معرفی هتل سانتا ترزا ریو | ۵ ستاره

هتل سانتا ترزا ریو | Santa Teresa Rio Hotel

این هتل ۵ ستاره که در سال ۱۸۵۰ ساخته شده است، واقع در قلب تاریخی و فرهنگی ریودوژانیرو، نمایی منحصر به فرد از طراحی استوایی و دیدگاه پانوراما از ریو دو ژانیرو دارد و در فاصله ۲ کیلومتر از دریاچه گوانابرا است. کتابخانه ملی ریو نیز در فاصله ۳ کیلومتری هتل سانتا ترزا ریو Santa Teresa Rio Hotel قرار دارد. ایستگاه گلوریا ۱۸ دقیقه و ایستگاه کیتد ۲۳ دقیقه با هتل فاصله دارد. رستوران منوی مختلفی از غذاهای متفاوت و همچنین انواع نوشیدنی ها ارائه می دهد. دارای دکور منحصر به فردی است که به ریشه های بومی آفریقایی بر می گردد و با طراحی مدرن ترکیب می شود.  این هتل مورد علاقه بسیاری از کاربران سایت های رزرواسیون آنلاین هتل ها می باشد. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل سانتا ترزا ریو را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل سانتا ترزا ریو

خدمات رفاهی هتل سانتا ترزا ریو

این هتل دارای ۴۴ اتاق در ۴ طبقه می باشد و خدمات رفاهی آن شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۱۲۰ متر فضای کنفرانس، خدمات برگزاری عروسی، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ مجهز با هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. صبحانه با هزینه اضافی، خدمات ایموزین یا تاکسی شهری، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، تلویزیون در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های اسپانیایی، فرانسه، پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل سانتا ترزا در ریو

امکانات تفریحی هتل سانتا ترزا ریو

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر با منظره در فضای باز (تمام سال)، جکوزی داغ، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی) و سولاریوم به چشم می خورد. همچنین دارای فضایی برای پیاده روی و یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین این کافه استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستورن هتل

صبحانه بوفه در دسترس می باشد و برای هر صبحانه بین ساعت ۷ صبح تا ۱۰:۳۰ صبح سرو می شود.
رستوران ترزه Tereze: در این رستوران صبحانه، ناهار و شام، با منظره ای از باغ ارائه می شود. منوی کودکان در دسترس است و روزانه باز است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره سانتا ترزا ریو

امکانات اتاق های هتل

در همه اتاق های این هتل ۴ ستاره امکاناتی از جمله اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین مجهز به دیوار های ضد صدا، ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، سرویس خواب با کیفیت، روزنامه های رایگان، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، اتو و میز اتو در صورت درخواست، میز کار در اتاق ها دیده می شود و دارای دسترسی به خدمات اتاق در ساعات محدود می باشد. وسایل آشپزخانه در دسترس شماست، سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل ریو موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش بخواهید، در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره سانتا ترزا

انواع اتاق های هتل سانتا ترزا

 • اتاق کینگ: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق کینگ دولوکس: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق کینگ دولوکس همراه با تراس: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق کینگ سوپریور: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت کینگ جونیور: این سوییت ها ۴۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل سانتا ترزا

فاصله هتل سانتا ترزا با جاذبه های مختلف

 • ساحل پست ۲، کوپاکابانا: ۵ کیلومتر فاصله دارد. برای اینکه به این ساحل بروید کافی است، ۱۵ دقیقه با تاکسی این مسیر را طی کنید.
 • مرکز خرید ریو سول: ۴ کیلومتر از شما دورتر است که با اتوبوس ۳۰ دقیقه و تاکسی ۱۲ دقیقه ای شما را به این مرکز خرید می رساند.
 • کوه شوگرلوف (کله قندی)تا این جاذبه ۶ کیلومتر فاصله دارید که تاکسی شما را تا ۲۰ دقیقه بعد می رساند.
 • ساحل پست ۷، آرپوادور ۵ یلومتر فاصله این ساحل تا شماست. تاکسی ۲۲ دقیقه ای، اتوبوس ۵۲ ساعته، مترو ۴۱ دقیقه ای خواهید رسید.
 • ساحل پست ۸، ایپانمااین ساحل از شما ۴ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۸ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۱ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۹، ایپانمااین ساحل از شما ۴ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۵۰ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۲ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۱۰، ایپانمااین ساحل از شما ۶ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۵۰ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۲ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۱۱، لبلوناین ساحل از شما ۹ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۵۱ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۶ دقیقه زمان خواهد برد.
 • موزه هنرهای معاصر نیترویهتل شما تقریبا ۵ کیلومتر از این موزه دورتر است. از آن جایی که راه خشکی به این موزه نیست، اگر ترکیب اتوبوس و اتوبوس دریایی را انتخاب کنید ۱ ساعت ۲۵ دقیقه در راه هستید. تاکسی از روی پل شما را می برد و برای این وسیله نقلیه باید ۳۵ دقیقه زمان بگذارید.
 • فرودگاه سانتوس دومونتتا این فرودگاه ۴ کیلومتر فاصله دارید. اگر با تاکسی از هتل به این فرودگاه بروید ۱۱ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه گلائواین فرودگاه ۷ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی حدودا ۲۳ دقیقه ای خواهید رسید.
هتل 5 ستاره سانتا ترزا در ریو

موقعیت هتل سانتا ترزا ریو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۲۰۲۴۰-۱۲۰، ریو دو ژانیرو، سانتا ترزا- ۶۶۰، خیابان الم. الکساندرینو

Alm. Alexandrino, 660 – Santa Teresa, Rio de Janeiro – RJ, 20240-120, Brazil

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد