربع است که نمایی رو به شهر و ۲ تخت یک نفره به همراه یک تخت دونفره دارد.

آپارتمان اتاق تریپل: با مساحت ۷۰ مترمربع است که نمایی رو به شهر و ۲ تخت یک نفره به همراه یک تخت دونفره دارد.

Jasmine-Grande-Residence-bangkok--eligasht-(5)
  • فاصله تا جاذبه های معروف شهر بانکوک:

از مکان های معروف بانکوک که با کمی پیاده روی مثلا چیزی در حدود ۱۰ دقیقه، می شود به آنها دسترسی پیدا کرد، می توان به دانشگاه بین المللی بانکوک، بیمارستان سوخومویت، ترمینال اتوبوسی اکامای ایسترن، ایستگاه های خطوط فرا خانونگ، اکامای و تانگ لو و بازار منطقه ای دابلیو W اشاره کرد.

رستوران های فراوانی در نزدیکی هتل جاسمین گراند رزیدنس بانکوک نظیر رستوران یونوموری اونسن، رستوران ناحیه نانا نای لایف و رستوران ناحیه سیلوم نای لایف قرار گرفته اند که با پای پیاده یا با تاکسی می توانید سری به آنها بزنید.

فاصله تا خیابان سو کابوی: ۵ کیلومتر است که اگر با ماشین بروید یک ربع و اگر با مترو یا اتوبوس بروید ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا کاخ گرند و جاده خائوسان: چیزی در حدود ۲۰ کیلومتر است که با ماشین یک ساعت تا این مکان، در راه خواهید بود. اگر می خواهید با مترو یا وسایل حمل و نقل عمومی به این مکان، بروید این زمان بیشتر و چیزی در حدود یک ساعت و نیم در راه خواهید بود.

فاصله تا سافاری ورلد: چیزی در حدود ۳۰ کیلومتر است که با ماشین طی این مسیر ۴۰ دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله تا مرکز خرید ام بی کی: با ماشین حدود نیم ساعت و  با حمل و نقل عمومی مانند مترو حدود یک ساعت در راه خواهید بود.

فاصله تا پارک لومپینی: با ماشین حدود ۲۰دقیقه و  با حمل و نقل عمومی مانند مترو حدود ۴۵ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا زندگی دریایی جهان اقیانوسی بانکوک: با ماشین حدود ۳۰ دقیقه و  با حمل و نقل عمومی مانند مترو حدود ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا سیام پارک سیتی: با ماشین حدود ۵۰ دقیقه و  با حمل و نقل عمومی مانند مترو حدود یک ساعت و ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا باغ وحش دوسیت: با ماشین حدود ۴۵ دقیقه و  با حمل و نقل عمومی مانند مترو حدود یک ساعت و ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا باغ وحش دوسیت: با ماشین حدود ۴۵ دقیقه و  با حمل و نقل عمومی مانند مترو حدود یک ساعت و ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا بازار چاتوچاک: با ماشین حدود ۴۵ دقیقه و  با حمل و نقل عمومی مانند مترو حدود یک ساعت و ۱۲ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا فرودگاه بین المللی سووارنابهامی: ۱۸٫۲ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل جاسمین گراند رزیدنس ، ۳۰ دقیقه در راه  خواهید بود.

Jasmine-Grande-Residence-bangkok--eligasht-(2)
  • موقعیت هتل جاسمین گراند رزیدنس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:
۴۳۳۸ Rama IV Road – Phrakhanong – Klongtoey – Bangkok 10110 ‎+۶۶ ۰۲-۳۶۷۲۸۸۸ ‎

منبع: www.booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد