معرفی هتل زوری بای فاسبیند زوریخ | ۴ ستاره

 هتل زوری بای فاسبیند زوریخ | Hotel Züri by Fassbind

هتل زوری بای فاسبیند زوریخ (Hotel Züri by Fassbind) در زمره ی اقامتگاه های بسیار مدرن و البته تازه تاسیس اروپایی قرار گرفته است و دارای امکاناتی بسیار مدرن و درخور شان مسافران خارجی و حتی مسافران داخلی این هتل می باشد. این هتل همانطور که تا الان متوجه شده اید، در شهر زوریخ پایتخت کشور بسیار زیبای سوئیس قرار گرفته است و علاوه بر تمامی امکانات داخلی که در خود دارد، دسترسی بسیار مناسبی به اقصی نقاط این شهر و وسایل حمل و نقل عمومی نیز دارد. اگر می خواهید به زوریخ سفر کنید و در هتل اقامت کنید، در ادامه با ما در معرفی این هتل ۴ ستاره از منظرهای مختلفی همچون؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل زوری بای فاسبیند زوریخ را تا دیدنی های این شهر، بررسی نماییم. با ما در الی گشت باشید.

معرفی هتل زوری بای فاسبیند زوریخ | 4 ستاره

خدمات رفاهی هتل زوری بای فاسبیند زوریخ

مطالب مرتبط:
بهترین سوغاتی های سوئیس
آشنایی با تاریخچه ساعت سوئیسی
سفری به دنیای خوش عطر و طعم شکلات سوئیسی

همانطور که در مقدمه نیز اشاره کردیم، این هتل سوئیسی به تازگی و در سال ۲۰۱۷ میلادی تاسیس شده است و دارای معماری مدرن و بسیار زیبایی در درون خود است. از جمله ویژگی های زیبایی شناختی این هتل می توان به این اشاره کرد که تمامی گوشه گوشه ی آن را معروف ترین معماران اروپایی همچون گیگون طراحی کرده اند. هتل زوری بای فاسبیند زوریخ تا ایستگاه اصلی شهر زوریخ، تنها ۶ دقیقه فاصله دارد و علاوه بر آن نیز دارای سرویس شاتل شهری و فرودگاهی رایگان برای مراجعین و مسافرانش نیز می باشد. این هتل هم اکنون در زمره ی هتل های ۴ ستاره است اما، بی شک طولی نخواهد کشید که به جمع هتل های ۵ ستاره خواهد پیوست. هتل دارای خدمات پذیرش و رزرویشن ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافر به این هتل مراجعه نمایند، می تواند به آسانی کلید اتاقی که رزرو کرده است را دریافت نموده و در هتل ساکن شود.

پرسنل هتل همگی به زبان های چینی، ایتالیایی، آلمانی، سوئیسی، فرانسوی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان های مختلف و متفاوت با آنان ارتباط برقرار کنند. در این هتل مسافرانی که حیوان خانگی دارند، می توانند آن را با هماهنگی قبل با هتل، به همراه خود داشته باشند.

فاصله ی هتل زوری بای فاسبیند زوریخ تا جاذبه های زوریخ

از دیگر خدمات این هتل که برای همه ی مسافران موجود است می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار می باشد. در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی ممنوع است.

در هتل در صورت نیاز در هنگام رزرو اتاق، درخواست اتاقی با گاوصندوق نمایید.

در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران و مراجعان امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۴ بعد از ظهر و برای خروج، باید تا ساعت ۱۲ ظهر اقدام نمایید.

اگر دارای مشکلات فیزیکی هستید باید بدانید که این هتل دارای امکانات مناسب برای افرادی است که مشکلات جسمانی دارند و یا نیاز به مراقبت های مخصوص دارند، می باشد. می توانید هر روز صبح روزنامه ی همان روز را دریافت نمایید. ضمن این که این هتل برای افرادی که به همراه گروه های تجاری سفر می کنند، امکانات ویژه ای را تدارک دیده است.

امکانات تفریحی هتل زوری بای فاسبیند زوریخ زوریخ

امکانات تفریحی هتل زوری بای فاسبیند زوریخ

در این هتل ۴ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، بهترین استفاده را نمایید. شما می توانید در محیط های تفریح یین هتل از نوشیدنی های دلنشین فصل و همچنین؛ چای، قهوه، آب میوه های تازه نوش جان نمایید. شما در صورت نیاز و دلخواهتان می توانید تا صبحانه ی خود را با مخلفات در اتاقتان میل نمایید.

علاوه بر این ها، در اطراف شما پر از رستوران های مختلف و با کیفیت است. رستورانی که در هتل موجود است دارای منویی بین المللی و سوئیسی می باشد. در این هتل مرکز زیبایی و سلامت اندام وجود دارد. به استخر هتل بروید و از آن استفاده کنید. حمام آفتاب، اتاق استراحت، و دیگر امکانات ورزش و تفریحی این هتل را از دست ندهید.

اتاق های هتل

امکانات اتاق های هتل

این هتل دارای اتاق های بسیار مجهزی است. تمامی اتاق و سوئیت های هتل زوری بای فاسبیند زوریخ دارای طراحی زیبا و راحت و در عین حال راحت و مدرن می باشند. هر کدام از اتاق های این هتل دارای تلویزیون های صفحه تخت و ماهواره ای هستند.

دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

خدمات رفاهی هتل زوری بای فاسبیند زوریخ

اتاق های هتل

 • اتاق های بیزینس دابل (Business Double Room): مساحت این اتاق ها ۲۷ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های سوپریور دابل (Superior Double Room): مساحت این اتاق ها ۳۵ متر است و دارای یک تخت ۲ نفره است و یک تخت ۱ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های بیزینس سینگل (Business Single room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره ی بزرگ است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های سوپریور سینگل (Superior Single Room): مساحت این اتاق ها ۴۱ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۴ نفر مناسب است.
 • اتاق های بیزینس تریپل (Business Triple Room): مساحت این اتاق ها ۵۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۵ نفر مناسب است.
هتل زوری بای فاسبیند زوریخ | Hotel Züri by Fassbind

فاصله ی هتل زوری بای فاسبیند زوریخ تا جاذبه های زوریخ

 • موزه ملی ریجکس: این موزه ۱۳٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۳۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه آنه فرانک: این موزه ۱۳٫۹ کیلومتر دورتر بوده که ۳۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه ونگوگ: این موزه ۱۱٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۲۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای غربی: این کلیسای معروف ۱۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۳۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • خانه موزه رامبراند: این خانه ۱۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ سلطنتی: این کاخ ۱۱٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • بِخاین هوف: این منطقه ۱۴٫۲ کیلومتر دورتر بوده که ۲۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
امکانات اتاق های هتل

موقعیت هتل زوری بای فاسبیند زوریخ

می توانید موقعیت مکانی هتل زوری بای فاسبیند زوریخ را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

سوئیس، زوریخ ، خیابان هاینریشراسه، شماره ی ۲۵۴

Heinrichstrasse 254, 8005 Zürich, Switzerland

منبع: booking.com

معرفی هتل اکسترا زوریخ | ۳ ستاره
معرفی هتل اکسترا زوریخ | ۳ ستاره
معرفی فرودگاه زوریخ سوئیس
معرفی فرودگاه زوریخ سوئیس
معرفی هتل ۵ ستاره ماریوت در زوریخ
معرفی هتل ۵ ستاره ماریوت در زوریخ
معرفی ۱۰ مورد از بهترین موزه های زوریخ
معرفی ۱۰ مورد از بهترین موزه های زوریخ

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code