معرفی هتل دومینا سنت پیترزبورگ | ۵ ستاره

هتل دومینا سنت پیترزبورگ Domina Hotel St. Petersburg

این هتل در سال ۲۰۱۲ ساخته شده، دارای ۱۰۹ اتاق در ۷ طبقه و در ۲ دقیقه پیاده روی از کلیسای سنت ایزاک ، واقع شده است. تمام اتاق های راحت هتل Domina از طراحی فوق العاده ای برخوردار هستند. رستوران Arcobaleno با ورودی جداگانه ای از خیابان، غذاهای ایتالیایی و همچنین غذاهای ترکیبی ایجاد شده توسط سرآشپز را ارائه می دهد.  ایستگاه اتوبوس میدان سنت ایزاک در خیابان Malaya Morskaya در ۲ دقیقه پیاده روی از هتل Domina است و اتصال مستقیم به ایستگاه قطار Moskovskiy دارد. موزه هرمیتاژ تنها ۱ کیلومتر از هتل فاصله دارد و فرودگاه پالکوو درایو نیز در نزدیکی هتل دومینا سنت پیترزبورگ Domina Hotel St. Petersburg است. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به کلیساهای جامع، تاریخ و معماری است. الی گشت در ادامه برایتان ویژگی های خدماتی، رفاهی، تفریحی هتل دومینا سنت پیترزبورگ در روسیه را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر بیان کرده است. با ما همراه باشید.

برای آشنایی با دیگر هتل های خود در این شهر پیشنهاد می کنیم تا مطلب بهترین هتل های سنت پترزبورگ را مطالعه بفرمایید.

هتل 5 ستاره دومینا

خدمات رفاهی هتل دومینا سنت پیترزبورگ   

مطالب مرتبط :
راهنمای سفر به سنت پترزبورگ
سنت پترزبورگ، پنجره‌ای رو به اروپا

امکانات هتل در این ۵ ستاره هتل شامل یک مرکز تجاری ۲۴ ساعته، خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، قهوه خانه و اتاق جلسه می باشد. امکانات برگزاری رویداد ها با سالن کنفرانس به مساحت ۸۵ متر مربع می باشد. این هتل لوکس همچنین خدمات تور و بلیط، کارکنان چند زبانه و مغازه های هدیه و مغازه های روزنامه فروشی ارائه می دهد. هزینه اضافی جهت ترانسفر فرودگاهی دریافت می شود. پارکینگ در دسترس است و رایگان می باشد، اینترنت بیسیم رایگان در اختیار شماست و همچنین دارای خشک شویی کاملا مجهز نیز می باشد، شما می توانید از خدمات ۲۴ ساعته بخش پذیرش استفاده کنید و با فرآیند ورود و خروج سریع روبرو شوید. تلویزیون در مناطق عمومی در دسترس است و روزنامه رایگان در لابی در اختیار شماست. کارکنان هتل به زبان های روسی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد. خدمات عروسی، خدمات نگهبانی، انبار چمدان، آسانسور و خودپرداز بانک از دیگر امکانات و خدمات هتل به شمار می رود.

دومینا در سنت پترزبورگ

امکانات تفریحی هتل دومینا سنت پترزبورگ

این هتل شامل امکانات تفریحی به این شرح می باشد که دارای یک سونا ، مرکز تناسب اندام  و یک آبگرم و مرکز سلامتی برای گذران لحظات شیرین اقامت شما در این هتل است. کافه هتل با نوشیدنی هایش میزبان لحظات شاد ئ خوش شما خواهد بود.

 

رستوران

صبحانه در هر روز صبح در دسترس می باشد.
رستوران آرکوبالنوArcobaleno  : این رستوران متخصص در غذاهای مدرن اروپایی است و سرو غذا صبحانه، ناهار، شام و خوراک های سبک است. منوی کودکان در دسترس است و روزانه باز است.
کافه کوکتل نووهCoctail bar Nove   : این نوار متشکل از غذاهای مدرن اروپایی است و در مهمانی ها، شام و غذای سبک سرو می شود. و وزانه باز است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

دومینا سنت پترزبورگ

امکانات اتاق های هتل

همه اتاق های هتل مجهز به تهویه هوا هستند و شما امکان این را دارید که درجه دمای مورد نیاز خود را کنترل کنید. وای فای رایگان در اتاق ها موجود است. سایر امکانات از قبیل یخچال، میز مطالعه، تلفن، اتو و میز اتو در صورت درخواست، تلویزیون با شبکه های جهانی و روزنامه رایگان در دسترس است. خدمات نظافت اتاق ها هر روزه انجام می شود. سرویس حمام، دارای تمام لوازم مورد نیاز از جمله شامپو، صابون، حوله و … هستند که سشوار هم برای استفاده مهمانان در صورت درخواست آماده شده است و خدمات نظافت همه روزه انجام می شود تخت خواب اضافی در صورت درخواست با هزینه اضافی در اختیار شما قرار می گیرد.

