معرفی هتل سیتی گاردن آمستردام | ۲ ستاره

هتل سیتی گاردن آمستردام | Hotel City Garden Amsterdam

هتل دیگری که امروز آن را در قاره ی اروپا برای شما مورد بررسی قرار خواهیم داد، هتل سیتی گاردن آمستردام (Hotel City Garden Amsterdam) در شهر آمستردام، پایتخت بسیار زیبای کشور هلند است. این هتل ۲ ستاره در انتهای حیاط خلوت یک باغ بزرگ قرار گرفته است که انتهای آن به خیابان و پارک هوفتسرات می رسد. این هتل به خاطر قرار گرفتن در باغی که در آن است، دارای محیطی بسیار زیبا و دوست داشتنی است. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به کشور هلند و شهر آمستردام سفر کنید و بلیط پرواز به سمت این شهر را دارید و می خواهید تا هزینه های خود را مدیریت نمایید، در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل سیتی گاردن آمستردام را تا دیدنی های آمستردام را معرفی و بررسی نماییم.

امکانات تفریحی هتل سیتی گاردن آمستردام

خدمات رفاهی هتل سیتی گاردن آمستردام

مطالب مرتبط:
خوشمزه ترین غذاهای خیابانی هلند
تاریخچه «پنیر گودا»، پنیر لذیذ و خوشرنگ هلندی!
موزه فضای باز هلند، موزه ای که شبیه پارک است

از جمله ی خدمات هتل سیتی گاردن آمستردام این است که در این هتل در صورت نیاز در هنگام رزرو اتاق، درخواست اتاقی با گاوصندوق و یا وسایل امنیتی استفاده کنید.

اگر در مدت زمان اقامتتان از خودروی شخصی استفاده می کنید باید این نکته را بدانید که هتل دارای پارکینگ عمومی است و برای استفاده از آن نیازی به رزرو اختصاصی و از قبل ندارید. در این هتل، در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها مسافران امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۴ ظهر به بعد و برای خروج باید قبل از ساعت ۱۱ ظهر اتاق را تحویل دهید.

هتل ۲ ستاره ی آمستردام سیتی سنتر دارای خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافر و یا مراجعی به این هتل مراجعه نمایند، می توانند به آسانی اتاقی که رزرو کرده بوده است را دریافت نماید.

پرسنل هتل همگی به زبان های چینی، هلندی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل، می توانند به این زبان ها مختلف با آنان ارتباط برقرار کنند. در هتل سیتی گاردن آمستردام، مسافرانی که حیوان خانگی دارند نمی توانند آن را به همراه خود داشته باشند.

معرفی هتل سیتی گاردن آمستردام | 2 ستاره

از دیگر خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، اتاق کنفراس، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی با هزینه ی اضافی، حمل بار، اتاق ضد آلرژی، ویلچر، امکانات مناسب افراد کم توان و نا توان می باشد.

در این هتل استعمال دخانیات ممنوع است و برای آن فضای مخصوصی تعبیه نشده است. لابی این هتل در تمامی روز باز است و هر وقت بخواهید می توانید از آن استفاده نمایید. کلیه ی اتاق های این هتل ۲ ستاره دارای دیوارهای ضد صدا هستند و همچنین اتاق مخصوص خانواده نیز در این هتل موجود است. خدمات بسته بندی بارهای مسافران نیز در این هتل انجام می گیرد. در این هتل می توانید از اتاق کنفرانس، خدمات تجاری و صرافی آن استفاده نمایید.

خدمات رفاهی هتل سیتی گاردن آمستردام

امکانات تفریحی هتل سیتی گاردن آمستردام

در این هتل ۲ ستاره نیز با انتخاب های زیادی برای تفریح روبرو نیستید با این حال می توانید از اتاق تلویزیون این هتل استفاده کنید. در این هتل می توانید از وعده ی صبحانه ی استفاده نمایید و در عوض از سوپر مارکت ها و رستوران های بسیار زیادی که در اطراف این هتل موجود است، استفاده نمایید.

می توانید از تراس آفتاب این هتل برای اوقات آرامش خود استفاده نمایید. نوشیدنی های گرمی همچون؛ چای، قهوه و آب میوه نوش جان نمایید و این را فراموش نکنید که از خدمات اجاره ی دوچرخه ی این هتل حتما استفاده نمایید. در این هتل می توانید تا برای استراحت به تراس آفتاب این هتل و محوطه ی بیرونی آن مراجعه نمایید.

اتاق های هتل

امکانات اتاق های هتل

اتاق های این هتل ۲ ستاره را می توان گفت که امکانات معمولی و نسبتا خوبی در خود دارند. تمامی اتاق های این هتل دارای دستگاه تصفیه و تنظیم هوا هستند که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند. تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب و معمولی را در خود دارا هستند.

هتل سیتی گاردن آمستردام | Hotel City Garden Amsterdam

اتاق های هتل

 • اتاق های اسمال دابل (Double Room): مساحت این اتاق ها ۱۶ متر است و دارای یک تخت ۲ نفره اس ت و برای ۲ نفر ظرفیت دارد.
 • اتاق های خانواده (Family Room): مساحت این اتاق ها ۱۲ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و برای ۲ نفر ظرفیت دارد.
 • اتاق های توئین (Twin Room): مساحت این اتاق ها ۱۸ متر است و دارای ۲ تخت ۱ نفره است و برای ۲ نفر ظرفیت دارد.
 • اتاق های تریپل (Triple Room) مساحت این اتاق ها ۲۲ متر است و دارای ۲ تخت ۱ نفره است و برای ۳ نفر ظرفیت دارد.
هتل سیتی گاردن آمستردام

فاصله ی هتل سیتی گاردن آمستردام تا جاذبه های آمستردام

 • موزه ملی ریجکس: این موزه ۱۴ کیلومتر دورتر بوده که ۳۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه آنه فرانک: این موزه ۱۲ کیلومتر دورتر بوده که ۳۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه ونگوگ: این موزه ۱۰ کیلومتر دورتر بوده که ۲۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای غربی: این کلیسای معروف ۱۱ کیلومتر دورتر بوده که ۳۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • خانه موزه رامبراند: این خانه ۱۴ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ سلطنتی: این کاخ ۱۰کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • بِخاین هوف: این منطقه ۱۳ کیلومتر دورتر بوده که ۲۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
امکانات اتاق های هتل

موقعیت هتل سیتی گاردن آمستردام

می توانید موقعیت مکانی هتل سیتی گاردن آمستردام را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

هلند، آمستردام، خیابان پیتر کرلنیز هوفتسرات، شماره ی ۱۶۲

Pieter Cornelisz Hooftstraat 162, 1071 CH Amsterdam, Netherlands

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد