معرفی هتل جی دبلیو مریوت دبی | ۵ ستاره

هتل جی دبلیو مریوت دبی | Dubai JW Marriott Hotel

این هتل ۵ ستاره که در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است، دارای یک مجتمع جذاب از ۱۴ رستوران، کافه ها و سالن های کنفرانس و جشن به همراه باشگاه سلامت است. هتل جی دبلیو مریوت دبی Dubai JW Marriott Hotel بین مرکز دبی و بازار امارات، در کنار ایستگاه متروی تجاری بزینس بای قرار گرفته است و از یک چشم انداز دیدنی به طور مستقیم از شهر برخوردار است. همه اتاق های ایه هتل، لوکس و با طراحی زیبا و دارای دکور معاصر هستند. دارای ۶ رستوران می باشد که انواع غذاهای بین المللی را ارائه می دهند. پارک آب Wild Wadi از این هتل با ماشین در ۲۰ دقیقه در دسترس است. باشگاه گلف امارات ۱۷ کیلومتر از هتل دور است و این هتل در فاصله ۲۵ کیلومتری از فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد که از هتل دارای سرویس حمل و نقل می باشد. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل جی دبلیو مریوت دبی را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل جی دبلیو مریوت دبی

خدمات رفاهی هتل جی دبلیو مریوت دبی

خدمات این هتل ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۷۳۳۲ متر فضای کنفرانس و ۳۲ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و امکان استفاده از پارکینگ خودرو که با هزینه اضافی میسر می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافی، نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، صبحانه با هزینه اضافی، روزنامه های رایگان در لابی، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر و دستگاه فکس و کپی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های عربی، آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، هندی، ایتالیایی، روسی، فیلیپینی و ترکی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 5 ستاره جی دبلیو مریوت دبی

امکانات تفریحی هتل جی دبلیو مریوت دبی

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر در فضای باز (تمام سال)، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام و سونا به چشم می خورد. همچنین دارای ۵ کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستوران های هتل

صبحانه کامل یا هزینه اضافه در دسترس است.
رستوران کیتچن۶ Kitchen6: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی برای صبحانه، ناهار و شام است. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند.
رستوران پرایم۶۸ Prime68: این رستوران متخصص در غذاهای آمریکایی است و در خدمت ناهار و شام است. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند.
رستوران لا فارین La Farine: این رستوران متخصص در غذاهای فرانسوی است و صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کلافه لذت ببرند.
رستوران مهال Mahal: این رستوران متخصص در غذاهای هندی است و تنها به شام می پردازد.
رستوران تونگ تایلندی Tong Thai: این رستوران متخصص در غذاهای تایلندی است و تنها به شام می پردازد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل جی دبلیو مریوت در دبی

امکانات اتاق های هتل جی دبلیو مریوت دبی

این هتل ۵ ستاره و لوکس دارای ۱۶۰۸ اتاق می باشد، همه اتاق های این هتل مجهز به دیوارهای ضد صدا و اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان است. همچنین امکاناتی از قبیل سرویس خواب با کیفیت، روزنامه های رایگان، ملافه های ضد آلرژی، منوی بالش، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، اتو و میز اتو در صورت درخواست و میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها به چشم می خورد. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل دبی موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره جی دبلیو مریوت

انواع اتاق های هتل جی دبلیو مریوت دبی

 • اتاق دبل اکسکیوتیو: این اتاق ها ۴۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر یا دریا نیز می باشند.
 • اتاق تویین اکسکیوتیو: این اتاق ها ۴۴ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر یا دریا نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس استاندارد: این اتاق ها ۴۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس استاندارد با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۴۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس استاندارد: این اتاق ها ۴۴ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس استاندارد با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۴۴ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • سوییت کینگ دولوکس: این اتاق ها ۸۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند.
 • سوییت اکسکیوتیو: این اتاق ها ۸۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر یا دریا نیز می باشند.
هتل جی دبلیو مریوت

فاصله هتل تا جاذبه های دبی

 • برج خلیفهتا شما ۲ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۷ دقیقه ای می رسید و با وسایل حمل و نقل عمومی ۲۲ دقیقه راه در پیش دارید.
 • دبی مال:۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد. می توانید با سرویس حمل و نقل هتل به اینجا بروید و یا با تاکسی ۷ دقیقه در راه باشید.
 • مرکز خرید سیتی واک:تا این فروشگاه ۷ کیلومتر فاصله دارید که اگر با تاکسی بروید ۹ دقیقه در راه خواهید بود. تا آنجا توسط اتوبوس ۳۵ دقیقه طول می کشد و پیاده ۴۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • جمیره پلازاتا هتل تقریبا ۹ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی ۱۶ دقیقه ای و اتوبوس ۴۳ دقیقه ای شما را می رساند. پیاده نیز ۸۷ دقیقه راه است.
 • پارک بازی گاردن گلواین پارک در مسافت ۱ کیلومتری قرار دارد که برای رسیدن به آن توسط تاکسی حدود ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارید. با ترکیب اتوبوس و مترو این مسیر را ۴۸ ساعته طی می کنید.
 • دبی فریم۷ کیلومتر از هتل دورتر است. می توانید توسط تاکسی ۱۱ دقیقه ای به آنجا برسید.
 • پل معلقبرای رفتن به این پل ۱۱ کیلومتر را باید طی کنید با تاکسی ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید تویین تاورزتا هتل ۱۰ کیلومتر فاصله دارد که با ۱۶ دقیقه تاکسی سواری یا ۳۵ دقیقه مترو سواری خواهید رسید.
 • فرودگاه بین المللی دبی: ۳ کیلومتر فاصله هتل کرون پلازا دبی تا این فرودگاه است که توسط تاکسی ۱۶ دقیقه ای این مسیر طی می شود. با مترو می توانید بعد از ۳۶ دقیقه به فرودگاه برسید.
 • فرودگاه بین المللی شارجه: ۳ کیلومتر است که با تاکسی می توانید ۳۶ دقیقه ای این مسیر را طی کنید.
هتل 5 ستاره جی دبلیو مریوت در دبی

موقعیت هتل جی دبلیو مریوت دبی

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

امارات متحده عربی، دبی، جاده شیخ زائد

Sheikh Zayed Rd – Dubai – United Arab Emirates

منبع: booking.com

شلوغ ترین فرودگاه جهان از نظر تردد مسافران خارجی کدام است؟
شلوغ ترین فرودگاه جهان از نظر تردد مسافران خارجی کدام است؟
مراکز خرید دبی، پایتخت خرید خاورمیانه
مراکز خرید دبی، پایتخت خرید خاورمیانه
تایم لپس دیدنی از روند ساخت موزه لوور ابوظبی
تایم لپس دیدنی از روند ساخت موزه لوور ابوظبی
معرفی هتل کنکورد دبی | ۴ ستاره
معرفی هتل کنکورد دبی | ۴ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code