هتل دومینا در سنت پترزبورگ

انواع اتاق های هتل

 • اتاق تویین یا دبل سوپریور :اتاق های ۲۱ متری هستند که دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و برای دو نفر صبحانه رایگان در نظر گرفته شده است.
 • اتاق تویین یا دبل سوپریور با چشم انداز رودخانه :اتاق های ۲۱ متری هستند که دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و برای دو نفر صبحانه رایگان در نظر گرفته شده است.
 • اتاق تویین یا دبل سوپریور زیر شیرونی :اتاق های ۲۱ متری هستند که دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و برای دو نفر صبحانه رایگان در نظر گرفته شده است.
 • اتاق دابل دولوکس :اتاق های ۳۰ متری هستند که یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و برای دو نفر صبحانه رایگان در نظر گرفته شده است.
 • سوییت جونیور اسمارت : اتاق های ۲۸ متری هستند که یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها وجود دارد و برای دو نفر صبحانه رایگان در نظر گرفته شده است.
 • اتاق انتخابی در زمان ورود : اتاق های ۳۰ متری هستند که یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها وجود دارد و برای دو نفر صبحانه رایگان در نظر گرفته شده است.
هتل دومینا سنت پترزبورگ

فاصله هتل با جاذبه های سنت پترزبورگ

 • موزه دولتی روسیه:این موزه هم با شما ۸ کیلومتر فاصله دارد که پیاده ۲۴ دقیقه ای و با تاکسی ۱۰ دقیقه ای می رسید.
 • کلیسای ناجی در خون:مسافت این کلیسا تا هتل ودنسکی سنت پترزبورگ ۷ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی شمارا ۹ دقیقه بعد خواهد رساند و پیاده هم تقریبا ۲۶ دقیقه زمان را نیاز دارید.
 • میدان کاخ: ۱ کیلومتر مسافت آن را می توانید ۱۱ دقیقه ای توسط تاکسی طی کنید. اتوبوس همین مقدار زمان را می خواهد و اگر پیاده بروید ۱۷ دقییقه در راه خواهید بود.
 • موزه هرمیتیج:هتل شما از این موزه ۱ کیلومتر دورتر است. اگر تاکسی را ترجیح می دهید ۵ دقیقه و پیاده ۱۹ دقیقه تا آن جا راه دارید.
 • کلیسای جامع سنت ایزاک:تا این کلیسا ۴۰۰ متر فاصله دارید. با پای پیاده شما ۶ دقیقه ای به آن جا می رسید.
 • سالن تئاتر مارینسکیتا این سالن تئاتر ۸۰۰ متر و ۵ دقیقه توسط تاکسی و ۱۱ دقیقه با پای پیاده راه است.
 • استادیوم سنت پترزبورگ ۶ کیلومتر از هتل شما دورتر است که تاکسی هم ۲۱ دقیقه برای رسیدن به آنجا زمان می خواهد.
 • فرودگاه پالکووفرودگاه با شما تفریبا ۷ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی شما را طی ۲۹ دقیقه خواهد رساند.
هتل دومینا

موقعیت هتل دومینا سنت پترزبورگ

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

۱۹۰۰۰۰ ، روسیه، سنت پترزبورگ ، ۹۹، امبانکمنت ریور مویکا

embankment river Moyka, 99, Sankt-Peterburg, Russia, 190000

منبع: booking.com

جاذبه گردی رایگان در سنت پترزبورگ!
جاذبه گردی رایگان در سنت پترزبورگ!
کلیسای ناجی خون ریخته شده “سنت پترزبورگ”
کلیسای ناجی خون ریخته شده “سنت پترزبورگ”
معرفی هتل ۳ ستاره کاسماس در مسکو
معرفی هتل ۳ ستاره کاسماس در مسکو
چگونه سفری ارزان به روسیه داشته باشیم
چگونه سفری ارزان به روسیه داشته باشیم

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code